Najdi forum

Vecer.Zaljubljen sem v punco katera ze ima fanta.Zacelo se je tako da je prisla na neke delavnice oktobra 2018 in je na zacetku nisem opazil,cez nekaj casa pa mi je punca preprosto zmesala glavo,nwm zakaj sprasujem vendar ne najdem odgovora…Nato mi je pocasi postajala vsec in pred kratkim sem zacutil da cutim nekaj vec do nje kot prijatelstvo.Sam sem sramezljive narave in s punco nisem rekel niti besede,vidim pa jo dejansko skoraj vsak dan in z njo nisem spregovoril niti besede.Morem rect da sem padel v manjso depro kr razmislam in razmislam o njej in vem da ne more bit nic vec kot samo prijatelstvo,najraje bi sel do nje in ji povedal kljub temu da ima fanta da je nekaj najlepsega v mojem zivljenju ampak ja,vem da ne bom imel poguma.Kar prija malo svoje misli na forum izlit.:/

Mislim, da konkretno pretiravaš.
Kako si lahko prijatelj, ali zaljubljen v nekoga, ki ga pravzaprav sploh ne poznaš?
Kakšen odnos imata, če še nista govorila?

Glede na to, da že ima fanta: Ljubezen je tudi, ko pustiš nekomu, da je srečen.

Ali gre to za osnovnosolsko ljubezen?.. Kajti ce si starejsi nikakor nehodi do punce z besedami: “si nekaj najlepsega v mojen zivljenju”… saj se sploh ne poznata, jaz bi se teh besed ustrasila od tujca. Vsekakor pa ce je punca zasedena najdi drugo simpatijo. Je pa to normalen pojav, da ti je nekdo zelo vsec… a kot sem rekla ce je ne poznas to ni ljubezen.

nova
Uredništvo priporoča

Eh ne seveda ne mislim s taksnimi besedami do nje.Ampak da to razjasnim,ona hodi na delavnice ki potekajo od pon do petka od 8 do 12 in jo vidim skoraj vsaki dan in se nisem uspel navezati nekega pogovora z njo ker sem sramezljiv.se bom poskusil zacet pogovarjat z njo ne pa da bom tiho ko bo ona v moji blizini.Ampak ce ko jo zagledam me kr zgrsbi v zelodcu,dobim roke poltne in je res tezko pol kaj povedat…

Jaz obiskujem delavnice… Sem dolgolasa temnolaska. Fanta imam rada, prijatelja ne iščem, saj ju že imam. Tako da, sorry prijatelj…vso srečo pri drugi.

New Report

Close