Najdi forum

Tonem v razglabljanju kaj je narobe z mano

Morda bom ponavljala kar je že bilo debatirano. Potem se opravičujem. Sem nova in ob vseh razmišljanjih v zadnjem času in debatah s prijateljicami, mislim da rabim nasvet, pogled tistih ki me ne poznajo.
Moja zgodba. Na kratko. Oba stara 46, kliknil me je po spoznavnem portalu. Takoj ugotovila da se očitno z nekom dobiva. Tudi priznal in da je z drugega konca slo pa nima to perspektive….pristala sem v pijačko z njim, sva se lepo zaštekala. Nisem pa res bila dovolj odločna da naj se s tem konča, čeprav me je to motilo da me peca ko ima drugo. Slovo da morda greva kdaj na prijateljsko pijačko. In potem je šel na morje k njej, s hčerko. Svet se mi je podrl. Od tam mi vsak dan pisal. Sem napisala da se tega ne grem. Nato sem šla sama na morje in ko se vrnem me je povabil na kavo ds mi ima nekaj povedati. In povedal da je z njo končal. Res videla na fb pibrisal vse slike…ostala pa sta se fb frenda. In sva zacela se dobivati. Bil mi je vizuelno vsec, lepo se je bilo meniti z njim. Res bil vedno kratek na financah pa nisva zahajala na izlete, kaksna vecerja, kino, sprehodi v okolici….ok tudi z moje strani, sprejela ker nisem hotela težiti in sem razumela situacijo.

Videla pa sem da kljub najinemu dobivanju zahaja na spoznavne portale. Mi je kolegica povedala to in dala dostop. Bolelo me je, ok dooustim mesec, mineta dva….vmes me prosi za denar ce mu ga posodim, ga posodim, se dobivava vprasam ga kako me jemlje, pove da kot partnerko, vmes pa veliko na portalih. Pricakovala sem da bo to ko me je spoznal in sva se redno zacela dobivati, opustil. Počutila sem se kot opcija, postala sumničava, vsak odklon v vedenju me je motil da je druga v igri. Potem to povem da me moti in kako se počutim. In začuda reagira da kaj pa ima kdo njega spremljati kaj počne…in na sploh jezen zaradi tega. Presenetljivo. Pitem vseeno se iz 2 izbriše iz enega pa kao ne gre, kar mi je sumljivo. Pa da ne bo vec zahajal gor. Vem pa da je rekel da je imel na tem najvec uspeha. Potem nekaj casa, slaba 2 mes kar ok, ceprav se veza ni razvijala kaj pretirano. Tak občutek da me ima na varni distanci. Da je kao v krizi že nekaj let najti pravo, če je sploh za vezo….itd.

Decembra opazim da se je začel pojavljati na profilu bivše in ona na njegovem. Torej obudila sta zgleda kontakt. Opazujem cel mesec. Vmes mi dec. vrne denar. Potem opazim spremembo, kot da se oddaljuje, tel. varno vedno pospravljen…povprasam ga ce ima vse zgodbe razciscene in pove da ja. Nakazem da vem za bivso in ce sta v kontaktu in pove da ja da mu je kao za bozic pisala. Vec ne. Potem stestiram in oznacim na fb da sva bila skupaj na koncertu. In se je zacelo. Sediva na zofi kaze mi nekaj na svojem tel. in pride njeno sporocilo. Vidim da je zenska prizadeta da ima nekoga. Ga vprasam ali sta imela vec kontakta. Prizna da ze od zacetka dec. In da sedaj ne more ona sprejeti kao da ima nekoga. Ga vprasam ce mu je namigovala da bi se dobila in pove da ja. Vprasam ce ji je povedal da ima sedaj nekoga. Pove da ne. Kor bi mi dal zausnico. In potem je bilo vse samo se slabse. Jo je odprijateljil ampak ko je ona uzaljeno vprasala zakaj je mene icrnil da sem sumnicava, vse precekirala in da je to moral narediti da nsj mu oprosti. Sok zame. Vidim da najbrz nisem na prvem mestu. In vse gre le se navzdol.

Vmes ima rd ko me niti ne pelje na kavo, pridem zjutraj do njega mu voscit in on ves šokiran skoraj me ne povabi naprej. Zgleda kot da je bila katera pri njem ali pa je bil s katero zmenjen in se je ustrasil da sem si vzela dopust. Ko povem da grem v sluzbo se sposti. Vendar me ne pelje vsaj na kavo pa ve da imam sluzbo ko grem lahko za pol urice ven. Kolegica ga sreca v trgovini in je ze v silu ker bo skoraj zamudil sluzbo. Halo pa cel dopoldan sam doma in casa vec kot prevec. Razen ce bil s kom zmenjen. Potem se zacne prijavljat spet na portal in to je pika na i. Grem k njemu ga soocim. Zanika da je kao samo to posto na mailu brisal. Mi pokaze mail pa vidim da obvestila ostajajo. Torrj ne brise zahaja gor. Takoj z mano zakljuci.

Grem. Strta. Osramocena. Noce sploh odgovarjati na vprasanja. Sem ze pred tem jaz rekla da je konec ko sem ugotovila kako me je bivsi predstavil. Pa me je potem stisnil k sebi in rekel da zeli da se vidiva. Ja jaz koza sem nasedla. Zdaj pa brez debate me odseka in pojdi. Pove zdaj se bom iz inata zbrisal s portala. To tudi stori. Gre mi na bruhanje. Vidim da dodaja nove zenske po vec vsak dan na fb. Nova baza zgleda. Potem se cez cas malo to umiri. Jaz pol leta brez odgovorov in se zapletam v svoja razmisljanja kaj je narobe bilo z moje strani.

Ko sva se v zacetku slucajno videvala me je ignoriral. Potem po pol leta pa zacel pozdravljati. In jaz koza mu pisem, da rabim odgovore kaj je bilo narobe. Takoj pride k meni. Se pogovarjava. Kaj konkretnega ne izvem, da ga ni dosti motilo…in potem na koncu ko se ze poslovi in gre se na wc ko se vrne me dobesedno pograbi in zacne poljubljati da si me zeli. Recem ne. Ne morrm se mu izviti in pod vtisom custev do njega popustim ceprav recem mu to je napaka. Ko gre rece da me poklice. Zjutraj sok. Napise hvala da si me peljala domov. Zamegli se mi. Izkoristil me je. In jaz potem vrtam dalje v tej smeri. Kaj je midlil da me poklice…on da definitivno to da ko se vidiva greva na kavo za drugo ne ve….vidim da me je nategnil…koncno napisem da nocem biti vsiljiva in da se zdaj od vsega umiksm.

Potem mi zacne pisati da bi se vseeno mogla pogovoriti o naju da nisem vsiljiva…in spet popustim. Dobiva se. Pove da si zeli biti z mano ker ga je malo motilo na meni. Kot par da sva. Prosim da greva pocasi moram dobiti zaupanje. In se dobivava. Takoj me spet prosi kmalu manjso vsoro denarja. Sokirana. Ampak posodim. Vrne mi ko dobi placo. Ampak vse ostaja na ravni kratkih smsov. Redko poklice. Greva na kavo. Sprehod. Menjava sicer lokacijo dobivanja na kavicah kasneje. Da ne bova skoz tam vusela. Tisto je bil njegov lokal. Vmes opazim da se nekaj zendk ofprijatelji na fb. Prej mu vse vseckale. En vikend mi je bil cuden. Obljubil mu je vecerji ker sem mu posodila denar in bo zdaj dobil placo. Potem pa mrk. Najprej mi pise da gre mogoce s hcerko nekam kot ji je obljubil. Ga vprasamce sta sla. Ne napise in tisina da bi meni rekel kaj. Potem grem zvecer v mesto. Povabim ga na pijaco. Takoj prebere. Odgovor za pol ure sori sem sel s prijatelji in nato se vprasanje ali ostanem v mestu. Tu imam namrec stanovanje. Sumljivo mi je bilo. Potem se tisti vikend ena odprijatelji in vse slike odvšecka. No nekak voziva vse to. Ima dopust in veckrat pride k meni. Res pa da ostajava bolj ali manj v stanovanju. Ce greva kam je to moja pobuda. To so bolj okoliski izleti, sprehodi.

Potem grem jaz na morje z bratovo druzino. Bilo dogovorjeno prej. Vprasam njega ce misli on iti kam na morje. Pove da letos ne. Ko pridem na morje takoj naslednji dan mi vec nic ne pise. Znorim in mu to nabijem. Potem zgleda radi reda pise suhoparno. V soboto vprasa samo kdaj se vrnem. V nedeljo ga vec ne zanima kdaj pridem. Ko napisem da sem v slo upam da vprasa ce se vidiva. Nic. Zvecer napise da je v kinu. Poklicem ga. Klic vrne ob 23 uri ko se kao vraca s kina. Preverim. Res jw bil film ki je trajal tako dolgo. Meniva se da se drugi dan vidiva. Povem da peljem oceta k zdravniku pa da se potem slisiva. Zjutraj se vec ne oglasi. Pa se drugace je vedno, no razen ko sem prisla na morje. Pop ga poklicem da grrm v mesto. Nic odgovora. Poklice cezveni ueo da je kao tel pozabil doma. On ki ga se na wc vzame. In ceprav se nisva videla teden dni mi rece da je kao problem da je zdaj z mesta prisel!! Halo, mislila sem da sem v drugi dimenziji. Jaz sem komaj cakala da ga vidim. Vseeno potem pride na kavo. Jaz sem ze povsem sumnicava. Drugi dan me presenetljivo povabi k sebi zjutraj na seks. Neobicajno. Pogovarjava se. Pove da veliko razmislja o svojem lajfu, da se boji zaljubiti….vprasam kaj misli o meni naju. Upa, da nama uspe. Potem pa gre vse bolj ali manj svojo pit. Vse skopa sporocila. V petek me preseneti da bo cel vikend moral delati kar pomeni da se ne bova videla. Izrazim razocaranje. Potem v sob zjutraj napise da pa v nedeljo ne bo treba iti delat. V sob mi napise lahko noc neobicsjno hitro ne tik pred sluzbo kot vedno. Zato ga poklicem. Ne dvigne. Potem vrne klic in je v sili. Ne more givoriti.

Pa me je klical ze ko se jw vozil v sluzbo. Prostorocno. Zdaj pa na hitrico vrne klic. Napisem mu da ga poklicem kasneje ko se bo vozil. Ga poklicrm. Ne dvigne. Vprasam da naj napise ce varno prisel v sluzbo. Napise samo ja in lahko noc. Poklicem ga zjutraj ko pride domov. Ne dvigne. Niti odgovori na sporocilo. Grem k njemu domov. Zelim pogovor. Ne odpre. Ne odgovarja. Ceprav prebere. Ga slucajno potem pop.dobim ko gre mirno s kopalisca ceprav je prebral da se zelim pogovoriti. Gola slucajnost. Pove da je konec. Da nama ni usojeno, da sva si razlicna. Povem ce je to krivo da sem ga klicala. Pove da ni vse moja krivda. Ne razlizi v cem je razlika med nama. Samo da so ga motili moji komentarji. Vprasam ce je druga posredi. Nasmeji se češ spet si sumnicava. Jaz sem se bila na dopustu in sem sla z mesta. Ko grem v sluzbo grem 10 dan mumo lokala kjer sva se dobivala midva v zacetku in to je njegov lokal kamor hodi dnevno, sedi z drugo in zgleda da to ni prva pijacka saj mu ona na veluko razlaga in se smeji. Postane mu nerodno in otrone. Najbrz cakal sceno z moje steani. Podre se mi svet. Najbrz je umel to v ognju ze ko je bil z mano. Takoj cezv3 tedne sta sla na morje. Nasral 69 slik z morja. Njo z veh pozicij. Osramocena in glupa se picutim. Vseskozi me je imel ocitno za norca razmisljam. Ona dela v blizini lokala. In je ns dobi poziciji v dluzbi. Tudi jaz sem. V vsem sva enakovredni skoraj. No morda je ona z modernejsim stanivanjem ki ga gledam cez cest.

Nov sok ko sem videla tsm parkiran njegov avto. In zacela sem iskati krivdo pri sebi. Obremenjujem se kaj je narobe z mano da me je tak hitro zavrgel ko je v drugo poskusil z mano. Ali pa sem bila samo spet opcija da pride boljsa, ko trenutno ni bilo nobene. Vrim se v krogu s temi najstniskimi vprasanji in vem da odgovor lahko da samo on. Tonem v depresijo skoraj ko razmisljam da sem kot zenska in oseba nicvredna, ko pa je z novo takoj sel na morje, zanjo razkira ocitno vec. Pri meni pa skoz financne tezave. Misli da jih je dejansko imel oz. jih ima pogosto. Ampak zgleda da se tu zadrzuje, mene takoj prosil denar. Aja pa vzdevek ima si mi kasneje rekli s…..i k….r. pa da je znan da si isce zenske na polozaju. Saj vem da sem dolgovezila. Morda kdo lahko izlusci kak nasvet kaj je bilo to po njegovem s strani tega moskega di mene, da najdem nekaj da zacnem plavati iz tega. Ker zdaj se utapljam v samopomilovanju in obtozujem sebe kot najslabso zensko, iscem oa opravicila zanj.
Tudi ce me imate za neumno, naivno, bodite obzirni prosim. Hvala vam

Narobe s tabo je predvsem to, da se ne ceniš, ne poslušaš svojih občutkov in niti pri teh zrelih letih ne veš, kaj je dober odnos med dvema. V ostalem si verjetno čisto dobra oseba tako kot večina ljudi.
Ne bom obzirna. Temu tipu nisi pomenila veliko, bila pa si na voljo in je lahko delal s tabo, kar je hotel. Tip, ki se zagreje za žensko, se obnaša približno tako, kot se obnaša do te ženske z 69 slikami z morja. To tvoje moledovanje za odgovori – ki jih v bistvu veš že od začetka, torej da mu ni do tebe – je tvoj edini način, da si lahko še v stiku z njim, on pa to prenaša za vsak slučaj, če te bo spet rabil za “prevoz”. Razumeš? Na tvojo žalost mu še nisi dovolj nadležna, da bi te na hitro in grobo odpikal, te pa bo, če se bo v to žensko zaljubil in bo resno začel z njo.
Zato se ustavi, da ne boš še bolj prizadeta. Reci si, da je stvar propadla, leto dni je šlo v nič, obriši si solze in gremo dalje. Nehaj ga spremljati in zasledovati (halo!!!!, ne ponižuj se vendar!!!!), najdi si drug hobi. Mogoče to, da nekaj narediš zase, da se boš bolje počutila. Mogoče nova frizura, kaj lepega za obleči, fitnes, da boš obtesala postavo, začni se ozirati za drugimi moškimi, če je partnerstvo tisto, kar si najbolj želiš. Ampak bodi močno selektivna. Če ni prepričljivih znakov zanimanja, zadevo zaključi po parih kavah. Razumeš? Po dveh, treh mesecih mora zadeva preskočiti na naslednjo raven ali pa je izgubljena.
In nehaj premlevati, kaj je narobe s tabo. Še manj, kaj je narobe z njim in kako funkcionira. Te ne briga, ni tvoja stvar, tip ne bo nikoli del tvojega življenja, pika.

Nimam nasveta ampak s takim neresnim moškim si pa ja ne morete pomagati…on očitno rad sedi na več stolih in si vedno pušča vrata odprta saj pričakuje nekaj boljšega, očitno sponzorja, žensko, ki ga bo živela on pa se bo po portalih igral s čustvi drugih. Ne izgubljati energije zanj, meni bi se zmešalo, da bi rabila skoraj detektiva igrati, kje je, s kom, kaj dela, kje ima telefon, zakaj ni skuhal kave, meni je to plačal, njen pa to…res, škoda vaših živcev. Srečno.

Hvala za vaš čas in besede….vem, da izpadem otročja, je pa bila ta neiskrenost moškega tako močna, da sem obtičala…moram naprej

Hvala na direktnosti…vse je res in ja, če se zazrem vase sem to slutila od začetka, da me le izkorišča, da je našel mojo šibko točko, zlezel pod kožo in vzel kar je lahko…v bistvu sem jezna nase, da sem se obnašala kot najstnica in se blamirala, kar počnem še sedaj….morda vas lahko kako zasebno kontaktiram? V vsakem primeru, hvala za vaš čas in besedah, ki streznijo

Sem kar nekaj mlajša od tebe in na portalih imam že dosti izkušenj.
Ko si napisala, da si spoznala moškega, ki je bil na portalu in imel nekoga, sem točno vedela, kako se je tvoja zgodba odvijala. Sama za sabo nimam takšne izkušnje, kljub temu, da sem spoznala cca 50 moških v živo s portalov. Zakaj? Zato, ker je prva stvar, ki sem jo naredila, ko me je na portalu ogovoril kakšen oddan ali poročen bila ta, da sem ga blokirala. Ja, kratko malo, brez besed, samo blokirala. Te smeti od moških, ki imajo žene ali partnerke in se sprehajajo po portalih, žal niso vredni mojega časa, še manj moje ljubezni. So samo smeti in sodijo tja kot ostale smeti, torej v koš.

Ne vem, kaj si pričakovala ti? Da boš zanj tako posebna in wau, da takoj odpika žensko, ki jo je imel kot tudi nikoli več ne gre na portale? Ene si res znate delat sanjske iluzije, ojej.

Resnica je ta, da tip, ki je to počel že bivši, potem tebi, bo počel isto še naprej. On je svoj pravi obraz v bistvu pokazal že preden sta se sploh prvič spoznala. Že takoj si izvedela, da je moralno poden od podna.
Torej, res je na mestu vprašanje, kaj je narobe s tabo, da nimaš nič samospoštoavnja in samozavesti. Da si še zdaj čisto na dnu, ker te je takšen izmeček pustil, namesto, da bi bila vesela, ker se je speljal stran.

Aja, da o posojanju denarja niti ne pišem. Srečna si edino lahko, da si vsaj denar dobila nazaj. Marsikatera ga ne.

OMG..to je prvo kar mi pade napisat!
Sem prebrala do konca in postala totalno utrujena; od vsega tega preverjanja, nadziranja, sumničanja.
Dobro je, da ste napisali, ker vam xy osebe damo lažji objektivni vpoglev v celoto.
Vse kar se bistvenega sestoji iz te kvazi “wannabe” veze je eno samo preverjanje.
Res na koncu se vprašaš, v čem je sploh smisel vajinega druženja?
Obupen manjko občutka vrednosti in obupna želja po varnosti pri vas, popolnoma zamegli karkoli drugega lepega in pozitivnega, kar naj bi bilo pri dveh osebah, ki se želita bližine drug drugega in preživljanja skupnega časa.
Ne zagovarjam njegov način izmikanja, ki je na ravni mladoletnega mulca, ki ne zna izkomunicirat konkretno nekaj stavkov in vam da preprosto vedet, da ni zrel za kaj bolj resnega in odgovornega.
A tudi vi pravzaprav imate hude težave dojet, da se občutek ljubezni, bližine, naklonjenosti, pač nikoli ne da pridobiti z nadzorom oz.agresivno izterjati na kakršenkoli način. Če tega ni (želje in interesa po drugemu), potem tega tudi nikoli ne bo, še manj tako, da preverjate kje, kaj počne in zakaj se ne javi, takrat ko bi se lahko.

Iz zapisanega ni ničasar drugega, kot to, kje in kdaj bi ta oseba (Po vaše) morala biti. Celo niti tega ni, kaj si pravzaprav vi iskreno sploh želite od partnerstva.
Tudi takrat, ko ste skupaj, se ne dogaja (vsaj v opisanem) nič, niti nikoli ne zapišete, da ste se imeli lepo, v stanovanju, na kavi, (seks je itak bil “napaka”, torej že v osnovi tudi to ni “to”).

Čemu potem sploh stremeti k temu človeku?

Meni, iz prebranega, se zdi, da imate povsem drugje veliko neopravljenega dela; na področju hudega manjka po občutku varnosti, in izredno niskega samovrednotenja.

Poskusite od začetka, in se lotite najprej reševanja teh dveh manjkov (terapija?).
Šele nato boste lahko sploh reševali naslednjo stopnjo težav; partnerske odnose.

Nikoli ni prepozno…

Ob prebiranju tega kaotično dolge kače, dobim občutek, da si te zveze želiš zgolj zaradi tega, da bi nekako pridobila občutek, da bi imela vsaj nekaj pod kontrolo. Je tudi na drugih področjih vse tako nezanesljivo in brez kontrole?
Človek občutek, da nekaj nadzira, že potrebuje, vendar do tega ne moreš priti na silo. Saj ljudje smo svobodna bitja, vsaj k temu stremimo in odrasel človek se ne bo pustil pretirano nadzorovati. Če pa se že bo, se v tem nadzoru gotovo ne bo počutil srečnega.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Res je napisano na dolgo in deluje zato kaoticno. Cenim vsako mnenje, pa ce verjamete ali ne, nadzora nad vsem ne rabim in ga ne izvajam. Tudi sebe znam usmerjati. A odnos moskega, ki te “zavaja” tako da nekaj malega da, nato pa spet ko te malo pomiri, se obnasa muhasto in kao pozabi to in ono, pa je ok? Ne opravicujem svojih ravnanj, samo zelim povedati, da tudi druga stran prispeva k temu. Moj problem bi bil kvecjemu ta, da nisem rekla sebi konec je in ne toleriraj tega, saj ni s pravo zeljo s tabo ampak le z interesom in ko bo zagledal boljso partijo, bo sel tja. In tako je tudi bilo. Tak je bil njegov vzorec ze prej baje in upam, da bo tokrat ga prekinil in se ustalil. Morda pa se je vse poklopilo. A vas ne bi motilo zapletanje po spoznavnih portalih ko ze imas pogovor kam pa ta veza pi tvoje pelje? In rece da si mu partnerka, da zeli ekskluzivo. Ostaja pa isto. Od tu go sumnicenja ni dalec. Samo pravi cas presekati nisem znala in se umakniti. Ko si zagledan upas na cudeze. V drugem poskusu ki ga je predlagal, pa je bilo podobno obnasanje, nekaj malega da, potem muhasto spet pozabi in vse ostaja na skopih sporocilih, ne poklice, imam dobesedno urnik kontakrov. Seveda se vzbudijo enaki obcutki. In ko grem na morje takoj dobesedno naslednji dan komunikacijski mek. Morda otrocje z moje strani, ampak me je to prizadelo in ni bilo prijetno, da tebi ljube osebe ne zanima kako si. Zanima pa jo dodajanje novih fb frendic. Ja vem, cekiranje, ki me ni bilo vredno, ampak edini nacin da ko ti nekaj zasmrdi dobis vpogled. Tezko je opisati resnicno dogajanje. In ne zelim igrati zrtve.

Hvala za vasa mnenja.

Zanimivo je to, koliko se vi ukvarjate z njim pa kaksen on da je. A sebe in svojih obcutkov pa niste zmozno upostevati? Ko se vam je prvic pa drugic prizgala rdecka lucka, bi morali zbremzati, pogledati na situacijo z daljave, da bi dobili drugacno perspektivo, vi ste pa dali v visjo prestavi.

Ni on predmet te debate. Vi ste. Vi ste objavili zgodbo in vam se svetuje, kaj lahko Vi pri Sebi spremenite, da boste znali furati bolj zdrave odnose. Vplivamo lahko le nase.

Me pa preseneca kolicina zgodb, ki jih v zadnjem casu slisim od prijateljic, ki mi opisujejo moske, podobne vasemu, in te odrasle zenske sploh ne pomislijo na Svoj del odgovornosti v odnosu. Tipi se obnasajo nezrelo, recejo da bodo poklicali, na vprasanje ali ne imas rad, odgovarjajo s Seveda. Zendke pa cakajo, si pulijo lase, abslizirajo svoje besede in njegive in se vedno zniva cudijo… pa saj je rekel, da si zeli resne zveze! Rekel je, da si tudi on zeli vec casa preziveti z nano! Pa zvecer mi pise sladke smse, pa za dobro jutro poklice… pa kaj res zivimo v druzbi, ko je dovolj napisati sms in obljubiti marsikaj in dejanja niso potrebna ?!? Kdaj boste spregledale? Koliko rdecih rutic pitrebuhete, da se boste streznile? In najslabse, kar kahko naredite po taki mizerni izkusnji je, da zapadete v vlogo zrtve in ne spremenite nic.

Zivljenje je Vase in le od Vas je odvisno, kako ga boste ziveli.

Srecno. Iskreno.

Okej ko sem do konca prišla sem bila že zmedena kot kura…Sploh se ne ve kdo pije in kdo plača.

Takole ti rečem..Upam da se zavedaš kako naivna si,da te izkorišča samo za sex in denar ko ga LJUBICA ŠT 1 odjebe…da pride k tebi LJUBICI ŠT 2…Doma pa ima verjetno tudi ženo…

Prosim naredi si uslugo in blokiraj njegovo številko,pojdi dalje..Tak moško te NIKOLI ne bo imel več kot za FUK IGRAČKO…

New Report

Close