Najdi forum

Kako do zmenka, one night standa ali kaj več?

Sem na sredini 20ih. Še nikoli nisem imel resne zveze, le malo sem mutil, z eno se dal dol, to je pa to. Sem sramežljiv, vedno sem se dogovoril za zmenke preko spleta, a to mi ne deluje več. Nisem ravno nek lepotec, grd pa tudi nisem. V živo težko ogovorim kakšno dekle, a vem da bi to mogel storiti. Skrbi me, ker leta tečejo in se mi ne zdi dolgo od tega, ko sem bil star 18 in sem isto mislil kot zdaj, da bi bil čas, da se nekaj spremeni. Kaj naj naredim? Tudi samozavesten nisem najbolj, nekaj srednjega. Vem da naj bi delal na sebi, a samo to ti tudi ne prinese rezultatov. Hodim v fitnes, kolesarim in tečem. Večkrat tudi nevem, kako bi začel pogovor, ali sploh kje bi začel. Pa vidim dosti deklet v študentskem domu, na kafejih, v barih, klubih itd. Vedno me skrbi, da je za to kriv moj izgled, ampak mislim da ni tako. Pač nebi rad, da se to vleče do nevem 30. leta ali še dlje

Za začetek se nehaj ukvarjati s časom in s starostjo. Bolj kot boš nervozen, slabše ti bo šlo.
Verjetno obstaja način da kar uletiš do ene punce in začneš nakladat, tako kot v romantičnih komedijah, in izpadeš prikupno zmeden, a sam ti ne morem potrdit, da to deluje v resničnem svetu. Vse se namreč začne s pogledom, z izmenjevanjem pogledov, že tam dobiš lahko odgovor ali imaš kako šanso. Potem je na vrsti pickup line, ki je ponavadi kaj prikupno butastega, kot npr. “a pogosto prideš sem”. Samo besedilo je brezpredmetno, ker bo punca, ki je zainteresirana (in ne preveč nerodna, ne pozabi, da ona doživlja podobno kot ti), v vsakem primeru odgovorila nekaj, s čimer ti bo dala vedeti, da si dobrodošel. O čem začeti pogovor je zelo odvisno od lokacije. Pri študentkah je enostavno: kaj študira, ji je to všeč, kaj ti počneš … bla, bla … dokler sta oba zainteresirana za to, da se pogovor obdrži se bo obdržal in v nekem trenutku celo prijel in bo tekel.(to je tako kot ogenj, začetek je težak in v prvih nekaj minutah zlahka ugasne, ko pa se enkrat segreje, gori sam od sebe)
Lažje je v ožjih interesnih sferah, torej nekje, kjer se ljudje dobivajo zaradi določene dejavnosti, športni klubi, kulturna društva, razstave, literarni večeri. Tam je ponavadi večje zaupanje in je lažje navezati stik. Tudi pogovor je lažje začeti, saj je tema znana.
Potem so tukaj prijatelji in znanci, ki ti lahko nekoga predstavijo.
V vsakem primeru pomaga, če si razgledan, načitan in na splošno odprte narave. Ali bereš? Človek, ki veliko bere bo vedno imel veliko zanimivega za povedati se bo lažje vživel v sogovornika, ko ga bo poslušal.
Srečno!

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

No, sama sem tudi precej sramežljiva kar se tiče spoznavanja nasprotnega spola, sedaj pa sem poročena, in mogoče ti lahko dam nekaj koristih nasvetov.

Najbolj se obnesejo za spoznavanje partnerja hobiji, kjer je dosti nasprotnega spola. Razmisli torej, kaj te zanima kot hobby in kjer bi bilo več ženske populacije. Sama sem se vpisala v teniški klub in v fitnes. Tam so bili sami fantje in tam sem našla tudi ljubezen. Poskusi pa res s takimi dejavnostmi, ki te dejansko zanimajo in bi se ukvarjal z njimi, če bi imel čas, tudi če ne bi šlo za spoznavanje deklet. Taki hobiji te bodo čustveno izpolnili in boš deloval bolj srečen in zadovoljen in s tem boš bolj privlačen za ženske.

Še ena pomembna lastnost je potrebna za take hobije; da gre za neko društvo, kjer se pogosto srečuješ z istimi ljudmi. Četudi si sramežljiv s puncami, in ženske praviloma ne ogovoriš, bo pri večkratnih srečevanjih vse lažje. Ker se bosta že parkrat prej videla, jo boš pozdravil brez zadrege, sčasoma bo padla kakšne beseda več…

Drugače pa kot zadržana punca nisem marala videti, da me je neznanec ogovarjal na cesti ali v kavarni, tako da nič ne zgubljaš, če tega ne počneš. Če pa kdaj pristopiš h kakšni, naredi tako, da ne bo zaznala, da si h njej pristopil, ker ti je všeč, temveč vzbudi vtis, da bi jo ogovoril ne glede na to kdo bi bila.

In še nekaj – ne vzbujaj takoj vtisa, da ti gre za to, da bi dobil punco, raje poskusi dobiti prijateljice. Nekateri moški pravijo, da ko ženske nekoga dajo v “Friend zone”, potem si oplel, a ti zagotavljam, da ni res. Sama pred začetkom razmerja potrebujem zaupanje v nekoga, to pa pridobim le tako, da ga prej dobro spoznam kot prijatelja, seveda v krajšem času. Moški, ki so se takoj izjasnili, da bi imeli kaj z mano, čeprav me niso dobro poznali, ali so me poznali samo na videz, so pri meni opleli.

Pa še to. Če imaš dobre prijatelje, jim povej, da bi rad koga spoznal za resno razmerje, in mogoče ti bodo pomagali koga spoznati. Nekateri prijatelji so zelo ustrežljivi glede tega.

Srečno!

hvala obema!

problem je večkrat, da mislim, da ne zgledam dovolj dobro za kakšno punco. čeprav grd res vem da nisem. pa malo me mori, ker sem bil večkrat zavrnjen preko spleta, v živo pa ne dobim ravno kakšnih pogledov ali namigov od punc, da bi pristopil

en znanec bi me lahko predstavil kakšni ja, ampak nekak nisem preveč zato, ker se mi zdi da so ta dekleta malo premlad a zame (6 let mlajša) in tudi bojim se, da me nobena od njih nebo jemala kot “date material”

A bi sploh opazil, da te je kako dekle npr. v fitnesu dvakrat pogledalo? Se tam vsaj s kakim fantom zapleteš v pomenek ali se držiš bolj zase?
Recimo na trenažerju poleg tvojega dela nekdo, v telovadnici je res izjemno vroče in komentiraš. Madonca, danes je pa res vroče tukaj notri, a nimajo klime prižgane. In potem po odzivu vidiš, ali se da pogovor nadaljevati ali ne. Vsi ljudje niso/ne bodo odzivni, ampak ne se sekirat zaradi tega. To ni zavrnitev, taki pač so. Ti pa tudi imel odprte oči in glej naokrog, ne imeti sklonjene glave in bolščati predse.

se spomnim filma, ko je Will Smith učil take kot si ti, kako se osvaja ženske.
Pobrskaj in si ga poglej, se nasmeješ, pa tudi nekaj resnice je v tem.
Sicer pa sta po moje dva načina, ker v osnovi obstajata dva tipa žensk. Manjšinski so ženske, ki izbirajo moške po debelini denarnice, ugledu, družbeni moči.. – pri teh ni druge kot da postaneš zelo bogat, pomemben moški. Potem nič drugega (izgled, karakter, starost) ne bo več pomembno. Na tvojo srečo so take ženske v manjšini, običajno so to kakšne lepotice, ki se zelo urejajo in dajo največ na svoj videz. Če nisi tip, ki na vsak način hoče super model, pa imaš še večinski drugi tip ženske.
Te pa padajo na nakladanje in osvajanje. Naučiti se moraš nakladat, nakladat in še enkrat nakladat, sadit rožice, obljubljat nebesa, se občasno naredit malo revčka, pa spet nakladat in nakladat. Pri tem moraš imeti seveda pravo mero, zato se začni učiti.
Osvajat moraš vse po vrsti, da se naučiš. To moraš početi v živo, internet in to pusti pri miru.
Pri 100 ženskah boš vsaj pri dveh uspešen.
Greš po cesti, pa se zmotiš in pozdraviš neznanko kot da jo poznaš. Prva se bo namrdnila, druga bo začudena, tretja bo pogledala stran, četrta se bo nasmehnila. Pa se nasmehneš nazaj. Se narediš neumnega in rečeš, da je čisto podobna tvoji sošolki Luciji….
Nikoli ne moreš faliti, če žensko pohvališ. Pri tem ne pretiravaj, ampak dajaj take splošne pohvale kot npr. kelnarci rečeš, danes je bila pa res dobra kava, ženski na šalterju, da se je zelo potrudila pri zadevi…

New Report

Close