Najdi forum

Počutim se kot odvržena majica

Moja zadeva je taka. Lani sem si zacela dopisovati s fantom, ki se je 2 meseca preden sva se spoznala razsel s punco, s katero je bil skupaj 7 let. Vmes sta se ze 1x razsla, in nato se 2 leti vztrajala, potem, torej po 7 letih pa ga je ta punca spet pustila. No in 2 meseca zatem sem ga jaz spoznala, in sva sla na pijaco,pa vecerjo pa tko. Takrat sem zvedla, kdaj se je razsel s punco in sem si pri sebi samo mislila, fak, kaj jaz delam s tabo tukaj… Mi je ze zal, da sem sla na zmenek. No potem sva se tko nekaj dobivala vmes, ceprav sam parkrat, kr je vsak na svojem koncu slo. No vmes so me njegovi prijati, s katerimi sem sosolka opozorili, naj ne pricakujem od vsega skupaj prevec, zarad tega kr se je ravnokar razsel, pa tko dalje. No ampak jaz sem se kljub vsemu vaj zlo zaljubla… No in ta mesec sva se tut dobila in sva sexala, nakar se je njegov odnos zlo spremenil… Tko celo, da sm mu celo napisala kak jaz cutim in ce on isto, in mi je napisal, da sem ful vredu punca ampak da se on ni pripravljen na nic, da bi pa bil rad z mano prijatl pa tko… In jaz sem bla nad tem res razocarana… Sploh nic nocem z njim, kr se pocutim res kot odvrzena majica, kr je pac dobil to kar je, in sedaj se mu jebe za vse… Mislim, tko sam ze od zacetka ve, kak je pri njemu jn da pac resne zveze ne zeli imet, ampal usaj lahko bi bil tolk fer in iskren, da bi mi to ze prej sam povedal, kr pol se ziher nebi dobivala… Pac res sicer hoce ostat prijatl, sam jaz glih nebi rada mela nikakrsnih stikov z njim, kr mi gre res prav na bruhanje od vsega skupaj…. A mi lahko kdo svetuje kaj naj sploh nardim, kako naj se pomirim, kr se res pocutim kot neka smet… Sploh ga nocem vec videt in se z njim pogovarjat, kr se mi je tko zasral… Najlepsa hvala za vase odgovore.

Mogoče je težava tudi v tvojih pričakovanjih. Praviš, da bi ti on moral naprej povedati. Dvomim, da je res vedel, če želi resno zvezo ali ne. Poleg tega, bi ga ti to lahko sama vprašala, če te je že tako zanimalo. Praviš tudi, da si bila opozorjena. Poleg tega tudi sama njemu nisi povedala, da po seksu pričajueš od njega resno zvezo. Dvomim, da bi spal s tabo, če bi to vedel. V glavnem kup stvari kot vidiš.
Umiri svoja pričakovanja, prišel bo ta pravi. V bistvu nisi nič storila narobe, bilo ti je prijetno z njim, ampak ni bil naložba za daljši čas. Naučila si se nekaj novega o odnosih. Tipi, ki so se pred kratkim razšli po dolgoletni zvezi, so na nek način ranjeni, posebej če so oni bili tisti, ki so bili zapuščeni in kot taki se še niso pripravljeni popolnoma predtai novi osebi. To ne pomeni, da ti zanj nisi prava ali pa da nisi ok, pomeni samo da on še ni pripravljen zaupati drugim toliko, da bi se lahko spet spustil v kaj resnega.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko najlepsa hvala za tvoj odgovor. Dejansko je res cisto tako kot ste napisali. Ampak tako sem zacela sele zdaj razmisljat, ko je minilo nekaj casa. Pustila bom casu naj naredi svoje, ce bo kaj iz tega bo, ce ne, pa move on, in je to to. O vsem skupaj sem zelo veliko razmisljala in ce tako pogledam, je boljse da je tko kotje, kot pa da bi blo nekaj, kar bi trajalo le kratek cas in bi bilo bolj kot ne enostransko. S tem fantom sma usak dan v kontaktu, pac prek fb. Tko da ocitno mu je fajn, da si pisema.

nova
Uredništvo priporoča

Punca dokler se ne bos ti zjasnila te bodo pac setkal. Ce bi se ti postavila v njegovo kozo bi obcutila praznino do same sebe v smislu kaj on cuti do tebe. Nic. Od tiste zadnje punce se je zaprl za vsa custva in ti tega ne bos spremenila dokler se sam tako ne odloci. In dokler ne preboli prejsnje zveze bo tezka, no vsaj nekaj casa le more miniti, ceprav verjetno to zanika. Bodi mocna, imej se rada, najdi smisel kje drugje in energijo porabljaj za druge stvari, bos imela vec od tega. Govorim ti iz lastnih izkusenj. Odloci se pa sama. Lp

Lepo pozdravljena,

vasa zgodba izgleda kot “v napacnem casu, na napacnem mestu”…. vendar, kar se zgodi, se vedno z razlogom in nosi svoj izziv. Razumem vase pocutje, ampak ste si ze tudi sama razlozila…Fant se je ravno razsel, zapustil dolgotrajno zvezo in ostal ranjen. Verjetno se ne ve kaj zeli…Najpomembnejse pa je, da vi veste kaj zelite…

Hvala in vse dobro;

New Report

Close