Najdi forum

Pozdravljeni,

Sem v hudi dilemi. Že nekaj časa imam uspešno razmerje s slavnim slovenskim pisteljom. Dobro se razumeva, predstavil me je številnim vplivnim prijateljem, hodiva na razne kulturne dogodke in kakšno eksotično potovanje in se zelo dobro pogovarjava, dopolnjujeva se. Z njim mi nikoli ni dolgčas. Imava se zelo luštno, zalomi pa se pri sexu. Vi ne veste, kako je bit s slavnim človekom, ampak jaz sem precej športne postave, on pa … neravno. Pri sexu mi ga je težko gledati, tudi če mižim ni nič bolje. Spolnost z njim se mi kratkomalo upira, zato se ji izogibam. Na začetku sem še zdržala enkrat na teden, zdaj pa mi je že enkrat na mesec težko. Po eni strani sem vesela vsega kar mi nudi, po drugi strani pa se sprašujem ali je vredno porabiti mladost brez sexxa. Kaj vi mislite, da je bolj pomembno za zvezo: sex ali vse ostalo kar imava? Hvala za odgovor.

Bi si prav želela, da je vse napisano provokacija, če pa ni, pa je tako pošastno mizerno, da vam verjetno ni pomoči.
Vseeno, napišem morda v razmislek drugim.
1. Uspešnega razmerja nimate, in to ne “že nekaj časa”, ampak sploh od začetka.
2. Ne razumeta se dobro, daleč od tega, pravzaprav zelo slabo, saj o vaši “dilemi“ in vzroku le te, nima pojma. Razumeti se dobro, pomeni ravno obratno; o vsem skupaj bi bil že zdavnaj seznanjem, bi o tem lahko spregovorila in poiskala rešitve.
3. Zelo dobro se torej NE pogovarjata in pravtako, se NE dopoljnjujeta, ker med vama ni iskrenega odnosa.
4. Z njim vam je še kako dolgčas, če ne prej, pa med seksom. Vmes sta pa itak le navidezno “skupaj”, zgolj Fizično, “v prostoru”.
5. “Zelo luštno” se ravno ne moreš imeti, če se lomi pri seksu, pravtako v odkritosti.
6. Dilema seks ali “vse ostalo, kar imava”je pravzaprav brezpredmetna, ker v resnici nimata ne eno, ne drugo.
Draga moja, nimaš trenutno nič, še najmanj pa sebe.
Z drugimi besedami si prodajni material. Za materialne dobrine, prodajaš svoje telo, brez neke posebne vsebine.
Po domače bi ti rekli keš p…ka.
Karkoli več od tega, zahteva nekaj več vsebinskega poznavanja lastne osebnosti.
Če bi rada oboje, v osnovi tako kvaliteten seks kot tudi odlično vsebino, prični pri sebi, pri lastnem samospoštovanju.
To kar si “daješ” sedaj in tudi “zahtevaš” od sebe, je mizerno malo.

😂😂😂😂😂😂😂😂
Ps:zaljubila si se, nedvomno. V osebne dosezke slavnega pisatelja. Njega sicer res ne maras, se ti gabi,..
Ampak glavno, da nazdravljas s sampanjcem. Naredi, kar hoces. Pomoje je tip copata, ti pa narcisa. Njegov trebuh bo vsako leto vecji, fix.

In potem se čudite da vas moški varajo ?Le zakaj neki a???

Če se ti človek gnusi pri sexu,pusti ga živeti,ti pa pojdi kam drugam,kjer te bojo spet uzdrževali in kjer boš spet uživala darove drugih…

Morda bi te lahko najprej naučil pisanja??

Takim kot si ti se naceloma reče kešpi*ke.. Ampak…

Lepo, da ti je kul zivet v slavi, kesu, med vplivnezi… Sam kaj pa ce bi do tega prslla prek lastnega dela? Ne pa bit ena zahrbtna pijavka?

Teb je vse na njem všeč, samo on ne.
Pa najprej te naj nauči sklanjat in napisat besedo pisatelj. On bo že znal, bolje, kot ti znaš seksat.

A niso pisatelji pri nas bolj, kot ne, reveži?? 😀

Če se ti sex z njim gabi, ga nimaš niti rada in ne vem zakaj ga zavajaš. Daj mu priložnost, da si najde žensko, ki ga bo imela rada. Če pa padaš na pisatelje in “zvezde” je pa tut teh še dovolj.

Ma te nekako razumem, ker sem imela podobno. Sicer moj ni bil znan, ne bogat, nič od tega. Mene je privlačila inteligenca in tudi obraz, a nižje od obraza, hmm, bolj malo. Je imel kar nekaj kg preveč in žal mi to ni bilo privlačno. Sicer gnusil se mi nikoli ni, sex je bil v redu in zelo redno na sporedu, a not v meni je kar kljuvalo, ko sem ga videla golega, da me ne privlači tako kot me je napr. bivši, ki je imel tudi kakšen kg več, a ne toliko, da bi vse viselo.
Sicer so se potem pojavile še druge težave v zvezi in sva šla narazen. Sem v bistvu kar vesela, ker nekako nikoli nisem mogla sprejeti tega, da me telesno ni popolnoma privlačil.

jaz se sam vprašam, kam si na začetku gledala? če seti gnusi in gabi, ko je goli, pol ti že na začetku, ko bil oblečen, ni mogel biti všeč. Ti se razumeš z njim? ti se razumješ samo z njegovim denarjem on pa se proli kako ima. to ni nobena raven neke veze. pojdi naprej z njim in bodi marionete, vprašaj se, kaj ljubiš, njegov denar, ali njega, verjetno prvo, denar, pol pa vse pove, pol se mi pa vse skupaj gabi, ne pa samo da se tebi on, oprosti

lep pozdrav David

Pa kaj ti je? Čestitam, da si prišla k sebi. Sex ni vse, je pa vse medsebojno spoštovanje. Tudi telesno in če si ti partenr gnusi to izražaš tudi podzavestno. kar delaš ni prav.

New Report

Close