Najdi forum

Pozdravljeni

Na vas se obračam z mojo “ljubezensko” zgodbo.
S fantom sma skupaj dve leti. Nisem pa več prepričana v nič. Sem edinka in želim ostati doma, on sicer ni, ampak ne želi od doma. Strašno me moti, ker vedno daje prednost družini za njih ima čas 7 dni v tednu zame pa mogoče če par urc vmes ostane. Njegov oče rad globoko pogleda v kozarec in zna bit zelo nesramen. Je pa deloholik in svojega sina spreminja v isto. Moja starša sta bolj preprosta nikoli ne tezita, nikol nista nesramna, njegov fotr predvsem pa se vtikuje v vse in zanj ni nič dobro. K njemu ne hodim veliko ker se ne počutim dobro ampak moj fant ne želi da bi se odselil od doma. Pripravljena sem na preselitev nekam čisto na svoje a on ni pripravljen na kompromise, jaz pa k njemu ne grem. Pri njih se delovni dan začne takoj ko se začne svitati in z glasnostjo ne dovolijo da bi kdo spal dlje od 7 ure dop. Naj omenim da moj fant nikdar ne popusti ob prepiru in vedno oddide stran in se noče pogovorit. Vedno popuščam. Želi si družine ampak z nekom ki nima časa zame tega ne želim. Tudi v seksu kljub temu da mu povem da me to moti, skrbi samo zase, češ ni izkušen. Je pa drugače deloven in dober do mene ampak vseeno svojega očeta ščiti in se ne postavi zame. Aja pa za dopust se je z njim dogovoril ne z mano. Kaj naj naredim da bo boljše? Ali je boljše da pustim vse za sabo?

Najdi si drugega.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

In ti želiš biti s tako osebo? Punca zlata, škoda te je.
Vedno boš zadnja, vedno brez besede, vedno trpela in vedno osamljena.
In če še slučajno za nosiš (upam, da ne), bo sama z otrokom, brez pomoči in nič se nikoli ne bo spremenilo.
Zato odidi sedaj, ko še te nič ne veže na to familije.
Obstaja sicer varianta, da noče od doma, ker je oče nasilen do mame, ampak to ni tvoj problem..

Pusti ga.

nova
Uredništvo priporoča

Definitivno pusti za sabo. Pri vseh problemih,ki jih navajaš, sori, ne verjamem, da bo boljše. Fant se je odločil, ti pa, ali mu sledi, ali pa zatri v sebi vse, kar ti je vredno.
Predvidevam, da si še mlada, verjemi, veliko bolje lahko prideš čez.
Srečno…

Je to resno vprašanje ali je nekdo napisal ta sestavek za provokacijo? Samo beži stran od tega hloda. Lahko takoj, lahko pa še malo počakaš in boš v roku nekaj mesecev sama od sebe to storila. Ko boš potem našla pravega se boš samo še smejala tem starim spominom.

Dober je do tebe – how?
Ne razumem tega. Noče biti s tabo, noče s tabo na dopust, noče se postaviti na tvojo stran, ne postavlja te na prvo mesto, v seksu je zanič in sebičen, noče skupnega življenja s tabo, ampak še naprej s svojo primarno družino, v čem je torej dober do tebe?
Če ne moreš vprašati svojih staršev za nasvet, ti jaz svetujem kot mama: pusti ga, on je poročen s svojo mamo in pokoren svojemu očetu, najslabša možna kombinacija. Naslednja faza bo, da bo tudi on postal alkoholik, če ni že (nič nisi omenila njegovih pivskih navad).

To kar zdaj vidiš ti bo jutri butnilo na nos . Tega se primi in ne tistega ko je on dober do tebe, ker tisto prvo tebe moti . Tip ima sto napak in eno dobro . Tistih sto tebe moti . Tista ena te ne moti ker je itak vredu . Onih sto bo vedno steboj in med vama .

Spet se bom ponavljala… mali problemi postanejo sčasoma ogromni problemi. In če imaš težave že zdaj na začetku – samo gas stran. To s familjo se bo samo še poglabljalo, če pogledaš njegovega očeta (ki je verjetno nezadovoljen v zakonu že od vsega začetka), ti je lahko jasno, kakšen bo približno njegov sin. Sploh ker se ne bo odmaknil od tega okolja nikoli.
In tega ti ne boš sprejela. Zdaj malce toleriraš in upaš, da se bo kaj spremenilo.
Zaslužiš si srečno življenje – ne popuščaj pri tem.

Po dveh letih zveze bi morali se vedno cutiti metuljcke v trebuhu, videti zvezde na nebu, ves svet bi moral biti prekrasen, ko ste z njim. Vi se pa ze sprasujete kam ta veza pelje. To ni OK. Ce je tipcek ze zdaj egoisticen brezhrbtenicnez, ki samo poslusa oceta, potem bo vedno tako. Kot bo oce piskal, tako bo mladenic skakal. Verjemite, da takega osebka ob sebi in za svojo druzino ne potrebujete. Pustite, pojdite naprej.

New Report

Close