Najdi forum

Z fantom sva skupaj že 7.let, živiva skupaj 3 leti, se razumeva, imam ga zelo rada, imava kar nekaj stvari skupnih in po navadi še je med nama veliko poljubov in objemov, ampak strasti že dolgo ne.. Že kaki 2 leti, če ne več.. On pravi med vrsticami, da sem se v zadnjem času malo zredila, kar je res, samo ne tako, da nebi bila več privlačna. Meni pa se je čist zameril njegov pristop do seksa, ki ga ponavadi ni. Zelo redko začne on, seksava mogoče 1x na pol leta, pa še to se zadnjič 5x ni zaključilo z orgazmom, saj me ne vzburi on pa prej omaga. On bi vedno seksal takoj, brez predigre, brez nekih strastnih dotikov in poljubov, samo not bi ga dal, jaz pa se seveda ne vzburim in mi ni do seksa, če že vem naprej kako bo. Pa sem mu večkrat omenila da nisem vzburjena, da potrebujem predigro, to gre skozi eno uho not skozi drugo ven.. Drugače sem zelo seksualna oseba in si nisem nikoli predstavljala tako dolgo bit z nekom in seksat skoraj nič, če želim prit do vrhunca morem vedno sama se zadovoljevat.

Pa še en večji problem je. Življenje naprej, katerega si ne predstavljam brez njega ali pa z njim. Problem je v financah, on zasluži malo več kot jaz in pač pravi, da nama bo on poskrbel za prihodnost z njegovim denarjem, v zameno ker jaz ne morem toliko prispevat zraven, pa bi jaz morala za njega skrbet kot da sem mu služkinja, kuhat, prat, likat, pospravljat, kot da živimo 100 let nazaj.. Ne vidim se, da bi za zameno denarja morala celo življenje skrbet zanj.
Sva pa kar povezana z družinami in če greva narazen bo tukaj precej težko, pa po eni strani se ne veselim it nazaj živet k staršem..

Res ne vem kaj naj naredim, mogoče kakšen pameten nasvet?

Ti si res čisto izgubila kompas.
Torej si v zvezi, kjer ne samo, da nisi ljubljena, tudi nisi slišana, in ker si v fantovih očeh zaradi manjšega zaslužka manjvredna, te je ponižal na stopnjo služkinje, ki mu bo kuhala in prala, občasno pa zvečer stisnila zobe in mu dala brez lastnega užitka.
In tebi je težko, ker bosta družini prizadeti zaradi vajinega razhoda. Če imaš kolikor toliko ljubeče starše, kako misliš, da bi se počutili, če bi vedeli, v kakšni zvezi si zares? Bi se počutili bolj grozno ali manj, kot če bi šla narazen?


Herotica je že, naj še dodam:

Ta zapis je poln kontradiktornosti. Kognitivna disonanca na atomski potencial.

Po eni strani se razumeta, po drugi se nič ne moreta pogovoriti (o spolnosti, o financah, o razmerju)?
Kje za boga milega, vi tu vidite “razumevanje”?!

Ste zelo seksualna oseba, a hkrati seksate na pol leta?

On bi ves čas seksal, a hkrati seksate na pol leta?

In na koncu vas skrbi, kako bodo starši.. vaši in njegovi, preživeli vajino ločitev (ker drugače se pa “razumeta”)?

Očitno ne vidite vseh nesmiselnih pradoksov, ki jih zapisujete.

Kot rečeno kognitivna disonanca v atomski preobleki.

De omnibus disputandum..

Tako sem imela jaz 6 letni odnos. Ko sva šla s tem človekom narazen sem seveda rabila nekaj časa, da sem se pobrala. Ko sem pa začela sexat se nisem mogla Nasititi. Aja pa še shujšala sem, ker sem se v odnosu z njim prav pošteno zredila.

Odidi čimprej.

Pozdravljena!

Ti bom povedala kaj se je meni zgodilo in se vedno premlevam kaj je bilo boljse…sem bila sama v eni taki zvezi…vse super, razen sexa…nisem mogla nikoli razumeti zakaj, kaj je tisto kar nama preprecuje da bi se ujela…saj je bil ampak nikoli ni bilo to to…enostavno ni bilo tistega pozelenja ceprav sva oba razmeroma privlacna, njega to ni posebno motilo pac sva sexala enkrat na dva tedna ponavadi v nedeljo popoldan ko sva res imela cas…meni je pa zelo zelo manjkal obcutek da sem nekomu privlacna da si me zeli in sem spoznala nekoga, en pogled, v njem toliko pozelenja, strasti,…da me je odneslo (pa iz psiholoskih vod ko bi naj vedela kaj pomeni zaljubljenost), v glavnem ceprav je ta fant popolno nasprotje prvega in v nekaterih pogledih tudi mene…nama nic ni moglo prepreciti da sva pristala skupaj (in ja je bilo veliko tega in tezkih situacij), v tej novi vezi sem veliko casa pogresala prvega fanta in vse kar sva imela…primerjala…v bistvu se zdaj…s tem fantom sem se vedno skupaj, najino razmerje je burno, nabito s čustvi, velikokrat zelo lepo in velikokrat tudi težko…strasti se vedno polno…in v tem je stos…se vedno ne vem kaj je boljse (ali pac nic od tega), miren utecen odnos brez strasti ali to kar mam zdaj…

Pameten nasvet:pojdita vsak svojo pot.
Ti si zaslužiš dosti več,kot ti ON nudi,pa saj ti skoraj nič ne nudi,samo bi grabu in te izkoriščal za svoje potrebe…Za familijo se ne sekiraj,kaj si mislijo oni,to je njihov problem in ne Tvoj.Če ne gre drugače,pojdi v podnajem in živi življenje kot ga želiš,dobila boš pravega moškega,ki te bo znal in hotel zadovoljiti v sexu,kot se spodobi.Srečno punca.

Kaj sploh sprašuješ… Ko boš stara in se boš ozrla nazaj na svoje bedno življenje brez spoštovanja in seksa, se boš potolažila s tem, da si pa vsaj staršem ustregla? Kaj pa vem, a se z njim res ne moreš pogovoriti, povedati, kaj pa ti misliš? Ko ti reče, da mu boš kuhala in prala, ker zaslužiš malo manj, mu rečeš kaj nazaj? Ne vem no, meni se to že ne zdi “drugače se kar razumeva” zveza. Razumeta se zato, ker on postavlja pogoje, ti si pa tiho…
Tega ti res ni treba prenašati. Obstajajo moški, ki si partnerke po 20 letih še vedno želijo, tudi če se zredijo. Ki jim je prva želja, da zadovoljijo partnerko, potem poskrbijo šele za svoj vrhunec. In ko vidijo partnerko, kako uživa v seksu, so šele zadovoljni….
Samo pejt… čimprej.

Bolje bi bilo reči, da je vsaj starše zavedla. Ustregla jim ne, ker gotovo starši na nek način vseeni čutijo njeno stisko, četudi jo prikriva.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ojoj nooooo! Ta fant ne isce partnerice ampak sluzkinjo gospodinjo. Tole je za odhod. Vceraj je blo ze prelozno. Kaksne finance? Zasluzis lahko sama. Pojdi preden zanosis in mu rodis par otrok. Bos le se ena razocarana gospodinja vec na svetu. Noben denar ti ne bo nadomestil zadovoljstva, ki ti ga lahko da ljubec moski. Tole ni pa nic. Sorry. Za enkrat na pol leta brez custev si lahko kupis vibrator. Redis se pa zato, ker se mogoce tolazis s hrano. NE ROJEVAJ MU OTROK!!!!! KER TAKIH NA SVETU NE RABIMO VEEEEEČ. PLUS BOGI OTROCI.

Nasvet, spokaj, čimprej. Ne oziraj se na druge!! Poskrbi najprej zase. Bi mu res rada do konca življenja prala in kuhala v zameno, da ti bo dajal denar? In boš od njega finančno odvisna? In te bo s tem držal na kratko. Praviš, da tudi ti zaslužiš. Kaj še čakaš torej??? Kar pogumno pojdi naprej.

On ima že vsaj leto vroče razmerje z drugo.

Čim prej stran! Moja prijateljica tega pred leti ni hotela razumeti. Pa je šla stran po rojstvu drugega otroka. Posledično ima zakomplicirano življenje. Tole na dolg rok ne more iti. Bodi vesela, da si to spoznala že pri svojih letih.

7 let je tista meja, pri kateri se stvari začnejo malo drugače obračat, kot so se po prvem letu. že pregovorno je, da vsakih 7 let menjamo službo… Jaz mislim, da se vidva ne znata usest za mizo, se pogovorit in s kompromisi se zmenit kaj in kako… najprej si omenila sex… ja, ok, sex ni vse, je pa veliko v zakonu. ampak, če imaš ti nekoga rad/a, se da tudi z nekaj manj sexa živet z njim. kod drugo, nikjer nisi omenila, ali tvoj (še?) dragi kaj dela popoldne po službi in za vikende.. ali pomaga vseeno v gospodinjstvu, ali zasluži morda kak evro dodatno kot popoldanska zaposlitev ali pa zgolj oddela 8 ur, pride domov, odpre pivo in se na kavču pred TV-jem pusti tebi strežt odspredaj in zadaj. in kot tretje, če ti ta opcija, ki ti je predlagal ( da si njegova gospodinja) ni všeč, mu povej in naj on tudi malo razmisli, kako in kaj. moja žena je recimo sedaj med nosečnostjo prosila, če bi lahko povečal kapaciteto v svojem s.p-ju in bi se zaposlila pri meni.. ker ji pomeni veliko, da je doma, da lahko še kaj postori in nenzadanje ji določenih stvari tudi pri mojem. sp.ju ni težko delat. jaz ji recimo pomagam pri gospodinjstvu, kot se le da in skupaj peljeva naprej. ne se kar zaletet in pustit vse skupaj, prvo je pogovor in odnos do osebe.

Seks 1x na pol leta, zadnjih 5x se je koncalo brez orgazma. Kr zajebanih 2.5 let 😂

Roža, ma zleti stran čimprej! Kakšna služkinja, v letu 2021 pa ti z vsem kar se nam dogaja takega nazadnjaskega mišljenja res ni treba. Pejdi stran, poskrbi zase, dajaj naše in uzivaj življenje!
In verjemi mi, sex je zelo pomemben, sploh pa da ti nekdo prisluhne in se potrudi da ti prija in te nosi kot kraljico. Zaslužiš si to in to si vzami.

Srecno

New Report

Close