Najdi forum

Živijo,

imam vprašanje za dekleta in bil bi zelo vesel kakšnega odgovora 🙂 Torej star sem 26 let in pred kratkim sem se preselil v Ljubljano. Imam pa velike težave z vzpostavljanjem novih stikov s puncami. Nikakor si ne upam stopiti do kakšne punce in jo ogovoriti, saj se ne počutim dovolj dobrega za kakšno punco. Naj omenim, da sem zdaj 2,5 let brez ženske, v tem času nisem imel tudi kakšnega koli kontakta s kakšno žensko. Naj pojasnim zakaj. Pred 2,5 leti sm se razšel z kr dolgoletno partnerko in sam sm zlo čustven fant in je trajalo kr 2 leti, da sm jo pozabil in da sem sedaj pripravljen spoznavat kakšne punce. Veliko ljudi mi je reklo, zakaj si nism našel kakšne druge med tem časom.. ampak tega preprosto nism želel, saj se mi ne zdi fer, da z kakšno punco prebolevam staro ljubezen. Ni ravno fer do te punce, zato sm raje sam in sam predelam to stvar. V Ljubljani gledam mal te punce in se mi zdi, da je ena bolj vzvišena kot druga in to mi še bolj jemlje samozavest, da bi stopil do katere in jo ogovoril. Drgač sm čist ok fant, preprost, prijazen, ki mu največ pomeni ljubezen in ne seks. Rad se tudi smejim in pogovarjam. Sm tut športnik z dušo in telesom in kot sm že omenil, sem star 26 let. Prijatelji mi tudi govorijo, naj grem ven v diskoteko in naj si tam najdem kaj, vendar men ni ravno za hodit več po takih stvareh, saj ne pijem alkohola in nimam kaj delat med tistimi ljudmi, ki so tam pijani ali zadeti. Ok, lahk da narobe razmišljam pr teh letih, saj sm vseeno še relativno mlad, vendar ne želim več nekih zafrkancij, ampak žensko, s katero bom preživel preostanek svojega življenja in bi jo lahk imel rad iz dneva v dan tako, kot si vsaka punca to tudi zasluži. A mi lahk dekleta prosim poveste, kako naj pristopim do kakšnega dekleta in kje sploh naj najdem kakšno preprosto dekle, ki ni vzvišena in polna same sebe in ki bi me sprejela in me imela rada takšnega kot sem, ne da bi me želela spremeniti v idealnega moškega, saj imamo vsi napake in tudi jaz nisem nobena izjema. Naj povem še da nism ravno nek Brad Pitt, nism pa tut grd. Sm čist ok fant, tudi postava moja je bolj športna, vendar se mi zdi, da tudi to še vedno ni dovolj, da bi prepričal kakšno punco.

Hvala za vsak odgovor!

Sama se srecujem z dokaj podobnim problemom. 2 leti nazaj sem koncala 4 letno zvezo, sicer sem jo prebolevala dobro leto in pol. Ampak zdaj se pocutim pripravljeno na nekaj novga. Opazam pa recimo, da lahko zlo hitro navezem prijateljski stik s clovekom, kaj globjega, pa nisem zmozna oz rabim zelo dolgo, da se cloveku odprem. Tko da je verjetno use skupaj pustilo na men posledice, kr se pac res bojim ljubezni in nekih globokih odnosov. Se slisi zelo cudno, ampak nwm kk naj drugac povem.

Drugac pa kaj naj ti recem, sama sem studentka in hodimo res kr dost krat na kake domske, v diskoteke al pa kake prireditve k jih ma univerza… Sportaj, pa mogoce bos kje u kakem parku spoznal kaksno punco. In glede na to, da dejansko zacnes neko novo poglavje, res bodi in postani odprt za nove stvari… Povabi prijatle, sodelavce pa idite kam skupaj na kako zabavo, kaki stand up… Bos videl, vsakic bos spoznal nekoga novga… Sam ne bit skos doma za 4 stenami kr tko res nc ne bo…
Drugac pa, jaz si tko govorim: use kar se zgodi, se zgodi z razlogom in use pride ob svojem casu…

Živijo hello24. Prvič ja, vem kako ti je in želim ti, da se čimprej rešiš tega bremena pretekle zveze. Ravno dons ponoč sm šel mal pogledat v Parlamenta. Blo je prau grozn, ko vidš da se ljudje dejansko ne znajo več zabavat brez alkohola. Ampak ok, jaz nism zato da bi sodil takšne stvari. Al pa recimo na kkšnem sprehodu ali na avtobusu.. vsi bulijo v te telefone in imajo slušalke v ušesih. Očitno smo postalo tok zaprta družba, da bo neki trebalo spremenit. Drgač pa ja, hvala za nasvet, res!!!

nova
Uredništvo priporoča

Am, jaz mislim, da si izbral res zlo neprimeren cas za it ven. Kr kdo bo zdaj v diskotekah, kot pa srednjesolci al pa starejsi. Res nikogar nocem zalit, ampak mladina v lj, je prav grozna, recimo ce pogledas kak drug, manjsi kraj. Cez 2 tedna se bodo zacele studentske zabave, tko da kr pojdi na kaksno, kr na teh je folk se dokaj normalen, ljudje so res iz cele slo, in mogoce spoznas kaksno. Pa velik srece.

Lepo pozdravljen,

svetujem delo na sebi, na vasi samozavesti, saj glede na vas opis, ne vem zakaj je ne bi imel (vzrok?). Lahko ste ponosni na vase vrednote. Ne vem kaksen smisel bi imelo, da bi nazaj hitel v nek odnos, ki ga ne bi bil sposoben. Dobro razmisljate, zelo zrelo za vasa leta in taksno dekle si tudi zasluzite…Sigurno se bo nasla, vendar “on the top you are alone”. Kar pomeni, da bolj ko si odrasel in imas posten, morslen vrednostni sistem, bolj redek si danes…

Kaj vas veseli? Tam jo iscite…Premislite katere lastnosti bi naj imela vasa sanjska izbranka in po tem iscite…Kar pogumno…

Hvala in vse dobro;

New Report

Close