Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Ljubezenski nasveti, partnerska intima in nezvestoba Počutim se krivo, ker sem se zapletla z drugim po razhodu

Počutim se krivo, ker sem se zapletla z drugim po razhodu

Pozdravljeni,
pišem ker me močno razjeda krivda. Mesec nazaj sem prekinila s fantom, ker ni bil iskren do mene, nezvest itd.. No imam ga res rada, z njim (sem) se vidim do konca življenja, vendar me je to kar je naredil res zelo prizadelo. Nekako se je potem še igral neke igrice z mano saj je vedel da ga imam rada ampak sem potem dokoncno pustila stvar, sla na dopust. Tam pa sem se odlocila da probam spet nazaj ziveti tako da smo sli ven, kjer sem spoznala nekega americana in z njim nekaj imela. Nisva se dala dol ali kaj podobnega, pa vseeno me ze vse od prejsnega tedna razjeda kriva. Vem da ce bi on to naredil in bi zelel nazaj z mano da ga nebi vzela tako da razumem da po tem kar sem naredila sploh ne moreva biti vec skupaj.. Kaksen je vas pogled na to?

Ti pa res nimaš čisto dobro pošlihtano.
Torej, fant te je prevaral, ni bil iskren in še po varanju te je skušal izigrati, ti pa še vedno razmišljaš, ne samo, da bi bila z njim, ampak da bi z njim gradila prihodnost – vendar se ti to ne zdi nemogoče, ker si se ti po končani zvezi stiskala z nekom? Ne zato, ker je on tebe varal, ti lagal in te izigraval? Svašta, res svašta. Ali pa si samo malo drama queen. Upam, da slednje, ker prvo bo zate kot žensko zelo neugodno.

Joj, preberi za sabo kaj si napisala, lepo te prosim. Un te prevara, izigra, se razideta, nimata več stikov, a ti imaš slabo vest, ker si nekaj imela z drugim PO vsem tem. Zakaj že?

Pa kaj je z vami ženskami. On te prevara, prizadene, dobesedno se dela norca iz tebe, zelo očitno te že doolgo ne ljubi več in ti sanjaš o skupni prihodnosti z njim? Si pomislila na to s koliko ženskami je že on “nekaj imel” pred in po vajinem razhodu? Pamet v roke pa malo na realna tla stopi ali pa poišči pomoč, ker uničuješ samo sebe. In btw, vsaka, ki ima pri sebi vsaj malo pošlihtano, ne bo tolerirala moškega, ki bi jo varal ampak bo, če je le mogoče, takoj šla.

New Report

Close