Najdi forum

Poznavanje partnerjevih prijateljev

Pozdravljeni,
Ne vem ali se obračam na pravi naslov, me pa zanima ali je normalno da te fant po enem letu ne predstavi prijateljem. Vedno se z njimi druži sam, tudi že omenila sem mu večkrat, da bi jih rada spoznala pa vedno najde kak izgovor. Vejo pa zame. Mene to zelo užalostuje saj se počitim kot da nisem dovol vredna da me spoznajo. Njemu je pa tudi ob teh besedah vseeno.

Pri nama je tako, da je draga spoznala moje kolegice (z nekaterimi se občasno skupaj dobimo), kolegov pa večinoma ne pozna v živo. Tu gre zgolj za to, da je moškemu moška družba ponavadi nekaj, kar predstavlja najbolj iskrene pogovore o ženskah, zvezah, ljubezni itd. in je lahko nek prostor za umik – če sta skupaj 24/7 sigurno vsak občasno rabi čas zase. Ne razumet narobe, moja draga ve vse o meni, imava izjemno lepo zvezo na osnovi zaupanja. Vendar pa je v družbi moških drugače, pogovarjamo se na drugačnem nivoju kot s svojimi partnerkami. Od moškega je odvisno, ali bo svoje moške kolege predstavil partnerki ali ne, vsekakor pa od tega ni odvisno vajino medsebojno zaupanje. Midva sva skupaj skoraj 4 leta, živiva skupaj in delava skupaj. Moje kolege pozna imensko, povedal sem ji tudi marsikaj o njih. Ampak ona ve, da moram it tudi kam brez nje!

Meni to ni normalno. Je pa odvisno od moškega, vsi smo različni. Pri meni je bolj primitivno in sicer svojo punco sem predstavil prijateljem takoj, ko je bilo možno. Prvo zato, da slišim njihovo mnenje, ki mi je pomembno včasih si lahko zaslepljen in te zbudijo. Po drugi strani pa sem jo predstavil, da sem se malo pohvalil. Pomembno mi ke da se pna razume z njimi, ker je veliko piknikov, rojstnih dnevov, krstov… Itd na katere greva sedaj skupaj z veseljem ker so najini skupni prijatelji. Je pa osvisno od vsakega, mislim, da preko foruma pametnega odgovora ne boš našla. Edini način je, da mu na 4 oči predstaviš problematiko, ker je on edini z pravim odgovorom.

New Report

Close