Najdi forum

Z mojim lubčkom imava nekje tri leta skrivno avanturo. Oba sva vezana. Na neki zabavi me je on zapeljal in sva se dala dol. Bilo mi je noro fino in sem mu predlagala, da stvar ponoviva. Takrat je bil za. Ko pa bi se morala dobiti, pa je imel izgovor, da je vezan in da ima svojo res rad. Razložila sem mu, da sem tudi jaz vezana in da ne želim nič drugega, kot samo to, da se dobiva in se dava dol….da imava pač avanturo za katero noben ne sme izvedeti. Strinjal se je in sva ze začela dobivati. Večkrat, ko sva se dobila, bolj mi je ratal všeč. Tega mu seveda še nisem povedala. Skratka čisto sem zatreskana vanj, vem pa da on ni vame in vem, da me on ima le za to, za kar sva se v začetku dogovorila….samo seks. Zaradi moje zaljubljenosti je ogroženo marsikaj, zato sem mu predlagala, da zadevo zaključiva. Pa on ni bil za, hoče da nadaljujeva, želi, da to traja. Seveda, ker se ima fajn. Potem sem mu priznala, da sem zaljubljena vanj in da je najboljše za oba, da res nehava. Pa kljub temu noče prekiniti stikov z mano. Predlagala sem, da se niti ne vidiva, niti dopisujeva….pa ne želi prekiniti. Kaj naj si mislim o njem… Zakaj noče končati, kljub temu, da sem mu povedala kako je na moji strani? A niste moški takšni, da ko ženska začne sanjati o ljubezni…..poberete šila in kopita in tečete stran kolikor se le da?! Želim vaša mnenja….

Jaz res nevem zakaj pišete tako prosto po prešernu, da ste v zvezi z lubicami in libčki, kot da to ni nic kej takega.. A ti ne da to mislit, da je ze tvoja neiskrenost in hinavscina do sedanjega partnerja dovolj velik alarm v tvojem zivljenju, da nekaj ne pocnes uredu?

Povsem normalno je, da če se z nekom 3 leta dobivaš in se imaš fajn, nanj navežeš in se potem ni tako enostavno kar tako temu odpovedati, še posebej, če med vama ni kakih zamer, prepirov. Ja pa tudi odvisno od človeka samega in situcije v kateri se znajde. Glede na to, da ga zaljubljenost očitno ni prestrašila, pa je povsem možno, da čuti podobno, le priznati morda ne želi, niti sebi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
nova
Uredništvo priporoča

no tvoj vzdevek pove vse. Stvari se moraš lotiti s pravega konca.
POvej mu, da boš povedala njegovi ženi in ga boš rešena po hitrem postopku in za vselej.

Kot prevaran moški ti povem nekaj.
Takoj zdaj zapusti svojega partnerja, ker to kaj delaš je najbolj podlo, ponižujoče in nemoralno do partnerja. Pa kako lahko počnete kaj takega. Če ni za bit je pa za it… Potem pa bodi samska pa se devaj dol z drugimi. Prevara uniči moškega v sebi, nekaj kar ne pozabi nikoli, nekaj s čimer se redko kdo kadarkoli sprijazni. V človeku povzroči izjemno močno bolečino in traume ki se umirijo šele po nekaj letih če sploh. Nihče si ne zasluži takega odnosa. Zapusti partnerja in mu prihrani bolečino, zagotovo ga ne ljubiš, ker mu kaj tako ponižujočega in bolečega ne bi storila nikoli. Glede drugega pa takole: dokler boš ti držala bo on praznil jajčka vate, in ja imate zgolj za seks. Če bi se zaljubil vate bi tudi sam doma končal razmerje in bil s tabo, tako pa ima le neko korist od tebe, čeprav le ukradene trenutke.

Odloči se, kaj sploh želiš!
Po moje moraš zapustiti oba, moža in ljubimca.

še ena fuksija ki ne razume da je ocvetela …
🙂

tudi sama sem imela ljubimca, pa ti lahko povem, da žene ne bo zapustil. šokirala si ga, zato je tako odreagiral. rabi čas za premislek, navadil se je na te ukradene trenutke in zato ne želi prekiniti tega . če bi ga pa postavila pred dejstvo, da zapusti ženo in da postaneta par , bi pa hitro rekel konec je.

Ne bo nehal, ker mu je fajn, dokler ne boš ogrozila odnosa z ženo.

Če si se zaljubila v nekoga je lepo šlišit samo da sta se dala norosti potem vsaj povej na kakšni način sta prišla skupaj .
Ali sta bila oba malo pijana ter se valjala po streniščih .
Povej dekle ali si imela seboj kakšno kolegico ali starše .

Tudi jaz sem imela lubčeka- kakor ti praviš. Moj na terenu, celi zjeban in tisti en dan, ko je bil doma mu ni bilo za nič. povrhu pa še vedno brez denarja, Živel v podrtiji v najemu, na koncu sem mu še sama posodila nekaj čez Jurja in mi smrduh še tega ni vrnil. Zato te razumem! Sigurno nisi s tem ljubimcem samo zaradi sexa, itak se potem zaljubiš. Jaz ti svetujem, da ostani s tvojim dokler ti bo, ljubimca pa ne izpusti iz rok in se potrudi, da bo še bolj nor za tabo. Delaj se malo nedostopno itd. Ko pa ljubimec ni vec ljubimec in postane partner pa ni več tako zelo fino😬🙈. Pride pa čas, ko se moramo tudi divje ženske umiriti in imeti družino. Tudi to je super😊

Jaz ne bi mogla zivet sama s sabo, ce bi ENKRAT prevarala moza. Tri!! leta??? Kje mas obraz … Fuj …

Ženske seksate z čustvi, moški z glavo. On ni zaljubljen vate ker ima doma ženo ki jo ima očitno rad. Tebi pa je bil najverjetneje že prej všeč in sedaj so čustva planila ven. Seveda da noče prekiniti to avanturo ker je moški, ki ima neobvezen seks z zaljubljeno žensko…Zakaj bi se temu odpovedal? Ne delaj neumnosti, prekini takoj in se zamisli, če je tvoj mož oseba, ki ga imaš rada. Po moje ne. Če bi ga res imela in bi gojila do njega prava čustva, ne bi pristala v postelji z drugim in se vanj tudi zaljubila.

Jaz pa ne bom moralizirala. Rekla ti bom-pazi na lastno srce. Take zgodbe se navadno končajo s hudo bolečino. Sploh se ne morejo drugače. Govorim iz izkušenj. Imela sem ljubimca, on se je ločil, jaz ne, vlekla sem vezo naprej, zdaj pa se je, on svoboden, zaljubil v svobodno. Uganeš kdo v tej zgodbi joka?

Tudi sama sem na istem že več kot 2 leti, jaz zaljubljena, on pravi da me ima rad, skupaj ker sva se isto zmenila da samo za sex, jaz vezana,s to izjemo da imava s partnerjem odprto vezo tako da varam ravno ne, saj veva en za drugega kaj in kako. Ta moj ljubček je zadnje čase totalno čustveno se odmaknil, vidiva se poredko, sploh ne vem več kje je težava,mi noče nič povedat. Tko da I feel you, tak lajf je ena je a

New Report

Close