Najdi forum

Kako naj nadaljujem osvajanje?

Star sem 12 skoraj 13 ne vem kako naj nadaljujem osvajanje punce, ki je moja sošolka. Včeraj se s seboj v šolo nesel par zavojčkov keksov in ne vem ali sem prav naredil. Ko sem jih delil po razredu sem njej dal kar cel zavojček ona se mi je zahvalila. Skratka ne vem kaj ji naj rečem direktno ali bi hodila ali bi še počakal o tem že razmišljam cel mesec. Je pa še en problem ker se ne družima veliko si je ne upam dodati na socialnem omrežju, da si ne bo mislila kakšen bedak sem.

Prosim za nasvet še danes.
Lp

Lepo si zacel.
V soli jo kdaj pa kdaj poglej da se spogledata in nasmehni se ji.
Ker te sram ne bo govort s kako njeno sosolko .jih kaj vprasi. Npr ce so gledale reko ljubezni in kaj mislijo o roku ki je pustu ireno.
In tako potem se to nadaljuje.
Kar se pa dodajanja tice. Sej se vsi dodajate.
Itak vse k poznate skor. Ce ne se zdej pri 12 bo pa zihr pri 13 14tih.
Z ocmi se velik pove. Pa glej da bos lepo cist hodu v solo ne divjal po hodnikih in se lepo ucil. To punce vse opazijo.
Potem pa jo cez kake dva tedna ko te opazi se dodas.

Če bo mislila, da si bedak, je bolje da to vidi čim prej. Tako zanjo, kot zate. Zakaj bi s tem odlašal? Če pa se ji ne zdiš, pa je tudi v redu, da to vidi. A ne? 🙂
Ampak bolj kot preko FB, se raje družita v živo. To s keksi ni bilo nič napačnega, gotovo je opazila, da je prejela več pozornosti, kot ostali.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close