Najdi forum

Želi odprto vezo, ampak samo zase

Pozdravljeni,
lani sem spoznala moskega, noro dobro sva se ujela, prezivela skupaj noro poletje in potem…tip je zakrknjen samec, mi zacel govoriti, da je imel prej obcasne ljubice za sex in jih je zaradi mene skenslal…in da jih zeli spet videvati, vendar zeli, da se s tem strinjam. Seveda se nisem, ker ga imam rada, tudi on vem, da me ima rad. Sem rekla, da ne zelim tega, vendar ga nisem zelela izgubiti. Rekla sem mu, da bom potem tudi jaz imela ljubimca, vendar se s tem ni strinjal, seveda ne, ker sem ugotovila, da me je s tem le izzival, da bi bila ljubosumna in si s tem vecal ego. Ko me je spravil totalno ob zivce, sem naredila to, prevarala sem ga. Povedala sem mu, da je on kriv zato..zdsj nekaj mesecev po tem, se imava se vedno rada, vendar sva se razsla. Ugotovila sem, da on ni imel nobene, ampak je le zelel mene delati ljubosumno, vendar mi prevare ne more odpustiti. Sam je kriv zato, vendar je trmast in ga je unicil ego. Kaj narediti? On je privedel do tega im noce priznati.


Kako si nekateri komplicirate lajf, jaoo..😂😂
Kaj narediti?! Nič, najdi si bolj kompatibilnega partnerja, kajne?

Hahahahaha!
Za lastna dejanja smo vedno ogovorni mi sami.
On je kriv, ker te je dražil, a prevarala si ga ti po svoji odločitvi in dejanju. Ne prelagaj odgovornosti za lastna dejanja na druge, ni zdravo za tvojo psiho.

Ojej, kakšne scene. On ni prav nič kriv, da si ti njega prevarala, je pa morda malo pripomogel k temu. Vsekakor pa sta oba ravnala zelo nerazumno in nezrelo, s čimer sta drug drugemu povzročila le trpljenje in rane, katere bosta težko prebolela. Očitno sta oba zelo ranjena že iz preteklosti ali pa še zelo neizkušena v medsebojnih odnosih.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Upam, da sta zelo zelo mlada, pod 20, kajti vse ostalo nima veze z ničemer, še najmanj s kakšno ljubeznijo, interesom, spoštovanjem, ma kaj še zatreskani tega ne počnejo. Nezrelo in primitivno.

Hahaha…. ne dragica, sama si kriva. Prvič, ker si sama odgovorna za svoja dejanja. A ti je prislonil pištolo na glavo in ukazal: seksaj z drugim?! Malo te je testiral, nezrela sta pa oba. On ker ima potrebo dvigovati si ego in si izmišljuje zgodbice, ti pa ker si to izkoristila za skok v posteljo z drugim. Rešitev? Odrasti in da si oba najdeta nekoga, ob katerih takšne igrice ne bodo potrebne in bosta iskreno ljubila.

Res, svašta!!!!

On je kriv? Aha … Jao, res upam, da si 20 let stara. Ko te bo enkrat tvoj tip prevaral in ti rekel, da si TI kriva, bos sprejela to?? No comment …

saj ga nisi prevarala, če sta imela odprto vezo.
Pa še hvala bogu, da si ga in da sta šla zaradi tega narazen, saj bi sicer kot smrkelj visela na enem sebičnem psihopatu.
Noben normalen moški si ne bo na tak način filal ega ali preizkušal partnerke, noben.
To je kreten najslabše vrste in vsako uro se lahko zahvališ višjim silam in materi zemlji, da si se ga losala. On ni sposoben nikogar imeti rad.
Ti pa malo razpucaj v svoji glavi in se pošlihtaj do pomladi, potem pa v lov na kaj boljšega.

New Report

Close