Najdi forum

Pozdravljeni,

Sumim, da ima moja partnerka razmerje s sodelavcem.. Nimam nobenih dokazov se zaenkrat, vendar nek “cut” mi pravi, da mogoce je nekaj..
Zdaj pa ne vem, ali jo kar direkt vprašam, ce imata razmerje ali naj cakam na kak trden dokaz?? Mogoce pa le pretiravam in izpadem bedasto.. Samo tist obcutek me mori, da se nekaj dogaja..
Kaj bi vi naredili, vprasali partnerja ali cakali?

Hvala in lep pozdrav

 

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Pozdravljen,

To kar trenutno sprašuješ je precej delikatna tematika za pogovor. Nisi napisal ali se je njeno obnašanje v zadnjem času precej spremenilo na osnovi katerega bi lahko sumil na nezvestobo.

1. Ali veliko govori o tem sodelavcu? To načeloma ni razlog. Sama delam v podjetju, kjer so večinoma zaposleni moški, kar pomeni, da praktično debata o moji službi ne more potekati brez omembe moških. Imam enega sodelavca s katerim sva v teh letih razvila res dobro prijateljstvo, si vedno pomagava, svetujeva, oba v zvezah in niti enkrat noben od naju ni prestopil meje. Velikokrat ga omenim v pogovoru, kar pa mojega partnerja ne zmoti (ok, je malo tiste zdrave ljubosumnosti, ki pač v zvezi mora bit), ker mi zaupa in ve, da mu bom zvesta. Ne vem kakšno zaupanje imaš ti v svojo partnerko. Je že kdaj storila kaj takega, da ne moreš imeti v njo 100% zaupanja in si zato zdaj v takih dvomih?

2. Je začela bolje skrbeti zase in se oblači bolj zapeljivo? Ženske smo rade urejene – to je dejstvo. Kadar želimo spodbuditi nekoga, da nas opazi seveda precej svojega časa usmerimo v to kako se bomo predstavile v očeh drugih. Je pa res, da sta tukaj možni dve opciji: Prva je ta, da če se je do sedaj vedno zelo urejala in skrbela zase to ne pomeni, da se je zaradi svojih sodelavcev ampak je enostavno rada urejena – razloga za skrb ni. Druga opcija je ta, da na svojo urejenost dajo malo manj in v kolikor se je to začelo spreminjati verjetno nekje tiči razlog zakaj je temu tako.

3. Se je nenadoma njen delovni čas začel daljšati? V kolikor je zadnje čase ogromno “nadur” so le-te lahko posledica skrivne afere. Kar pa je spet samo predpostavka in ne pravilo! Lahko je prišlo do večjega obsega dela in je pač potrebno občasno delovnik podaljšati. V kolikor se pa to vleče v nedogled in v sumljive ure je spet za premisliti.

4. Gre velikokrat na pijačo s t.i. prijateljicami, ki jih še nikoli nisi spoznal? Ja, tudi to je lahko precej dobra taktika, da se dobi s svojim ljubimcem. Ampak spet, zgolj predpostavka in ne pravilo.

Premalo poznam tvojo partnerko, da bi lahko špekulirala kaj ona je sposobna in kaj ni. Najbolj jo poznaš le ti in nekomu predlagati, da se spusti v tako delikaten pogovor je precej težavno. Predlagam da še malo počakaš in si malo bolj pozoren na njeno obnašanje. Morda jo samo vprašaš kako je, če je kaj narobe, ali ji lahko kako pomagaš in boš potem na osnovi tega videl kam pes taco moli.

Pa uspešno in verjamem, da je vse v najlepšem redu 🙂 V kolikor pa se izkaže, da ni pa je bolje, da se zadeva zaključi in najdeš osebo katera bo predana samo tebi 🙂

Spremljaj telefon..ali je veliko aktivna..Viber..Whatssap..Messenger…že tukaj boš dobil veliko odgovorov. Jaz sem svojo dobil ravno na ta način..presenetljivo veliko je bila na Whatssapu…sem ji ko je najmanj pričakovala vzel telefon in jo dobil…BUSTED…

nova
Uredništvo priporoča

Živijo,
Najprej najlepsa hvala za dober odgovor.
Tkole je, če priznam, ne vem ali je sposobna varati ali ne, res ne vem..
Zadnjih pet let spolnosti skorajda nimava, 1krat na par mesecev mogoce, pa še to bolj tako tako.. Imava enega otroka, star je 3,5 let.. Od rojstva naprej ji pomagam bolj kot kdajkoli, tako pri otroku kot pri gospodinjstvu in ostalo..
Ja res je, tega sodelavca veckrat omeni in tudi na fb vidim, da dostikrat gleda njegov profil.. Tudi zdaj v casu korone vcasih v službi potegne pol urce ali eno urco.. Rihta se isto kot ponavadi.. Samo ni ji nikakor do dotikov z mano, do poljubov, kaj sele spolnosti.. Tezko je tako ziveti.. Kot sem že omenil, dokazov za varanje (se) nimam ampak me tako skrbi, da bi jo najraje kar direkt vprasal.. Na pijace hodi samo z eno kolegico, s katero se dobro poznamo..
Tudi telefona nikoli ne skriva.. Ampak itak če še kaj v sluzbi dogaja, se vse tam zmenita.. Ta sodelavec je samski..
Res ne vem, najbolj me moti to, ker ni in ni spolnosti.. Vozil sem jo na večerje, nosil roze, bil zelo pozoren, ampak sedaj me je vse to minilo, ker ni nobenga učinka.. Tudi pogovor sva ze mela o tem in nikoli boljse.. Stara sva nekaj čez 30 in si ne predstavljam tako živeti se 10 30 30 let..
Hvala in ostanite zdravi

Pogovor dragi moj. Usedita se in lepo karte na mizo. Glede te njene “hladnosti”. Jaz sem imela to obdobje ampak ni trajalo več kot eno leto. Je mimo hvala bogu. Pri meni so bile vzrok KT. Ko sem prenehala eno leto po porodu se je obrnilo za neverjetne stopinje. Pred tem pa katastrofa. Se lepo ga pogledat nisem mogla. Ampak se da vse rešit s pogovorom. Pa magari izveš da te res vara. Ampak vsaj veš 🤷‍♀️

počakaš in opazuješ. če ima razmerje, bosta šla pač narazen. če bo z njim zanosila, bosta itak šla narazen. če pa nima, ne boš razbil zaupanje. te stvrari se same razpletejo brez da bi se pretirano vtikali. lahko pa jo vprašaš, če je vse vredu, če se je kaj zgodilo in opazuješ naprej. Ti jo najbolje poznaš in boš najbolje vedel, če je vse ok ali ne. Lahko, da ji je sodelavec všeč, ni pa nujno, da ima z njim razmerje. Lahko je vse šele na začetku.

Vsak je sposoben varati. Jaz bi za bivšega dala roko v ogenj, da tega nebi naredil nikoli. Pa sem se zelo zmotila. Bodi pozoren na spremembe obnašanja, že to, da si ne želi tvojih dotikov je zgovorno. Kdor si ne želi izboljšati zveze, vlagati v njo energijo, je to zato, ker je že odnehal in energijo morda vlaga drugam. Zaslužiš si rescnico in zvezo, v kateri boš slišan. V vsakem primeru nisi slišati zadovoljen.

Jaz sem skozi imel isti filing… Dokaze ki so mi bili skozi pred nosom nisem povezal v celoto skoraj 10 let. Ženske znajo bit hinavke…

Poglej. Moje mnenje je, da tako kot si tukaj napisal, tudi njej poves, potem se pogovor razvije naprej.

Po toliko letih skupnega zivljenja ti je oseba dolzna iskrenega odgovora.

Ce jo zanima zakaj sprasujes, ji pove tako kot si napisal tukaj, da se je ohladila do tebe. Reci ji, da te zanima iskren odgovor in jo vprasaj kako lahko tezavo resita.

Zdravo! Dvomim, da si z ljubimcem ne bi izmenjevala e-vsebin. Pol ure do uro podaljšan delovnik tut ni dovolj. Sigurno bi se bolj posvečala svojemu videzu (redno britje, nalakirani nohti na nogah). To je vse dobro. Mislim, da ti fali intime. Raje se o tem pogovori z njo… Pa bo 😉

Iz mojih izkušenj ti povem, da kjer je dim je tudi ogenj.
Sicer daljše ostajanje v službi ni nujno da je kaj več. Moreš pa vedet da veliko ljudi koristi razne ure in dopuste, torej gredo prej iz službe da doma ni sumljivo in tiste urce izkoristijo za prepovedane užitke.
V naši firmi je tega tolko da dul padeš, največja žalost vsega je, da vedo vsi razen partnerji ne.
Kdor živi v grehu pa ni nujno da ga dobijo, nekatere že dobijo, koliko pa jih ne. V vsakem primeru bi moral zvedet, ne gredo vsi narazen po prevarah, dobijo pa vsaj možnost za nov začetek in ugotovijo zakaj je situacija nastala kot je, eni se poberejo, eni ne…
Zaupaj svojemu notranjemu istinktu in ne verjami kar tako vsem lepim besedam. Vse dobro.

New Report

Close