Ločitev, nezvestoba in ljubezenski nasveti

Odgovarjajo: Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja • Mirjana Frankovič, transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj • mag. Irma Hus, specializantka psihoanalitične terapije

Razkritje dolgoletnega ženinega varanja

Default avatar

Moški

Našrl sem jo. Pred pol leta. Zanikala je. Še danes zanika zaljubljenost, navezsnost in intimo med njima. Rad bi da bi mi bilo vseeno. Nisrm mogel v sluzbo. Otrpnil sem. Pol leta ze vegetiram. Ne morem sedeti. Samo ležim. Otroka sta blizu polnoletnosti...blede se mi že. Kaj narediti?
Priponke

1 (16).jpg
(45.16 KiB)

Default avatar

MirjanaFrankovic

Spoštovani,

življenje nas postavi pred hude preizkušnje... nekatere prenesemo stoje, nekatere kleče, nekatere ne sploh...

kaj pa da bi poiskali pomoč nekje?
Lahko se oglasite pri meni, spodaj so kontaktni podatki.

Vse dobro vam želim,
Mirjana
PhDc. Mirjana Frankovič, spec. dipl. oec.
Transakcijski analitik - psihoterapevtka
[email protected], www.mirjana.si
Pogovor pomaga.
040 520 257
Default avatar

BTDT

Moški je napisal/a:
Začni migat, naredi kaj zase, postavi se nazaj na noge. Nato se še enkrat vprašaj kaj počneš z njo in če te je vredna.
Default avatar

Res je res

[quote=BTDT post_id=13383076 time=1583237864 user_id=164374]
[quote=Moški post_id=13375708 time=1582867569]
Našrl sem jo. Pred pol leta. Zanikala je. Še danes zanika zaljubljenost, navezsnost in intimo med njima. Rad bi da bi mi bilo vseeno. Nisrm mogel v sluzbo. Otrpnil sem. Pol leta ze vegetiram. Ne morem sedeti. Samo ležim. Otroka sta blizu polnoletnosti...blede se mi že. Kaj narediti?
[/quote]

Začni migat, naredi kaj zase, postavi se nazaj na noge. Nato se še enkrat vprašaj kaj počneš z njo in če te je vredna.
[/quote]

Mas dosti kesa? Zaskrni pipico pri zeni do konca. Nobenga kesa vise. Nujno kar otroka rabita. In ne moleduj naj te vzame nazaj. Brezjajcnih ne maramo.
Default avatar

Sebenaprvomesto

Postavi se zase. Začni telovadit, najdi si nov hobi kakšno novo poznanstvo in reši se žene tudi če je prevara premostljiva kar v tem primeru dvomim, biti tako odvisen od nekoga ni zdravo. Poišči koga za zdrav pogovor. Najdi sebe da se boš lahko našel z nekom. Želim ti vso srečo.
Default avatar

jkos

Če prevara ženska, prevara z čustvi. Ne išči poti nazaj ker je ni več. Ne poskušaj znova, ker boš samo še bolj trpel. Oditi in zavedaj se, da čas pozdravi rane. Samo čas potrebuješ, da si sam s sabo in da začneš znova. Stare zgodbe je konec, če si to želiš ali ne. In končal je nisi ti. Zato ne čakaj na nekaj, česar ni več. Prej, ko se boš s tem sprijaznil, prej boš začel znova in prej ti bo čas zacelil rane.

Moderatorji

Boštjan Topovšek , Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja
Bostjan_Topovsek
Mirjana Frankovič , transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj
MirjanaFrankovic
mag. Irma Hus , specializantka psihoanalitične terapije
Irma Hus