Najdi forum

ko grem vn s kolegi in pride do tega, da se menimo s kaksno punco, in se mi zdi da je vedno tako, da s kolegi se menijo, mene pa ko da ni. in se pocutim kot da sem najbolj grd na svetu, in da je vsak lepsi od mene. zakaj tako? a oddajam mogoce taksno energijo? ali sem res tako neprivlacen. ze tako imam slabo samopodobo ker mam problem dobiti dekle, se pocutim neprivlacen in sem zavrnjen prek spleta in tudi pristopiti nemorem do deklet. kaj naj?

Mogoce kolegi govorijo, ti pa si bolj tiho? Poskusi se sam pogovarjati z dekleti, brez kolegov. Bo lazje, ker takrat bos pac moral ti govoriti. In cist v redu je ce zacnes samo z eno naenkrat.
Videz ni tako pomemben, kot si ti mislis. Veliko bolj pomembna je energija, ki jo oddajas. Zdaj ce si bolj zadrzan, s tem ne oddajas neke energije. Pa ni treba bit ne vem kako glasen, poskusi pa biti pozitiven, zabaven in nagajiv:)

Po spletu te zavrnejo? Na kaksen nacin? Po nekem FBju pisat nakljucnim puncam, to itak ne deluje. Preko aplikacij za spoznavanje pa na primer gre. Ampak ni dovolj, da punci napises “Oj, kako si?” Bo treba vlozit malo vec domislije in napisat na zacetku raje kak stavek vec, z namenom, da stopis iz poplave drugih tipov, da si malo drugacen, poseben, vreden pozornosti. Potem pa pac poskusi biti zanimiv, ne govori prevec o sebi, raje sprasuj. Ni je punce, ki se ne bi rada pogovarjala.

Pa srecno

ja niti lajka me skor nobena, pol pa pisem vec kiri sicer bolj na kratko pa sem kar ignoriran. tk da nevem ce je to zame pa mislim da je tak veliko pomemben videz ki ga jaz pac nimam

nova
Uredništvo priporoča

Moras se zavedati, da je na teh portalih ene 80% tipov. Zenske so zasute s sporocili, in normalno da odpisejo samo parim srecnezem. Ne vem, moj predlog bi bil, da se v prvem sporocilu na hitro predstavis in pa vprasas neko vprasanje o njej. Ne kako si, ampak recimo kaj studira ce je studentka, al pa kaj zanimivega v povezavi z njenim profilom.. ampak nekako je treba iztopiti iz povpracja.

Neka splošba urejenost je pomembna, videz po postane pomembne, ko šepajo socialne veščine. Vsaj oseba z nizko samopodobo ima tak občutek, v resnici pa šepajo socialne veščine. Delaj na tem. Opazuje druge, kako to delajo, pogovarjaj s o tem, preberi kakšno knjigo na to temo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pozabi malo na punce in najprej naredi nekaj zase. Začni kolesarit ali pa hodit v hribe. Nekaj, kar bo zahtevalo določen napor a te bo (šele na cilju) zadovoljilo. Na ta način si boš zgradil samozavest, malo boš tudi pozabil na pritisk da moraš “nujno” najti punco in našel druge stvari, ki te zadovoljujejo v življenju.
Ko boš to opravil, boš kar naenkrat, ne da bi se zavedel kako, bolj privlačen tudi za punce in družbo nasploh, če prav se ne boš fizično kaj dosti spremenil. To, kar ti manjka je samozavest, in samozavest si pridobiš tako, da uresničiš neke cilje, ki si jih sam zastaviš. Na začetku so to lahko zelo preprosti cilji, naprimer vsak dan eno uro hodit, potem pa dvigaš zahtevnost in se odločiš, da se boš udeležil malega maratona (to je samo primer, lahko je karkoli). To je tisto, kar te mora poganjat v življenju in potem je vse ostalo lažje.

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

Če jim pišeš tako kot tukaj gor, jih to odvrne že od tega, da bi sporočilo sploh do konca prebrale, kaj šele, da bi si želele nadaljnjega sporazumevanja. Neka osnovna jezikovna raven pa že mora bit.

Za v živo si pa dobil nekaj dobrih nasvetov.
Zunanjost je le izjemoma kriva, da nekdo ne najde para, tako da to lahko črtaš s seznama. Pomembna pa je osnovna urejenost, higiena.

New Report

Close