Najdi forum

V mojo ženo se je zaljubil več kot 10 let mlajši

V mojo ženo se je zaljubil več kot 10 let mlajši fizioterapevt in posledično tudi ona v njega, po 20 letih najinega zakona. To sem opazil, ko me je ona pričela pomanjševati, njega pa poveličevati. Po pregledu njenih sms – ov sem prebral kako se je izpovedala kolegici, da sta oba zaljubljena. Imel sem zeleno luč in še sedaj jo imam, da lahko brskam po njenem telefonu. Seveda sem jo vprašal kaj nameravata ? Rekla je, da nič. Dobil sem pa očitek, kaj toliko berem. Zelo dobro se je zagovarjala. To je tabu tema, ker itak ni nič in o temu se ni možno pogovarjati. Ona je čez 50, jaz pa sem že v penziji. Razen te situacije sem v sebi dokaj zadovoljen. Zaradi obljube, ki sem jo dal ob poroki in zaradi otroka, ne nameravam prvi začeti z razdorom zakona, če bo do tega prišlo, naj začne ona prva. V sebi verjamem, da nimata intimnih odnosev. Po mojem odkritju, je začela bolj vlagati v najin zakon in se bolj truditi. Vendar imata skoraj vsakodnevne stike na whatsapp-u, za katere misli, da ne vem. Verjetno kot sposobna ženska hoče vse obvladati in peljati karavano naprej.
Kaj mi je početi ? Naj bom drugorazredni ?

Na kratko: vidva imata problem, vendar to definitivno ni fizioterapevt, on ima še najmanjšo vlogo pri vsem. Vidva potrebujeta pogovor in terapijo in pri tem veeeeeeliko iskrenosti, če jo sploh premoreta (glede na prebrano tukaj vajin odnos zelo šepa). Srečno!

Zivjo. Tudi jaz sem imel podobno. Hm. Skoraj ne bi verjel, da nista intimna…izkusnje pac

nova
Uredništvo priporoča

Haha, sanjaš nekaj, v kar samo ti verjameš.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Hvala za odgovor, mam se za iskrenega, ampak to bi moral potrditi nekdo tretji. Do pred tem dogodkom, bi rekel, da je najin odnos super. Malo sem začuden ob vaši trditvi, da najin odnos »šepa«. Do terapije bo težko prišlo, jaz nisem proti, moja gospa pa ima naziv Dr.. Sicer pa niti ne vem kako predlagati terapijo in h komu ?

Zdi se ironično, ampak še vedno nagibam tehtnico kot, da nista intimna. Ne samo, ker se boljše počutim, ampak tudi na krščansko tradicijo njenih prednikov in nje same ter na moj občutek. Sicer se bo še videlo upam. Ne dam pa roke v ogenj.
lp

Saj veš kako pravijo v Ameriki: If it smells like a shit and it looks like a shit, then only fool thinks it’s something else.

Ko te ženska obravnava kot drugorazrednega, je izgubila ves intetes zate. Verjetno se trudi le še zaradi lastnega udobja, ki ga uživa pod tvojim okriljem.

Glede na tvoja leta je to “ zatiskanje oči” malce naivno.
Karkoli oseba išče zunaj veze, kar bi ti morala zagotavljati zdrav odnos s parterjem je prevara.
Kaj narediti je odvisno od tvojih vrednot.
To kar se ti dogaja ni OK, razen v primeru, ko se oba strinjata s tem.
Sama sem šla čez prevaro in zadnje kar je za narediti je, si zatiskati oči.
Pogovori se z njo, to se mora prenehati takoj in poiščita si pomoč.
Vreden si zvestobe v odnosu, če sta se za to dogovorila. Brezkompromisno!

Janez001!
pokaži malo samospoštovanja in pridi zadevi do dna. imam občutek, da se bojiš resnice.
vendar se moraš dokopati do nje. takšno početje je nedopustno in očitni ti natika roge. eno je prijateljski odnos, ki je po mojem mnenju med moškim in žensko mogoč, eno je pa odkrito priznanje ljubezni.
to ne pelje nikamor. sta vidva intimna? se trudita v postelji ali sta se prepustila rutini? ji poveš da jo imaš rad in ti je všeč takšna kot je? jo pobožaš in objameš vsak dan? jo kdaj pohvališ? če ne, si ženska to slej ko prej poišče drugje.

če jo imaš rad in vidiš skupno prihodnost še naprej se bori za njo. če ne jo boš izgubil…

pa srečno

Nisva zelenca. Malo je prostora za skok čez plot. Res je, da vsak pijanček najde čas za svoj kozarček. Vendar se zelo trudi za dober zakon, morda še preveč. Ne moreš skočit samo enkrat čez plot in po tem nikoli več. Prej ali slej, bi se zvedelo.

Ko ni bilo tretjega med nama, oziroma ko sva bila samo ona in jaz, me je bolj kregala, tudi moje starše. Sedaj pa je med in mleko. Ne morem začeti tega pogovora, ker ni pripravljena. Hoče ohraniti to pridobitev ,« tajno vezo ». Če kaj začnem, tega sploh ni. Moral bi biti bolj pameten in najti pravi način. Po sili ne bo šlo. Domnevam, da si ne prizna prevare. Rad bi vedel kje sem v njenem svetu. Dolžnost je pomembna, ampak vsi bi radi bili združeni v ljubezni. Kako naj se uresniči »krščanski ideal« – v dobrem in slabem in postala bosta eno telo, če je tretji vmes? Očitno gre po vodi.

Kar nekaj tistih, ki redno varajo, prizna, da je zaradi tega odnos z možem/ženo lepši, prijaznejši, celo seks je boljši.
Očitno si omega samec in boš požrl vse, kar ti žena servira, še celo pohlevno boš počakal, da ti bo pripravljena sploh servirati.

Dragi prijatelji,
Hvala za pomoč. Trudil se bom še naprej. Kar se tiče žensk pa, mislim, da jim zvestoba ni ravno pisana na kožo. Nekaj dni nazaj, je moj znanec poslal ženo iz hiše, ker je ima ljubimca. Imata dva komaj odrasla otroka. Imata tudi barko ampak očitno ni pomagala. Poznam na ducate podobnih zgodb. S težavo najdem, da je moški zapustil ženo. Sveto pismo nas opozarja, da kača, jaz ji rečem iluzija, je zapeljala najprej žensko in ona je zapeljala moškega in to se dogaja še danes. Seveda to ne velja za vse ampak za veliko večino (cca 90%). Verjetno ženske ne morejo drugače, ne morejo iz svoje kože.
Po 10 do 15 let zakona se naveličajo, se dolgočasijo in imajo vsega dovolj. Začnejo gledat za kakšnim drugim. To je napisal en modrec in ravno te besede mi je zaupala soseda iz zgornjega štuka. Seveda, sedaj je ločena. Bog bi morda rekel :« Človek nisi v raju, imaš pa prosto voljo, sprejmi ali pusti!«.
Še enkrat hvala, lepo mi je bilo z vami.
lp

Pozdravljen,

tvoja žena te vara. Že dopisovanje z drugim moškim na način flirt-a je varanje. Potem pa še da sta zaljubljena…wtf. Vprašanje samo zakaj si to dovoliš ? Varanje je razlog za takojšnjo prekinitev partnerskega odnosa, ne bodi brez jajčnik. Ne razumem da si je šel spraševati kaj namerava, a ja ni očitno ? A ti mora narisat ? A misliš da ti bo povedala da se na skrivaj dobiva z njem ? Si pa naiven. Pa ta tvoja obljuba na poroki, daj no lepo te prosim, to nima čisto nobene veljave, samo iščeš izgovor zakaj ostati v odnosu, kjer ti je žena nezvesta. Ona se požvižga na to obljubo, ti boš pa zdaj princ, ki bo spoštoval vajino zaobljubo, medtem ko žena veselo skače po drugemu. Če še ni, pa še bo. Dopisovanje je začetek tega. Druga zadeva kar me je zmotila, zakaj dovoliš ženi da ima whatsup ? Zakaj 50 letnica rabi aplikacijo za dopisovanje z snubci. Ker si ji dovolil tako obnašanje, te je pohodila, zgubila do tebe privlačnost in se že ozira po tvoji zamenjavi. Obleči že enkrat moške hlače in udari po mizi, ne dovoli si takega nespoštovanja, kjer partnerka odkrito flirta z drugim….toliko je predrzna da se požvižga na to da si jo dobil. To pomeni da je prepričana da si dovolj obupan in nesamozavesten da ne boš šel nikamor in lahko počne kar se ji zahoče, tudi flirta z drugimi. Prav moški bi jo v sekundi odslovil. Postavi ji pogoje, prekinitev vseh stikov z tem Kekcom, ki je očitno tudi sam obupanec da lovi stare mame, da izbriše whatsup in podobne aplikacije ter da če jo uloviš še enkrat da se dopisuje z komer koli na tak način, takoj konec.

Nekateri moški se pa najdejo v tem, da se vključijo v celo zgodbo in sodelujejo. Pogooglaj, kaj pomeni cuckold, mogoče se pa najdeš v tem. Ne boš verjel, koliko žensk v starosti 30-50 take stvari počne…

Ti nc ne ves. 🙂 PRSEgat na neko oblju o pred matičarjem pomen tocno to kar ti drugi govorijo, da nista intimna in fa se zanasas na neke pamflete iz preteklosti. Kot drugo pa kaj ma veze ce ma Dr odspred. Ti kvecjemu pomen, da je lahk bla ze sama na parih terapijah. Nasvet? Ne jemlji vssega preresnoin zanasaj se na svoj testosteron. Al gut feeling, al krkolzr.


Word! Pa še premehko!
Čeprav je res, da si s svojim koreninjenjem zivljenjain naivnostjo sam vzpostavil razmere oz pripomogel, da sta se odtujila. Mi k te kritiziramo to ne pocnemo, ker te ne bi marali, ampak zato, ker si postal tako mehek, da se zaveš.

Kaj je s tabo narobe, da tako mirno prenašaš ljubezensko zvezo med svojo ženo in njenim ljubimcem. Kaj jima misliš držati svečo?

Očitno vajin odnos ni bil tako super, ce ji pa sedaj ugaja pozornost mladca 😉 Toliko o (samo)iskrenosti..

New Report

Close