Najdi forum

Kako punci povedati da mi je všeč?

Imam težavo nevem kako punci povedati, da mi je všeč…poznava se bežno…družila nikoli…poznava se kot natakarica in stalen gost razlike sva slabe 3 leta ona je 21…se pogovarjava to pa je tudi vse…želim si ji povedati…a bi izpadlo vrjetno vse skupaj čudno…ali pač?…pa brez nesramnosti. Hvala za odgovore:-)

Čudno izpade ponavadi takrat, ko si zelo nesiguren v to, kar počneš. Zato boš preko tega pač moral iti. Kdor je samozavesten v tem, kar počne, mu ni nič čudno, ve pa, da ne moreš narediti vedno vsega idealno in da se skozi napake največ naučiš. Torej, če ti je čudno, to samo pomeni, da nimaš veliko izkušenj in da nisi prav samozavesten na tem področju. A to naj te ne odvrne od poskušanja. Kar te ne ubije, te ojača.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko: verjetno imaš kar prav…Hvala za nasvet

nova
Uredništvo priporoča

Pa kar direktno ji povej, saj recimo sama zelo sovražim ko se igra neke igrice… Torej malo sem zainteresiran, malo ne, ko je punca, bolj, se podzavestno odlocim, da nebom vec tak… Pac ne tega pocet, ni lepo do drugih… Bodi iskren do sebe, do punce in ji lepo povej kako cutis.

New Report

Close