Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Ljubezenski nasveti, partnerska intima in nezvestoba Moški, zakaj se obnašate do žensk kot da smo totalno neumne

Moški, zakaj se obnašate do žensk kot da smo totalno neumne

Lansko jesen sem bila na izletu, ko je do mene pristopil moški in pogovor začel z besedami: “Jaz nisem takšen, sem ločen, sem šolal dva otroka….”, vljudno sem mu odgovorila, da je to pač njegova zgodovina. In nato sva se pogovarjale še naprej…Po končanem izletu mi je začel pošiljati sporočila in pozdrave preko drguh….nisem nič rekla na to, ker sem sklepala, da je v zvezi…..ja in če 14 dni po naključju izvem, da ima prijateljico….sem ga zsališala glede tega in mi je priznal, pa še dodal: “ona mi še ni nič oprala, ne zlikala…, spim doma…..” hkrati pa sem od njega izvedela, da je on kupil stanovanje, ki je pisano na oba…..haloooooo, potem pa pove še, da ta prijateljica hodi skupaj z bivšim možem na dopust, jo je povabil k hčerki za novo leto pa ni šla, jo je hotel peljat za njen RD na kosilo, pa je šla raje z ex možem…. To mije bilo že preveč pa sem mu rekla ” Veš kaj, če ona hodi z ex možem, potem bi zame bila tudi ona bivša”…temu so sledili še pozdravi, kakšen tel. klic…. do oktobra, ko sem službeno bila v kraju kjer prebiva, ko ga srečam po naključju. Izmenjava par besed. Zjutraj dobim na telefon sliko para in zapis “ljubica rad bi te poljubil, objel” – jaz sem to prezrla in mu zaželela nazaj dobro jutro…. kakšen mesec nazaj pa dobim od njega sporočilo Ljubim te – me je šokiralo in sem ostala brez besed. nato spet Ljubim, te ful si te želim, morava se dobit…..Sem si mislila, če se želiš igrati, pa se dajmo……In večkrat tako mi napiše, da se morava dobiti, nekam iti…… dva dni nazaj pa mi pošlje spet sliko para in ga vprašam, kaj želi mi s tem povedati. Pa spet ljubim te, in morava se dobiti. Odgovorim, da pri meni ni nobene ovire. Pove, da tudi pri njem ne….a ostalo je pri tem. Vsak dan mi pošlje po veš sporočil, povezavo do kakšne ljubezenkse pesmi….naziva me z ljubo, drago…… Ko začnem kakšen pogovor, običajno se to ne nadaljuje….Mislim si, da model ni resen ali se ne zna odločiti kaj bi. Zanimivost, razdalja med nama je dobrih 20 km. Mu že ni do tebe….boste odgovorili! Moški zakaj se obnašate tako do žensk? Ali mislite, da smo totalno neumne ali…?

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Sam se nikoli nisem tako obanašal. Zakaj se on tako obnaša, tudi ne vem, verjetno mu močno primanjkuje pozornosti ali pa je samo potreben spolnosti. Vidim pa, da mu ti tako obnašanje dovoljuješ oziroma te ne moti, zato zadevo pač stopnjuje oziroma nadaljuje. Torej se tudi v tem skriva del odgovora. Ne vem ali tebi to godi ali pa mu samo daješ lažno upanje, da morda bo kaj več, glede na to, da ga ne ustaviš in mu jasno poveš, kako stvari stojijo na tvoji strani. Meni osebno besede ne pomenijo veliko, če niso podkrepljene z dejanji.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ma to idi samo stran od takšnega, ker ni resen in vedi, da jih ima zih še 5, ki jim piše isto. Tista, ki bo bolj zagrabila ta trnek, jo bo posvaljkal.
Ko je men kateri tako pisal, se mi je dobesedno zagabil in sem ga samo skenslala. Če te še pozna ne vredu, niti nič nimata in že kar “ljubim te”. To že na daleč vidiš, da samo laže in bluzi.
Pa ne se spraševat, kaj je s takimi moškimi, ampak kaj je s tabo, da mu to verjameš in odpisuješ na njegove nebuloze.

Moški se obnašajo do tebe, tako kot jim dovoliš. Zdaj se pa vprašaj, če si neumna.

Poznam ene par žensk ki počnejo podobno. Tko, da ni cache v spolu, ampak o kategoriji idiot

New Report

Close