Najdi forum

Pozdravljeni, najverjetneje je na tem forumu bilo vsaj 1000 podobnih primerov, a vseeno morem vprašati nekoga…
S punco sva skupaj več kot 8 let, 5 let živiva skupaj. Kot vsi na začetku nisva imela problemov z ničemer, zadnje leto pa sva se nekako odtujila in prešla na “prijateljski” odnos, kar bi moral že prej opaziti a žal nisem.
Ne morem reči da sva imela perfekten odnos en do drugega, ker seveda nisva, kreganje, pikanje, muljenje, en drugemu včasih ne dava prav, mene ni vsak dan doma zaradi službe, včasih ko sem prišel domov pa ni bilo nič pospravljeno, narejeno sem seveda pokomentiral (mogoče malo preveč). Imela sva tudi stalne pritiske s strani znancev, kdaj bova imela otroka, ki si ga tudi jaz želim, ona še ne, če si bova gradila hišo, trenutno živiva sama pri meni, v stanovanju v hiši. Problemov nisva reševala sproti in je naneslo do tega da je z njene strani ljubezen splahnela (me več ne ljubi), a je ostala saj želi še poskusiti… To sem zvedel kake 3 tedne nazaj, saj sem bil preveč trmast da bi se pogovoril z njo, ko mi je želela to sama na nek način povedati.
Vse se je začelo kr hitro, že februarja sem opažal da nekaj ne štima, nekako se me je izogibala, vedno preutrujena, glavoboli, pač standardni izgovori (se opravičujem) a sem si mislil da ima pač tako obdobje in to se vleklo tako dolgo da sva do zdaj sexala le 3x letos… Sprva sem seveda pomislil da ima drugega, a me je bilo malo strah vprašati, da ja ne bilo to… Posledično sem bil bolj slabe volje, tudi moram priznati nekoliko nesramen, kar mi je seveda vrnila in je po moje vse skupaj še rahlo poslabšalo. Ne me narobe razumeti, jaz jo ljubim z vsem srcem in bi za njo naredil vse, nisem tak da ne bi priznal svojih napak in se ne bi opravičil za njih. Seveda sem začel iskati vse možne izgovore kaj bi se lahko dogajalo z njo in kdo je tisti ki ji tako svetuje, da sem pozabil sebe vprašati če sem slučajno jaz kriv. Ker je vse ostalo nekoliko štimalo sem pomislil da želi več romantike v postelji, no, nič pomagalo… In sem končno zbral dovolj poguma da sem jo le vprašal če se s kom dobiva, odgovor je bil ne in da bi že odšla če bi se. Kot si lahko mislite nisem ravno najbolj verjel in sem malo kopal ampak da ni zvedela…, nikjer nič. Nisem pa bil toliko pri sebi da bi jo enostavno vprašal kaj je narobe ( najbolj enostavno vprašanje, ki vedno ne da odgovora), a ker je bila po moje užaljena, ker je nisem želel poslušati ko mi je govorila da imava probleme, ni pa mi želela direkt povedati kaj je v resnici narobe. Ko mi je končno uspelo da mi je povedala, da me ne ljubi več, si lahko zamislite da sem skoraj zlezel skupaj in da sem nekako preživel ta dan sem se ga napil ko žolna, zraven nje (ne me obsojati, jaz redko pijem ). Seveda sem začel poskušati vse možno da bi mi ratalo in začuti do mene kar je prej. Sem seveda preveč silil v njo, ker si nisem želel priznati, da žal ne gre to tako hitro in se bojim da sem nekoliko še poslabšal vse skupaj.
Najdel sem par vprašanj in odgovorov na tem forumu, ki so mi odprle oči in sem se ji opravičil da ji nisem dal več prostora. Vidim da me ima še rada, a ne tako kot bi jaz želel, ni nekih poljubov, dotikov, spima še v isti postelji, pogovarjava se normalno, a če vam povem po resnici, me tako srce boli kot da bi že šla narazen.
Ne želim več odlašati vsega, pripravljen sem si vzeti čas, a me je kljub vsem pogovorom strah (nisem en tistih moških ki potrebujejo žensko da jim kar koli dela po stanovanju, predenj sem jo spoznal sem živel kar nekaj let sam). Samo eni osebi se je zaupala glede tega in me zelo mika da bi poskusil tam kaj izvrtati, pa ne vem kako dalje. Naj pustim času čas, bo kaj bo?

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Se pravi, iz preteklih napak se nisi nič naučil. Spet se boš izogibal odkritemu pogovoru in iskal vsa mogoča pojasnila povsod drugje, razen pri njej.
Ti se zveze sploh ne znaš iti. In kaj bi pravzaprav reševal, če pravi, da nima več čustev do tebe?

Pričenjam brat te teme in se nekako najdem povsod. Sem v vezi že pet let, zeloooo komplicirani, 15 let mlajši, ki se nenehno vrača, pa gre in me pusti in se zopet vrne, jaz njemu enako, pa mu vrnem ključe, prosim, da gre iz mojega življenja in se zopet vrnem, vedno ista zgodba. Kompatibilna na vseh področjih, sex v nulo, rada se imava z dušo in telesom, ampak komunikacijsko tega ne znava izvest…Nekako komunikacijsko nonstop tekmujeva med seboj, mi reče, da je med nama konec in kakor hitro pa se pojavi kak oboževalec se vrne (obratno mi seveda tega še ni naredil-ni bilo ženske med nama, razen instagram) in te bedarije…en dan me ljubi, drugi spet ne, potem me nekaj časa ignorira in se dela, da nič ne čuti do mene, a želi bit nonstop v kontaktu, se pravi vsak dan…pol ga vprašam zakaj to počne in dobim odgovor samo kot prijatelj. Se nekaj ur, dni ne javim in grozna panika, kje sem kaj delam itd….Ga ignoriram hodi vedno nazaj, ko ignorira on mene jaz lazim nazaj. V vsem sva enaka. Naj omenim, da je on devica, jaz lev, trda karakterja, če komu kaj to pomeni. Pred dobrim mesecem je bil trdo odločen, da greva narazen zaradi mojega ljubosumja, ok se že navadim, da nisva več skupaj naenkrat si premisli, ker ne more živeti brez mene, po njegovo lahko, vendar težko…Njegova narava dela je hkrati takšna, da se vsak dan tudi giba blizu mojega doma, torej neizbežno, da bi me v trenutku pozabil ali jaz njega…Pride nazaj, kakor, da se ni nič zgodilo, me 2 meseca komunikacijsko zafrkava, jaz njega in zopet isto in to se nama dogaja že kaki dve leti. Potem sam predlaga, da je pa mogoče čas, da se skupaj vselila in ko že mislim, da je to to, mene napade ljubosumje, on (stotič) se naenkrat spet odloči, da pa potem bolje, da se razideva in, da mu spet vrnem ključe itd….kot sem omenila ljubiva se neizmerno, ljubosumna, med nama ni tretje osebe pa vendar se nenehno bockava, tekmujeva in ni konca tega začaranega kroga…En dan govori, da me ljubi, drugi, da je bolje, da greva narazen, potem sva narazen par dni, me nekje vidi in spet ista pesem in začaran krog….Zdaj celo omeni, da med nama ni kemije…, torej kaj sploh je kemija, če me en dan pošilja proč od sebe, drugi me želi spet nazaj….? Lahko kaj svetujete? A se dejansko ljubiva…ne vem zakaj ljudje iz takih banalnosti delamo tak problem in potem raje celo življenje trpimo v nekih vezah in se delamo srečne, čeprav to nismo. Midva sva drug ob drugem srečna, ampak komunikacijsko po telefonu, sms itd pa nonstop v tekmovanju…On ima še izrazit ego, postavi nek zid, preko katerega ne moreš…raje trpi kakor, da ga podre. Zakaj si ljudje delamo to? Zakaj ne zaživima normalno…? Hvala za nasvete.

Hvala za odgovor. Imaš prav sem se izogibal pogovorom, sem iskal pojasnila drugod. Tudi glede resne zveze imaš prav sem vedno bežal pred njimi… A če mi je dala še eno možnost se želim spremeniti. Nisem še bil v taki situaciji in upam da tudi več ne bom. Očitno še vedno nekaj čuti do mene, ampak do takšnega kot si zasluži.
Hvala

Ja poslušaj me, nikoli ni tako kot je sprva videti in vsak bivši se nekaj časa sooča sam s seboj, da bi predelal kaj je pogrešal pri tebi, kaj si želi od tebe in kaj je tisto kar je potrebno spremeniti, da bosta srečna skupaj. Nekateri bolečino predelajo z ignoranco (napaka), drugi na veliko filozofirajo, vsak pa trpi po svoje….Če jo želiš nazaj naredi kar ona želi, spremeni se nazaj, stopi korak nazaj in kmalu bo trud poplačan…Vedno je, težji so primeri, ko je prisotna prevara-tukaj je ni, torej vso srečo, malo potrpljenja, spremembe in ženska bo prišla nazaj…Ona pogreša tistega, ki ga je spoznala in želela….

Po vsem tem kar si napisala, nista kompatibilna ampak sta enostavno navezana drug na drugega in se bojita sprememb. Taka je bila moja prva ljubezen, ko zdj pogledam nazaj, se samo smejim kako sem bila neumna.

Biti kompatibilen pomeni jadrati skupaj cez zivljenje in tudi ko prideji pretresi, to data cez skupaj, ne pa vsak v svojem kotu mulita pa tihe mase pa ne vem kaj. Pa ne vem kaksno ljubosumje-malo ga ze mora bit ne pa toliko…

Ena stvar ti lahko pomaga, da oba sprevidita in se spremenita, kako komunicirata. Ce tega ne bo, je to v zivljenju eno samo matranje. Partnerska zveza ti more bit miren pristan, kjer se pocutis varnega, ljubljenega pa ne da se ne skregas, ampak ko se pac se in se potem pogovoris. Vsi smo kdaj tecni, moras pa sebe dost dobr poznat, da si ne dovolis, da ti narekuje ego.

Problem je v tebi ne v njej. Preveč si nice guy in to je totalno neprivlačno ženskam. Da toleriraš odnos brez spolnosti, si dokazal da si nekdo, ki ne upa zapustiti ženske, da si nekdo, ki ni privlačen drugim ženskam, saj če bi bil, se ne bi tako obupano držal partnerke, ki do tebe ne čuti več privlačnosti in posledično ne bi toleriral hladnega odnosa brez spolnosti, brez spoštovanja.

Živjo,

Ah, koliko podobnih zgodb.
Rekla bom samo tole – nisi ji več ‘njami’. To ti rečem iz svojih izkušenj. Ima te verjetno zelo rada, vendar kot nekoga, ki ga je navajena. Intimnosti pa si v bistvu s teboj niti ne želi več…
In to bosta trpela vedno bolj en in drugi. Zato je najbolje, da ubereta vsak svojo pot naprej.
Nobene terapije in pogovori tu ne bodo pomagali. Če ni kemije in želje en po drugem.. je to to.
Srečno;)

PS: resnična in predana ljubezen (s srcem in telesom) obstaja;) Vendar ne z njo;)

Uh, mene bi pobralo od toliko drame.
V vajinem primeru si morata naliti čistega vina. A je to res sploh ljubezen, ali je samo neka potreba po drami? Sploh ljudje z izrazitim egom… mogoče celo narcistična osebnostna motnja?

Preberi si kaj o osebah z MOM motnjo, pa o narcistični motnji, morda ga najdeš tukaj not.
Sicer pa čisto na kratko: bo odhajal in se vračal samo tako dolgo, dokler mu boš to dovolila. Ali pa dokler da res ne bo spoznal nekje eno drugo žrtev in ne bo imel več želje se vrniti.
Zapomni si, da drugi delajo z nami točno tako kot jim sami dopustimo.

Hvala vsem za odgovore…ampak še dans ne vem kaj naj naredim…njegov pogovor poteka takole…
včeraj mu pošljem sms ob 23 uri, če spi, seveda do jutra ni bilo odovora…
odgovori zjutraj: jutro in ja…
jaz nazaj: sem ti mislila vrnit ključe…
odgovori: aja, boma že….
po tem pa še: bom prišel pol ponj imam pot v moj kraj… (torej vseeno bi me rad videl) pa čeprav samo, d amu ključe vrnem…
a v ponedeljek taka panika po vračilu ključev, da me je 2x klical naj jih vrnem in prinesem, potem ga en dan ignoriram in napišem samo to če spi…
danes pa spet prej na vsak način: da ma pot v moj kraj in da jih bo prišel iskat…
razmišljam, da bi mu vrnila sama ključe v nabiralnik in počakala kaj bo, po drugi strani pa menim, ker je toliko drame med nama, da bi bil čas, da se oddaljiva malce drug od drugega in šele na to vidiva, kolk se dejansko ljubiva….jaz ga pogrešam, to nestabilnost toplo hladnega pa ne morem več dolgo prenašati…
vprašanje pa je kako bi bilo če vezo nadaljujeva?

kaj menite? oba morava stopiti korak nazaj, ne sam en…kakor hitro me bo videl bo spet isto, vedno je, že kakšnih 150 x…

Nisi ti drugače poročena (in pišeš tudi v sosednji temi?)

Marton daje na vsako težavo iste odgovore. V vsakem postu. Skrajno neprepričljivo.
Najprej se vprašaj kaj ljubezen v resnici je. In potem se vprašaj kaj privlačnost, kemija in poželenje v resnici so.

Normalno je, da se odnosu z leti spremeni biokemija v možganih in endokrinih žlezah. Ampak to nima nobene realne veze z ljubeznijo. Ljubezen je mnogo več od telesnega poželenja in če sta poželenje izgubila, to še ne pomeni konec odnosa. Obstajajo načini kako lahko postaneta zanimiva en za drugega. Predvsem odpri svoje srce za Ljubezen v pravem pomenu besede in življenje bo steklo malo drugače kot teče sedaj.

Če pa boš končal odnos vsakokrat ko se biokemična kaskada dogodkov, katero nekateri zmotno imenujejo ljubezen, konča, boš vsakokrat znova na isti točki z istimi vprašanji. Ljudje zapomnite si, da poželenje in privlačnost se z leti transformira na različne načine. Nekateri se iz mesene privlačnosti povzdignejo na duhovno. Poželenje po seksu ni nikakršen resen faktor kakovosti partnerstva, zato uporabi moči in jo fasciniraj na drugih nivojih. Začeti pa moraš tako kot si začel v odnosu do vsakega. Neobremenjeno, neobsojajoče, otroško lahkotno.. In ljubeče. Odvisno pa tudi na katerem nivoju si. Enim je seks vse in jim odsotnost le tega predstavlja nepreklicno konec odnosa. Vprašaj se kam spadaš TI. Za Martona vsi že vemo, po vseh teh objavah.

Srečno.

Čimprej zaključi in pojdi naprej. Bolje sedaj in tako kot po 20 ali 30 letih in s kupom otrok…

Hvala za vse odgovore, bi se moral najverjetneje na začetku že sprijazniti da ni več poti naprej… Bi obema prihranil trplenje. Pa vso srečo ostalim 😔

Kot bi bral svojo zgodbo izpred par let. Po več letih zveze se je začelo dogajati isto odtujevanje spolnosti, nič več poljubov nič več lepih besed in občudovanja,… Distanca vglavnem z njene strani. Enako kot ti sem bil razdražljiv, sumil da ima drugega, tudi zadirčen kdaj(ja tako je, če je moški dlje časa brez sexa ga začne motit dobesedno vse). Milijon krat sem vprašal kaj je narobe ampak odgovora nisem dobil. Potem čez čas je dejala da se je ohladila in, da rabi malo pauze. Po cca 4 mesecih me je začela pogrešat in rekla, da bi poskusila ponovno. Bilo je malo bolje kaka 2 tedna potem stara pesem nazaj odtujenost z njene strani. Naj povem, da sem se trudil v tem času nisem nikoli povzdignil glasu nad njo, enkrat si je ob polnoči izmislila, da bi jedla sladoled, ker ga doma ni bilo sem ga šel sredi noči iskat na bencinsko. Pa da nebom predolg. Karkoli sem naredil, kakorkoli se trudil je bilo isto. Njena ljubezen do mene je ugasnila in to je konec. Ostala mi je v lepem spominu, še vedno je ženska, ki sem jo ljubil bolj od vseh, ki sem jih kadarkoli imel ravno zato sem ji pustil iti prosto pot, da najde svojo srečo. Pa vse dobro želim

Pojdi na razen in ne odlašaj. Ljudje smo različni imamo različne potrebe. Tvoja punca nima nobene potrebe po sexu. Ti jo pa imaš. Glej, eni če nekoga ne ljubijo še lažje sexajo. In tole je 1 izgovor. Suni jo v rit takoj. Celo življenje boš trpel. Čez čas bo še slabše. Zunaj pa polno potrebnih punc, ki čakajo na tebe in si želijo otrok. Uničil boš svoje in njeno življenje. Takoj stran.

Ko ženska enkrat neha komunicirati, je konec. S svojimi dejanji ali ne-dejanji si jo v preteklosti očitno tako prizadel, da je dvignila roke od tebe.

Ne zaslišuj drugih, začni vrtati pri sebi, saj ti manjkata najmanj zrelost in empatija, če sklepam iz napisanega.

Prvo red flag je ko je rekla da sta prijatelja. V tistem trenutko bi ti moralo v glavi biti logično, da ne čuti enako. Povedat bi moral da ti nje ne vidiš kot prijatelco ampak kot partnerko in če straja da sta prijatelja potem bi jo moral pustit in iskat novo zensko. Glej moški in zenska ne moreta biti prijatelja, ker slej ko prej pride do čustev in biološkega nagona. Zenske to besedo prijatelja uporablajo kot manipolacijo, medtem pa dobro vejo kdaj jih nasprotni spol zeli (biološki nagon). Tak da ne nasedaj na to foro.

Druga red flag je konstantno kreganje, pikanje, muljenje, glej vem da poskušaš vse postorit da ti zveza uspe ali moraš se zavedat da dolgoročno to ne funkcionira tezave treba reševat, če si z osebo, ki ne posluša ko govoriš, te provocira, se muli v situacijah ko veš da nisi prestopil meje normalnega in se to konstantno ponavlja potem ta oseba ni primerna za dolgo zvezo (v bistvo gre za psihološki problem npr. lahko z otroštva, lahko ima kakšne slabe prijatelce ki negativno na njo vplivajo v vsakem primeru tega ne moreš ti rešit in tudi ni tvoja stvar, ker vsaka odrasla oseba je sama za svojo mentalno in psihološko stanje odgovorna). O pritiski s strani znancev glej ti si odrasel in rečeš, da ko bo primeren čas, ter da jim ni potrebno tega stalno omenjat. Tretja red flag  je, ko je rekla da te ne ljubi ter bo poskusila. To ne reče nobene partnerka, če mene vprašaš je to manipolacija in izkoriščanje zaradi (stanovanje, tvoj čas ko bi lahko spoznal primerno zensko, finančno, čustveno, psihično zlorabla (no sex) itd.).

Glej ne moreš prisiliti nekoga če noče govorit noče, če ni odrasel ni, če noče rešiti problema noče, če noče otrok noče, če ne ljubi ne ljubi. Kot sem rekel, vsak je sam odgovoren za svojo čusveno in mentalno zdravje. Zivljenje je tisto, katero te največ nauči in v tvojem primeru je da greta narazen.

Lahko probaš z zadnjim pogovorom, ko bo dobre volje in bo malo bolj odprta. Poveš ji da si globoko razmislil o vsem kaj je med vama bilo ter, da jo z vsem srcem ljubiš ali dolgoročno ne moreš tako zivet, če ne čutita oba enako je najbolje da gresta narazen. Daš ji  2 dni, da se odseli in bodi pozoren, ker zadeve ob selitvi lahko postanejo hektične (da ti ne naredi materialne škode ali odnese kar ni njeno- zamenjaj klučavnico).

Sam imam brata, ki je mislim da 12-14 let bil s punco, ki je imela podobna nihanja (ni poslušala, trdoglava, ni imela delovnih navad, prepiri, jok, ni hotela si poiskat sluzbe, ni hotela dokončat diplome itd). Moram ti povedat, da je moj brat delal po 18 ur na dan, psihično in fizično zelo močan ali po 12-14 letih je bil odnos med nama katastrofalen (drugače najboljša prijatelaja z bratom), ker ga je ona psihično oničla.

Ne zelim ti tega in glede na red flag si sam opazil da to dolgoročno nebo funkcioniralo, le te je v tem trenutko strah tega priznat.

In kot sem rekel zivljenje je tisto, ki te največ nauči in verjami po 2 mescih boš se boljše počutil. Probaj najti hobi sprehodi, fitnes ali kaj podobnega da malo odmisliš to. Pri naslednji zenski bolše izberi ter delaj 1 tedensko, da gresta skupaj nekam, da ohranita ljubezen.

Odgovor na objavo uporabnika
LJUBEZEN IN BANALNOSTI, 21.09.2020 ob 15:15

Pričenjam brat te teme in se nekako najdem povsod. Sem v vezi že pet let, zeloooo komplicirani, 15 let mlajši, ki se nenehno vrača, pa gre in me pusti in se zopet vrne, jaz njemu enako, pa mu vrnem ključe, prosim, da gre iz mojega življenja in se zopet vrnem, vedno ista zgodba. Kompatibilna na vseh področjih, sex v nulo, rada se imava z dušo in telesom, ampak komunikacijsko tega ne znava izvest…Nekako komunikacijsko nonstop tekmujeva med seboj, mi reče, da je med nama konec in kakor hitro pa se pojavi kak oboževalec se vrne (obratno mi seveda tega še ni naredil-ni bilo ženske med nama, razen instagram) in te bedarije…en dan me ljubi, drugi spet ne, potem me nekaj časa ignorira in se dela, da nič ne čuti do mene, a želi bit nonstop v kontaktu, se pravi vsak dan…pol ga vprašam zakaj to počne in dobim odgovor samo kot prijatelj. Se nekaj ur, dni ne javim in grozna panika, kje sem kaj delam itd….Ga ignoriram hodi vedno nazaj, ko ignorira on mene jaz lazim nazaj. V vsem sva enaka. Naj omenim, da je on devica, jaz lev, trda karakterja, če komu kaj to pomeni. Pred dobrim mesecem je bil trdo odločen, da greva narazen zaradi mojega ljubosumja, ok se že navadim, da nisva več skupaj naenkrat si premisli, ker ne more živeti brez mene, po njegovo lahko, vendar težko…Njegova narava dela je hkrati takšna, da se vsak dan tudi giba blizu mojega doma, torej neizbežno, da bi me v trenutku pozabil ali jaz njega…Pride nazaj, kakor, da se ni nič zgodilo, me 2 meseca komunikacijsko zafrkava, jaz njega in zopet isto in to se nama dogaja že kaki dve leti. Potem sam predlaga, da je pa mogoče čas, da se skupaj vselila in ko že mislim, da je to to, mene napade ljubosumje, on (stotič) se naenkrat spet odloči, da pa potem bolje, da se razideva in, da mu spet vrnem ključe itd….kot sem omenila ljubiva se neizmerno, ljubosumna, med nama ni tretje osebe pa vendar se nenehno bockava, tekmujeva in ni konca tega začaranega kroga…En dan govori, da me ljubi, drugi, da je bolje, da greva narazen, potem sva narazen par dni, me nekje vidi in spet ista pesem in začaran krog….Zdaj celo omeni, da med nama ni kemije…, torej kaj sploh je kemija, če me en dan pošilja proč od sebe, drugi me želi spet nazaj….? Lahko kaj svetujete? A se dejansko ljubiva…ne vem zakaj ljudje iz takih banalnosti delamo tak problem in potem raje celo življenje trpimo v nekih vezah in se delamo srečne, čeprav to nismo. Midva sva drug ob drugem srečna, ampak komunikacijsko po telefonu, sms itd pa nonstop v tekmovanju…On ima še izrazit ego, postavi nek zid, preko katerega ne moreš…raje trpi kakor, da ga podre. Zakaj si ljudje delamo to? Zakaj ne zaživima normalno…? Hvala za nasvete.

Imej malo samo respekta. Po domače jajc pa reči tako to ne gre, če zeliš skupaj bit potem se supaj vselima drugače grema vsak svojo pot in konec. Bistvo tega je da se veš zase postavit in če vidiš da nekdo igra igrice s tabo (manipolira) potem tega ne smeš dopustiti in to velja splošno v zivljenju. Zivljenje je prekratko da bi se šli mrzlo toplo zato smo bili v šoli sedaj ko odrasteš pa se treba temu primerno obnašat.

Povedal ti bom primer sem šel s punco na 1 (plačam nobene hvaleznosti) zmenek se drzi ona nazaj zaprta. 2 (plačam nobene hvaleznosti) zmenek rezerviram mizo in mi reče to ni zmenek a vseeno se usede, 3 zmenek rečem da če pozna v blizini kakšno rastevracijo lahko grema tam drugače tam kjer sma se dobila prvič (jo testiram) pridem na lokacijo zamudi 10 min in reče da pozna eno rastevracijo grema tam se imama lepo kot ze 2 prej in ko pride račun jo pustim plačat (in sem opazil jezo) se poslovima vprašam za poljub ker ni bilo prave kemije (nisem kar tega naredil) test in mi reče frend zone (agresivno). Rečem ok se poslovim in čez čas si pišema in sem zaklučil ter rekel da glede frend zone, bo bolje da grema vsak svojo pot. To da nekdo izkorišča tvoj čas, denar ter ne pride z namenom, da je to zmenek čeprav je jasno to obema bilo je oseba, ki je ne rabim v zivljenju.

Nauk zgodbe, če ni prave kemije, oseba preveč zaprta, in neve kaj zeli v zivljenju, potem bo jo zivljenje naučilo.

New Report

Close