Najdi forum

Prosim nasvet.. mož zaljubljen v drugo..

Pozdravljeni.
Rada binpredstavila svoj problem.. Naj zacnem na zacetku.. z možem sva se spoznala poleti 2010 in oktobra zacela hoditi. Jaz stara 16, on 23. Jaz zal prej nisem vedela, da ima on tezave z alkoholom, kar je seveda bila tezava. No po 8ih mesecih zveze sem jaz zanosila, on pa je preden sem izvedela, odsel sluzbeno v Italijo in se skoraj nisva nic slisala. Pri 17ih sem rodila najinega prvega sina, to sva sprejela in skusala speljati tako odnos kot otroka. On je se vedno veliko pil. Pri otrokovi starosti 1leto pa pol, se je on sel zdraviti od alkoholizma in to zaenkrat se vedno uspesno izpeljuje. Vseskozi sem mu stala ob strani. Jaz sem leta 2015 koncala solo in si poiskala sluzbo, prav tako je on takrat dobil sluzbo. Razumela sva se dobro, vse od zacetka sva imela res veliko ljubezen med nama.. tako da so nama jo zavidali ljudje okoli naju (pa me to nikoli ni nic zanimalo).. oktobra 2016, sva v 4. mesecu nosecnosti izgubila najinega drugega otroka. To je bil hud sok za naju, jaz sem to se tezje sprejela. Po pol leta sem zopet zanosila – bolj na njegovo pobudo, saj si je zelel otroka.. sedaj pravi da zato da bi naju bolj povezal. Sploh nisem vedela da sva v krizi. Vseskozi mi je namrec govoril da me ljubi. V nosecnosti sva res spet podozivela tisto zaljubljenost kot prej. Decembra 2017 sem rodila tretjega sina in od takrat je slo vse samo se navzdol v najinem odnosu. Jaz sem se posvetila novorojencku, ker je bil zelo zahteven otrok. Vmes pa sva se z mozem izgubila. Sva velikokrat govorila da morava nekaj spremeniti ampak nisva.. jaz sem se bolj trudila kot on sicer.. no in potem se je zdaj zgodilo to.. zacel si je dopisovati z bivso sosolko iz srednje sole.. v srednji soli sta bila baje prijatelja. Ona zaljubljena vanj, on vanjo ne. No po 14ih dneh sta se prvic po 15ih letih videla na zuru aosolcev iz srednje sole.. in sta zabluzila. On je prespal pri njej, baje dlje od poljubljanja ni prislo.. to mi zagotavlja. Naslednji dan ko je prisel domov, je predlagal locitev ipd. Drug dan sem sele izvedela za njo. Od tega je sedaj en teden. Piseta si 3 tedne in se kao ze ljubita ipd. Kot dva najstnika se rajcata preko facebooka. Jaz na drugi strani sm mu dala prosto pot, pa ne zeli oditi.. tudi njej je rekel da me take ne more pustiti same (popolnoma razsuta sem).. jaz pa ne vem ali naj pocakam da ga mine zaljubljenost ali naj ga posljem nekam.. cisto sem zmedena in veliko jocem.. . Ja zelo me boli.. jaz ga namrec se vedno ljubim in si zelim narediti nekaj za naju ker mislim da ni se vse izgubljeno, saj sva drugace dobro funkcionirala.. znala sva se dogovoriti, pogovoriti in se imeti lepo skupaj.
Cisto sem zmedena, ne vem kaj naj naredim, on pa tudi se se ni zjasnil.. se vedno govori z njo, dogovorila sva se da dokler midva ne resiva, da se ne bo dobival z njo. Pravi da jo ljubi, po drugi strani pa ima rad tudi mene in me ne more kar zapustiti. Sedi na dveh stolckih.
O partnerski terapiji ne zeli slisati.

Hvala za vse.

Tole je cist hudo.. 🙁 Se meni je hudo ko to berem. Upam, da sta v tem casu to resila in da zivita lepo zivljenje. V nasprotnem primeru pa… Glej na sebe!

Hvala! Sva pa resila ja. Se je zavedel napake in se odlocil ostati, z njo je prekinil stike. Pravi da ga je minilo takoj ko sm mu rekla da ce misli iti da naj gre cimprej in naj nas neha mucit in da jaz dvigam roke. Pravi da sm imela prav. Zdaj je ze en mesec od tega k je prekinil stike z njo in midva sva dejansko srecna. Odnos se je res zelo izboljsal. Hvala za skrb!

nova
Uredništvo priporoča


Glede na vaš prejšnji zapis, da se izogiba terapiji*, ste zgolj v zatišju. Celotna drama se bo ponovila. Krog zlorabe zaupanja ponovil.

* terapevt – vredni tega naziva so le psihiatrih ali klinični psihologi, zaradi neurejenosti na tem področju je veliko samooklicanih “terapevtov”, ki so lahko izredno škodljivi)

De omnibus disputandum..

Ali je prekinil stike ali pa bo sedaj samo malo bolje skušal prikriti. Te stvari se ne rešijo tako hitro, tu se strinjam z Volkom. Pa ne rečem, da bi nujno moral k terapevtu, take stvari se da rešiti tudi brez njih, vendar ne v tako kratkem času. Mogoče se bo res potrudil kaj v tej smeri rešiti sam, vendar v praksi je takih zelo malo. Večja verjetnost je, da bo skušal drugič stvari bolj prikriti.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Se popolnoma strinjam s tabo! Moj je prekinil sodelovanje z njo, ampak sem sledila še eno leto kontakt in prikrivanje……

New Report

Close