Najdi forum

pozdrav, nevem vec kaj narediti saj se v moji glavi dogaja prevec stvari in nemorem niti vec razmisljati zato sem se odlocil priti sem po nasvet.

star sem 16 imam punco skupaj sva 8 mesecev (moja prva resna zveza) zadnji mesec je v najini zvezi nekaj tezav jaz osebno sem bolj ljubosumne vrste.. ona pa ne. cel cas jo sprasujem s kom se pogovarja .. (imejte v mislih da ima samo moske prijatelje) jaz na to nisem navajen tako da nevem kaj narediti

menim pa da zaradi problemov ki jih imam tudi doma sem velikokrat slabe volje in to nehote stresam na njo . uceraj pa se je zgodilo nekaj kar sem se res bal napisala je da tako nemore vec saj jo cel cas obdajam z negativno energijo ter rabi nekaj pauze (stran on mene)ter da mi bo napisala ko mi pac bo .

jaz nevem kaj naj naredim vec opravicil sem se ji 100x in celo napisal cel spis da se opravocujem in da nisem mislil da to tako vpliva na njo ter sem ze zacel resevati stvari sam s sabo ter tudi z druzino.

en dan se ze ne pogovarjava ze zdaj jo pogresam neskoncno toda nocem siliti v njo. nevem niti koliko casa je imela ona v mislih to pavzo ? a je zveze konec? strah me je res je nocem zgubiti nasvet?

Vi tamladi mate itak prijateljev ogromno.
Ti mesano ona mesano. Ker pa je punca pa hocjo vsi govorit z njo.
To pa res ni nc tazga.
Pustit jo moras cist pri miru. Nic pisat nic nic.
Ta cas pa delaj na sebi…da se bos boljs pocutu v svoji kozi.
Pojd frizerju nakup par novih majc….pojd s kolegi ven. Fitnes. Solo mej pod kontrolo. Ko se bos pocutu boljs tud ljubosumen ne bos tok.
Pa doma se pogovarjaj s starsi ker tastari so zlo pametni ceprav se teb to zdele ne zdi. Ampak oni vidjo par let v naprej…ti pa za en dan ne.
Povej doma tud za problem za punco pa naj ti ker starejsi svetuje.

New Report

Close