Najdi forum

Noro zaljubljena v sodelavca

Pozdrav,
sem porocena mama treh otrok, ki se je pred kratkih spustila v razmerje s samskim sodelavcem. Razmerje zato, ker do sedaj se nisva seksala, sva si pa izmenjala par poljubov. Stvar je ta, da mi je totalno zmesal glavo. Poznava se skoraj toliko casa, kolikor sem porocena, do njega pa sem zacela gojiti posebna custva ze po prvi nosecnosti. Svoje obcutke sem mu zaupala sele pred kratkim in ceprav on neke najine skupne poti ne vidi, se je spustil v razmerje z mano. Zdaj pa sem cisto zmesana. Moza imam rada, a imava tezave s komunikacijo in spolnostjo in ceprav sem mu to ze milijonkrat povedala, sam tozadevno ne naredi nic. Sodelavec je tu, pripravljen na poslusanje in pogovor in zdi se mi, da me res razume. Po eni strani bi rada obdrzala druzino, po drugi strani pa me razjeda slaba vest in obcutek, da pa bi mi bilo bolje sami. Prosim za nasvete, kaj storiti.

Gotovo drži, da se sama sebi zdiš zmešana, sploh ker ti je rekel, da on neke vajine skupne poti ne vidi.
Očitno imaš tudi ti težave s komunikacijo oziroma s poslušanjem in razumevanjem slišanega. Posveti se možu na teh in drugih podričjih in seveda otrokom.

To sploh ni problem. Problem ni to da se zgodi isto pri usakem drugem paru to kar vi pišete. Glede na to da je ločitev krepko prek 50% (~60%), je to prej pravilo kot izjema, in normalnost prej kot problem.

Problem je takrat ko partner tega ne razume ali je jezen. Verjetno zaradi tega mu nočete povedati.

Konflikti so vseprisoten in vsakodnevni problem. Samo moraš meje postavit da se pogovarjaš kot razumen človek brez vpliva emocij.

iz muhe delate slona. “probleme” se da rešit u parih minutah. če so pa negativne posledice pa, WELCOME TO LIFE.

nova
Uredništvo priporoča

Privlači te nekaj kar nemoreš imeti. S tem ko je rekel da se ne vidi s teboj… pač dokler ga neboš imela bo zanimiv.

New Report

Close