Najdi forum

Punca, za mojega strica?? nasvet?

Rabim nasvet! Da preidem kar k bistvu.

Imam strica s katerim se odlično razumeva poznam ga zelo dobro in vem, da je fant dobrega srca, prijazen, potrpežljiv. Rad hodi v naravo. Športne postave, s svojim stanovanjem in redno službo. 35let.V glavnem vse pošlihtano kot more bit. Nekako pa nima sreče v ljubezni. Rad ima otroke vendar nima svojih…

Rada bi mu našla vredu punco pa nevem kako? Prosim za nasvete! Je tu kakšna ,ki bi mu jo lahko predstavila? (če vas zanima, vam odgovorim na vsa vprašanja!)

Takole pa dvomim, da se ti bo katera oglasila. Nacin se mi zdi povsem napacen. Da ti nekdo drug isce partnerja. Je kar malo ponizevalno tako do strics, kot do tistega, kateremu je namenjen oglas.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kaj pa, če ga punce sploh ne zanimajo in ga zanimajo fantje?

Mislim, pri teh letih si ja menda zmore sam najti nekoga, če si želi.

nova
Uredništvo priporoča

Zivjo, jaz poznam eno, stara je 43 sicer, je mladostna, dobro kuha, malo osamljema..

Jaz sem stara 36, samska brez otrok. Živim zdravo brez mamil, cigaret, alkohola. Poizobrazbi uni.diplomirana vzgojiteljica – obužujem otroke majhne in srednješolce, vse po vrsti. sama nimam otrok.

Rada grem na kako masazo, savno, v planine, hribe, potovanja, berem knjige se izobražujem v svoji stroki, doma imam 10 letnega hišnega mucka.

Moj moto je: boljše biti samski in zadovoljen kot pa v dvoje trpet.

Žal ne najdem iskrenega, prijetnega, razgledanega in spoštljivega partnerja zase.

Denar me ne zanima – ga imam dovolj za moje življenje, tudi posojam in ne dajem ga moškim.

Verjamem da pride srečnejši čas tudi zame, ker si želim otroke. Vidim se z 2 ali 3 otroki in varno ob možu, ki me bo cenil in mi bil v oporo.

Pozdravljena, tvoj komentar oz. opis mi je vzbudil nekaj zanimanja, saj imaš kar nekaj navad in želja, ki so tudi meni blizu oz. domače. Tako da na prvi vtis deluješ kot ženska kakršno bi tudi sam rad spoznal za resno zvezo. Sem istih let kot ti in prihajam iz osrednje Slovenije. Ker nisi registrirana te ne morem kontaktirat, bom pa spodaj zapisal svoj mail in lahko kakšno rečeva, če seveda imaš voljo za to 🙂
[email protected]

New Report

Close