Najdi forum

Pozdravljeni.
Za moža večkrat slišim od drugih da me vara.Najprej sem mislila da lažejo,vse dokler nisem slišala pogovor med njim in sodelavko.Med sabo se veliko kličejo zaradi službe.Nezdi se mi nič narobe,ampak da jo pa sprašuje”kako pa kaj muca” (ne domača žival) pa ni ok….
Sicer je zatrdil da je to blo sam enkrat,da me ni prevaral itd.
Jaz ne varam in tudi ne flirtam z drugimi zato me to zelo boli.
Kako bi reagirale ve oz.kaj se vam zdi,da jaz pretiravam…..ker se počutim prevarano.
Hvala za odgovore.

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Pika

Ne vem kaj bi naredila, ampak vem, kaj upam, da bi naredila.
Jaz bi se najprej na skrivaj razjokala. Napokala kufre in dala v prtljažnik, se zmenila s prijateljico ali kakšnim zaupanja vrednim sorodnikom za kakšen teden nočišča. Potem pa ga kot strela iz jasnega “napadla”, naj da svoj telefon na mizo in ga odklene, pred njem pregledala vse “dokaze”, in če bi kakšnega našla samo odšla in vložila zahtevo za ločitev. Pa seveda, vsem znancem povedala kako grozljivo boli, da me je tako nagnusno izdal.
*Če ne bi nič našla, mu pa jasno dala vedeti, da si slišala, da je nezvest. Ne objokana ampak BESNA!

Imej se dovolj rada, da takega grdega ravnanja ne toleriraš nad saboj. (ČE te vara – naj se parkrat o službi pogovarja po zvočniku v tvoji prisotnosti).
Lp in veliko sreče.

Ponavadi žena nazadnje izve, da je prevarana.
S tem želim povedati, da ponavadi ljudje, ki vedo ali sumijo , da eden partner drugega vara, tega NE povejo prevaranemu. Iz tega bi jaz sklepala, da, če ti to govorijo in če veš, da ne gre za hec ali kakšno ” foro”, da drži. Da je res.

To kar si pa napisala, da si ga slišala reči sodelavki… Uh!! Kaj bi jaz naredila? Kaj sem naredila, pa čeprav bi nekdo, mogoče rekel, da je šlo za še “manjšo reč “… Povedala sem mu : če misliš obdržati mene in družino, poišči pomoč, da boš s tem nehal, sicer pa zbogom.

Tako pač ne gre. Če bi ti nož zabodel v srce in ga vrtel, bi najbrž tudi hotela, da gre proč. Nož in on. A ne? Če ne, potem moraš tudi ti poiskati pomoč. Tvoj opis je skromen, a iz tega kar si napisala, bi rekla, da nimaš postavljenih meja in dopuščaš, da ti jih mož grobo prestopa, se ne meni za tvoje vrednote, kaj šele za tvoja čustva in za svoje poročne obljube. Tu ni treba posebnih filozofiranj- to se pač ne dela, kar počne tvoj mož. Lahko toleriraš, tako kot ljudje toleriramo marsikaj, kar ni prav (npr. da se nam krade, od nadrejenih v službi prenašamo ponižanja ali krivice…) in pač trpiš. Vmesne poti ni.

Bila sem v podobni koži, pred veliko leti in sem dovolila, da mi je partner delal vse kar se mu je zljubilo. ker sem se najbolj bala, da me bo zapustil oz da bom ostala sama. Na koncu sem vseeno ostala sama pa še počutila sem se dobesedno pos*ano, nevredno življenja. In z naslednjim sem ponovila vajo 🙁 Človek gre več krat na led kot osel.

Seveda se lahko greš marsikaj, od tega, kar predlaga Potrpljenje do npr. tega, da mu zaupno poveš, da si slišala, da ima tista in tista (ena taka, s katero sumiš, da te je prevaral) aids itede. Ampak to ti ne bo odgnalo bolečine. Praviš “me zelo boli”- in namen te bolečine je, da nekaj storiš ZASE. To ti sporoča bolečina. Poslušaj jo. Poišči si pomoč, psihoterapijo. Če pa si na tesno z denarjem, pojdi vsaj do psihologa (ne do psihiatra, ker tisti bi vse rešili samo s tabletami, žal).

Da ti še direktno odgovorim: ne, ne pretiravaš. In tudi če te ne bi sexualno prevaral, je prevara že to, da neki ženski govori take besede, ki si jih navedla.
Uporabi tudi zdravo pamet. Kdo bi komu ” samo enkrat ” rekel kaj takega? Si predstavljaš, da bi ti rekla svojemu sodelavcu : Kako pa kaj curak? Saj to je smešno oz bi bilo smešno, če ne bi bilo v resnici tako bedno in zate tako kruto in ponižujoče. Tako prozorni izgovori kot jih pričakujemo od osemletnikov. Ne dovoli si tega.

nova
Uredništvo priporoča

Tale zadnji odstavek – res, samo predstavljal si, v kakem primeru bi tebe kak sodelavec povprašal po počutju tvoje muce ali ti njega po počutju njegovega tička. Madona no. Tudi če je dejansko samo hec med sodelavci, je to prekleto neslana šala in moraš biti res presneto prostaški, da se tako pogovarjaš. S takim tipom jaz ne bi želela bit, tudi če bi spraševal take stvari v hecu.

Karkoli ti bomo svetovali, ne boš naredila.
O muci se sprašuje, ko je vez že intimna in on točno ve, kako ta mucka na njega odreagira (zato jo je tudi vprašal).

Sumiš torej pravilno, si lahko čisto brez slabe vesti. “Dokaze” je verjetno že pobrisal, sedaj pa je na tebi, kako daleč si pripravljena rovarit, da izveš resnico. In kaj boš s to resnico naredila.

Probaj s to foro s telefonom. Če ti ga bo dal brez prigovarjanja, pomeni, da je vse pobrisal. Čeprav moški to zelo neradi delajo, ker radi berejo vse opolzke besede, ki jih dobijo iz druge strani…mogoče še celo kake fotke.
Če pa ti bo začel, da si bolana, da poišči psihiatra in ti telefona po nobenim pogojem ne bo hotel dat…pomeni, da je v to žensko že lepo zatrapan.
Zelo radi si pišejo preko whatsapp-a, ker ga lahko zakleneš s prstnim odtisom ali obrazno prepoznavnost jo.
Imaš to aplikacijo ali Viber?

In tu se potem začnejo stvari podira, ker boš odrezala njegov pravljični svet. Pripravi se na boj.

Samo ne boj se izpasti pasja. Pa malo poizvedi o tej sodelavki.

Podobno situacijo imeu oziroma skoraj isto na koncu se je izkazalo da me punca vara tako da ce je oseba s sodelavcem prevec skupaj ocitno je to na zalost slab znak

Najames detektiva in mu vržeš dokaze na mizo in greš. Tukaj ni kaj veliko za debatirat. Vse brez dokazov bo itak zanikal. Vse se da preživet, samo življenja z lažnivcem ne. Naj gre k tisti njegovi muči, ti ga pa dobro denarno osuši.

Pravis da te zelo boli. Nisi sigurna…kot so ti ze svetovali…podaljsan viken s prijateljico…najami detektiva ali namesti skrito kamero…
Pa bos ziher na cem si.
Vmes mu posiljaj slikice npr. Iz plaze, kavarne, da bo on mislil da je “varen”…
Takrat bo pokazal kaj dela za tvojim hrbtom…ce ne bo nic, potem veš…ce kaj bo…potem tudi veš kako naprej…

Prej si bos ma jasnem…bolje bo

Že če si to samo dozdeva, da te vara… potem je običajno to kar res… če ti še drugi povedo… mora bit to že res “Big time” varanje, ker običajno je okolica tiho…. če dodaš zraven še pogovor ki si ga slišala…. se nimaš kaj spraševati…..
Vara te. Pika.

kaj naredit…. brezveze da ti mi tle pišemo… ker boš itak po svoje nardila… večina gre v vlogo žrtve, obsojanja partnerja, večnih prepirov in metanaja peska v oči.

dokler ne pride starost ali morda še prej neka bolezen (in verjemi, da pride…. psiha dela svoje) pol se pa s tem začneš ubadat.

Vara te, 100%.

Odgovor na objavo uporabnika
pika 140000, 16.06.2020 ob 16:21

Pozdravljeni.
Za moža večkrat slišim od drugih da me vara.Najprej sem mislila da lažejo,vse dokler nisem slišala pogovor med njim in sodelavko.Med sabo se veliko kličejo zaradi službe.Nezdi se mi nič narobe,ampak da jo pa sprašuje”kako pa kaj muca” (ne domača žival) pa ni ok….
Sicer je zatrdil da je to blo sam enkrat,da me ni prevaral itd.
Jaz ne varam in tudi ne flirtam z drugimi zato me to zelo boli.
Kako bi reagirale ve oz.kaj se vam zdi,da jaz pretiravam…..ker se počutim prevarano.
Hvala za odgovore.

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Dobra si da sploh sprašuješ tukaj še. Jaz bi pisala prej kam sedaj ima kdo kakšno stanovanje za oddajo. Če enakrat bo skos. Pa verjetno to že kar nekaj časa počne

Iz lastnih izkušenj začetek konca nikoli ne bo bolje,prej bos končala manj bo bolelo

Vem kako se pocutis. V zvezi s prejsnjim partnerjem sem bila 10 let. Zdaj ko gledam za nazaj se sprasujem zakaj sem mu to vse dovolila, zakaj sem se tak zanicevala, zakaj sem ga sploh imela rada. Bila sem budala!!

Na zacetku je bilo vse v redu. Kasneje pa se je zacelo njegovo varanje, nikamor ni hotel z mano, ker ga je bilo sram v moji druzbi oziroma se je bal, da bi naju srecala kera od njegovih ljubic. Najbolj pomembni so mu postali kolegi in njihovo pijancevanje, tak da ne vem kako je zdrzal brez gostiln, ko so bile vse zaprte. Mene je vsak dan zalil, vse kar sem naredila ni bilo dovolj dobro. Nisem dovolj dobro skuhala, nisem dovolj dobro oblacil oprala ali zlozila, ni bilo dovolj dobro posesana itd. Se dobro da nisem z njim imela otrok. Ko ti nekdo vsak dan govori, da si nicvredna, da nisi dovolj lepa za njega, da si neumna, da si samo medicinska sestra, zacne vplivat na tvojo psiho in samopodobo. Zacnes temu verjet in nimas moci, da gres od tega vstran. Tak da ja, komentarji, da tega ne bi prenasala in bi zdavnaj odsla so nepotrebni, ker te take stvari lahko tako unicijo da enostavno nimas moci. Ko pa jo zberes (ce jo zberes) pa lahko koncno odides vstran. Ceprav boli, cutis olajsanje. Aja, med tem pa ti on govori, da takega kot je on ne bos nikoli vec nasla, da se za tebe bi zanimali samo 50 letni alkoholiki, ki nimajo nicesar v zivljenju.

Zdaj imam cudovitega partnerja, ki skrbi za mene in me ima rad, pricakujema narascaj.
Bivsi je pa govoril, da si bo nasel kaksno missico, katera ima bogate stare, da ne bota rabila gledat na denar itd. V glavnem je v zvezi z zensko, ki nima osnovne olike in dela za trakom.

Pa ne da bi zdaj zalila ljudi, ki delajo v tovarnah za trakih, ker jih tudi potrebujemo ampak je mislim da to dalec od tega kar je on mislil da bo dobil.

New Report

Close