Najdi forum

Pozdravljeni,
s fantom sem v razmerju dve leti (za to ve malo ljudi – ni najbolj uradno) in zgledalo je, da vse se kar funkcionira… do nedavnega.
S prijatelji smo bili na zabavi v nekem klubu in ker smo vsi bili pijani, smo se odločili, da bomo sli k eni izmed nas domov.
Moj fant se je ze cel vecer pogovarjal z neko drugo, najprej iz tega nisem delala drame, ker se mi je zdelo da je vse samo prijateljsko. Sedela sta na kavcu in se pogovarjala, mi pa smo na tleh poleg kavca imeli svoj pogovor. Kar naenkrat me prijateljica (ki je edina vedela za “naju”) zgrozena potreplja in mi pokaze na njiju, zacela sta se namrec meckati. Fanta sem jezno pogledala, vendar nisem rekla nic, in kmalu se je njuno dejanje koncalo…. vendar pa se je cez cas spet zacelo (torej: fant svoje napake ni popravil in nehal zalizovati in bozati “prijateljice”).
Jezna sem se odpravila spat, prevec pijana da bi se soocila z njim ali ga javno ozmerjala.
Zjutraj je zacel igrati zrtev. Prisel je do mene, me poskusal objeti in se opraviceval, da ni on kriv. Kdo pa je? Pravi, da mu je zelo zal, toda ne vem ce naj mu verjamem in se z njim pobotam.
Sem namrec zelo hudo prizadeta in me skrbi, da se bo spet ponovilo (fant je namrec zelo priljubljen med zenskami, pogovarja se z veliko prijateljicami…)

Zanima me, kaj naj naredim. Mu dan se eno priloznost in moznost, naj se zagovarja ali naj raje ne poslusam njegovih pateticnih izgovorov in se za nekaj casa/zmeraj odmaknem?

 

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Am… Ker me ni bilo tam imam dva nasprotujoča si nasveta, ki sta odvisna od njegove namere. kateri od njiju je primeren pa moraš žal sama izvedeti.

Nasvet A:
Če ga je (močno vinjenega) ena punca zažvalila (tudi 2x), je realno gledano, ni mogel odriniti na tla ali klofniti ali začeti kričati “spolni napad” (tako kot me babe lahko). Pomoje ni tako zabit, da bi te varal medtem ko ve, da gledaš. Postavi mu ultimat, da postaneta uradna, zato da lahko stopiš do “napadalke” in jo opozoriš, da je “tvoja lastnina”.

Nasvet B:
Če je tako nadut, da te pred nosom vara z drugo in se ti naslednji dan v ksiht laže – samo stran od tega. Zato sta še po 2h letih “samo prijatelja” – WALK AWAY! Iz te moke ne bo kruha, pa še okužila se boš s čim.

Veliko sreče, lp

Žiujo žalostna punca! Ti povem svojo zgodbo.. s punco sma bila v vezi 3 leta, skupaj sva živela, počas načrtovala tudi že kak naraščaj.. nato sm enega dneva zvedel, da je med tem časom ko sm biu v službi, šla do bivšega fanta (pretepal jo je, biu z drugimi puncami itd.) in sta se dala dol.. ko sem to izvedel (ni mi punca sploh povedala tega), me je njena mama prosila, naj ji dam še eno šanso, saj sma še oba mlada ( jst 28, ona 25) in da se to pač zgodi.. in sm si mislil ok, pa ji oprostim to.. in sm ji oprostil (POZABIL NIKOLI) .. čez čas mi je začela govoriti zakaj ji mečem to varanje pod nos (šel sem kdaj na kako kavo s sodelavci in sodelavkami med malico, s kakšno kolegico na kavo to pa je tudi vse), a vbistvu sm ji rekel samo, da ona v tem trenutku nima te pravice govorit s kom naj grem na kavo (ok, nebi smel tega rečt, ampak je preveč bolelo) .. no in to sm potem skos poslušal.. vse dokler ni bilo vsega preveč in sma šla narazen … začetek konca najine zveze se je pa začel ravno s tem varanjem .. in iz tega sm se naučil da nikoli nikoli nesmem več oprostit tega.. kr pozabila neboš tega in nebo več enako kot je bilo.. no to je na kratko z moje strani.. če rabiš še kakršnokoli informacijo ali moje mnenje glede takšne izkušnje, sem z veseljem na voljo.. lahko mi pišeš na mail jure pika bracic afna gmail pika com … lepo se imej in drži se!!

Zakaj sta se odločila za “neuradno” zvezo, torej ne veljata za par? Tebi je to v redu?
Fant očitno hoče sedeti na več stolih in rekla bi, da ima veliko takih prigod s stiskanjem in poljubljanjem, le da ti ne veš zanje. SPB med mladimi so pa v porastu. Okužba lahko miruje zelo dolgo in načeloma ženske zaradi posledic trpimo bolj kot moški.

Tvoj fant (upam, da on ve, da je tvoj fant) je en VELIK nakladač. Če je res sam bil pobudnik in to kar pred tvojimi očmi, ter je nato to še enkrat ponovil, tak se ne bo spremenil. To je pa tako nizkotno do tebe, da mi je prav čudno, da sta že dve leti skupaj in brez česa podobnega. Upam, da nisi ti bila preveč pijana in da si vse to videla res tako, kot je bilo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Strinjam se s Težko. Zvedet moraš zakaj je to naredil in ravnal kot idiot, ko pa naj bi te imel rad. Ne vem zakaj se te sramuje, verjetno si prav fajn, malo ga povprašaj o tem. Po moje je prav, da ga “prisiliš” v to da postaneta uradna. Punca, že dve leti sta skupaj, to je dolgo časa. Če ima resne namene s tabo bo zate pripravljen narediti tudi to in še več.
Srečno!

Živijo žalostna punca!

Kot prvo, ne bit preveč žalostna, saj ni konec sveta 😉 hehe .. no torej, kar se tvoje težave tiče.. Sam sm imel partnerko, s katero sva živela skupaj, načrtovala družino že počasi.. naj povem, da sva šla narazen 3 leta nazaj.. Torej enkrat, ko sm bil v službi, mi je dejala, da gre z prijateljico na kavo in da nebo dosegljiva. Milsil sem si, da super da gre malo ven s kakšno prijateljico.. Kasneje sem izvedel, da mi je lagala in je šla vbistvu k bivšemu fantu, da sta se dala dol ( po domače povedano) .. Meni sicer ni delovala nič sumljivo, ko sem se vrnil popoldan domov iz službe, sem pa še isti dan izvedel ( NE OD NJE), kaj se je zgodilo. Ko mi je vse to na koncu le priznala, kljub temu, da je najprej vztrajno zanikala, sem seveda želel oditi od nje, kljub njenemu joku in prošnjam, saj varanja NE PRENAŠAM! Nato je v akcijo stopila njena mama in me je še ona prosila, naj ji vseeno odpustim in ji dam še eno priložnost češ, da je punca zmedena in ne ve kaj dela, saj je še mlada ( jaz sem zdaj star 28, ona pa 26 let).. In ok, na koncu sem popustil in vrjel, da bo te nočne more konec, tako da sem ji oprostil ( POZABIL NIKOLI!) .. potem je bilo vse ok, dokler nisem enkrat šel z sodelavko na kavo med malico ( srečno poročena, z otroci) … Seveda sem to partnerki povedal in je začela lajat name, češ kaj se grem, da bom z drugimi ženskami hodil po kavicah okrog.. To me je razjezilo in sm ji rekel, da se ona kar se tega tiče nima kaj za oglašat.. tukaj sem prestopil mejo po njenem.. od takrat naprej mi je začela govorit češ, kaj ji mečem naprej to, da me je prevarala ( čeprav ji nikdar tega nisem vrgel naprej) .. Seveda je bila posledica tega to, da sma šla narazen.. in takrat, s tistim trenutkom, ko me je prevarala, je bil to začetek najinega konca. Ni bilo več enako med nama kot je bilo pred tem dogodkom, kljub temu, da sem se trudil, da bi bilo.. pozabil definitivno nisem tega, saj nemoreš pozabiti in vedno ti v glavi odmeva ta dogodek.. In kaj sem se jaz naučil iz tega dogodka je to, da nikoli več, pod nobenimi pogoji ne oprostim več kaj takega, saj je to preveč boleče in ne konča se dobro.. in to predlagam tudi tebi.. Idi vstran, saj je na svetu veliko veliko dobrih fantov, ki bi dali vse, da bi imeli porihtano partnersko življenje.. no to bi bil nekako moj nasvet 🙂

Lp Jure Bračič

Pusti tega fanta in idi dalje svojo pot, ker ne bo nič boljše, kvečjemu slabše.

Ti se res sprašuješ kaj narediti? Kje imaš fotra da te poduči ker taka vprašanja v tem primeru izpadejo grozljivo. Milo rečeno. Sama si videla da te je prevaral ,torej… Kaj se imaš za spraševat. Misliš da bo kaj boljše. Ne bo. Kaj je z mlajšimi generacijami ne morem verjet.

Pusti ga in pika.

Zivjo!
Fant, ki enkrat prevara in mu je odpusceno, bo to ponovil. Zato stran od njega!
Sicer pa ne vem, kako sta po dveh letih “neuradna” ?!
Mogoce je tudi ta ‘neresnost’ vzrok, da si je dovolil prestopiti to mejo.
In se to: alkohol ni izgovor. In ce je ze ves vecer govoril z njo, verjetno se kolikor toliko trezen – tudi to ni ok.
Vso sreco.

Ja pa gremo da si naredil se eno napako ko si sou nazaj….ne lazje ti je bilo ce nebi sprobal nebi vedel mogoc bi razmisljal drugace drugace pa takole vsak hodi po svoji poti vsak rravna po svoji vesti….punca in fant naredi kar ti srce rece…nikoli ne kar se vam zdi da je prav….kar se pa tice varanja je pa takole ne bi te varala ce bi se oba trudila ce pa se ne pa je zal tako da je lazje to narediti kot se postaviti na realna tla tudi jaz sem bila preavarana ampak vem da sem tudi jaz delala napake tako je ….nasvet nikoli pa ne nareddi isto ker trpel bos nakoncu ti….v jezi ne smes nikoli razmislati….tako je in tato bo….lp ljudi sebe potem bomo druge….vedno vidimo eno plat tisti ki pa vara ima pa svojo plat ce bi bila srecna nebi tega naredila lp

Povem ti eno zgodbo 18 letne punce, pa presodi.
Stara je bila, se ne 18 let, ko je bila v zvezi s fantom nekaj mesecev. Ljubezen na daljavo, ker nista bila iz istega kraja. Videvala sta se na 2 tedna. Nek sobotni vecer je delale odslo v fantov domaci kraj, da bodo sli s prijatelji na zabavo. Tisti vecer se je njen fant posvetil drugi punci. Na plesiscu sta se zacela poljubljati. Pristopila je, mu sredi plesisca primazala kljufuto in odsla. Zal je sla k njegovim starsiem prespati, ker ponoci ni mogla domov. Vmes je opazila, da je odsel tudi njen fant s tisto drugo punco v drugo ulico. Fant je prisel 2 uri kasneje. Naslednji dan je jokala in fant jo je odpeljal domov. Ni hotela vec slisati zanj. Unicil ji je vse upe o romanticni ljubezni. Cez nekaj let jo je obiskal in jo povabil na pijaco. Privolila je. Zelela je sebe “testirati”, kako se jo je dotaknila bolecina. Spoznala je, da je postala zmagovalka. Pridobila je na samozavesti, ko jo je bivsi fant ponovno zaprosil, ce bi bila z njim. Uvidela je, da s slabici, ki nimajo jasne vizije v zivljenju, nima kaj poceti.
Menim, da zgodba pove veliko. Glavo pokonci in samo naprej.

Brcni ga v rit takoj.Nobene možnosti več. Izdajalec je, ta prijateljica pa isto tak

Matrajo njega druge… verjemi… Končaš, pika.!… 3 milijarde in pol jih je na svetu… Eden bo že pravi zate…😉💪

Pozdravljena,

 

Enkrat prevarana

=

vedno prevarana!!!

Pa kaj sem jaz edini, ki v življenju ni prevaral???

D.

Ko bo razmerje uradno,potem se pritožuj

Drago dekle, vidva nista v vezi, ampak te ima za prijateljico z bonusi. Da se po dveh letih ne zjasne da sta ali nista uradno par, je zadosten dokaz, da te ima za rezervo, ko drugje ali ne dobi ali pa se mu iz nekih razlogov ni za it nečesa z drugo punco. Kar se pa alkohola tiče, pa ni zastonj rek, ki pravi “pijan stori, kar trezen misli”. Ima te za praznenje jajc, medtem ko ti upaš da bosta nekoč uraden par. Dej malo logično pomisli… Se “tipaš”, spoznavaš mesec, dva, tri, morda celo pol leta če sta oba bolj previdna, ne pa dve leti. Ne bodi neumna in naivna, da tega ne bo več storil, da je bil pijan in bog si ga vedi kakšne izgovore še ima. Ne bodi obupana v vseh pogledih in prenašat take stvari. Dokler si ne počistiš v glavi, boš naše vlekla samo takšne. In še zadnje… LJUBEZEN NE BOLI.

POJDI IN SE NE OBRAČAJ VEČ. SPOŠTUJ SE.

New Report

Close