Najdi forum

kaj takrat, ko moški izgine? vzorec je tak, da najprej komunicira odločno. se veselo pogovarja, planira, kam bi povabil. deluje kot moški, ki hoče fascinirati. potem izgine. ne želim ga klicati na ‘pogovor’, kaj je zdaj to. tudi se nočem razburajti. sploh nočem jaz klicati, ker je on zatajil. ampak nočem pa, da se to vleče, ne bi nikogar čakala. intimna nisva nikoli bila. se poznava preveč bežno. prek pogovorov. kako do jasnosti? ker če njemu ni jasno, bi vsaj jaz zaključila. če namerava izginiti, naj se ne vrača ali pa naj se odloči drugače. iščem nasvet. kako do odgovora brez drame, kaj svetujete? ……gre za ločenega moškega. izginil pa ni prvič. moj vtis je, da probava na več koncih..

block in pojdi naprej.

To počno ljudje z narcističnimi motnjami. Bližina-umik-bližina-umik…. To počno tako dolgo, dokler jih žrtev vedno znova sprejema nazaj.
Tako kot je že nekdo napisal: blokiraš in greš dalje. To je edina rešitev, če imaš probleme s takšnimi.

nova
Uredništvo priporoča

ja kako pa veš da je ločen?? Je že kakšno našel pa te je skenslal, sam je pa nesramno to naredil, bi lahko ti saj povedal. Možno je vse, da sprobava povsod, no to je moje moško mnenje, če ti bo kaj pomagalo 🙂

Pac napises mu, da se njegovih igric ne gres in mu zazelis srecno. Ne rabis doktorirat iz enega moskega.

Sem odprla podobno temo.
Mogoče imava istega,hehe.
Mene je čisto očaral, obrnil. Intime še isto ni bilo, samo nekaj malega poljubov, drugače pa samo pisanje preko app-a.
Najprej zagret, potem pa niti ne odgovori. Načrtuje, pa nič iz tega.
So mi tu na forumu napisali, to kar sama ugotavljaš. Nas je zgleda več.

V piko ista zgodba..block

“Tvoj” isto piše vsa sporočila z dvema pikicama?

Le kje jih najdemo.
No. Jaz se še za block nisem odločila.

Jp, tako je kot si ugotovila. Poskuša na več koncih, nisi prva izbira.
Žal, tako je, to ti lahko rečem iz izkušenj.
Ne pristajaj na manj, srečala boš nekoga, za katerega boš na prvem mestu. Če boš odpikala seveda take kot je ta cincar. 😉
Srečno.

ker je imel pred kratkim rd, sem prekinitev komunikacije preskočila. in mu poslala sms čestitko. dosti kratko. prilike, da bi komunikacija stekla, ni izkoristil. v bistvu niti hvala ni odpisal. precej bedno. tako, da……. lahko bi rekli, da so vsi odg. zgoraj pravilni, treba bo naprej. škoda, včasih nam je kdo po dolgem času res ful všeč. ampak za odnos sta potrebna dva. hvala vam za mnenja. pa srečno tistim, ki ste v podobni situaciji, lp

New Report

Close