Najdi forum

Pozdravljeni!

Imam sledece vprasanje.
Z bivšo punco sma se razsla pred parimi meseci, razhod je bil precej grd vendar sma se pogovorila se isti teden. Vendar sma za več kot en mesec prekinila vse stike. Cez nekaj casa sma se dobila na kavi ter se ponovno pogovorila in od takrat naprej sma se veliko pogovarjala in tudi dobivala na pijacah. Ampak tezava je v tem, da se spreminja, kot vreme enkrat bi drugic nebi. In nikoli nevem kaj naj naredim. Recimo pred decemberskimi prazniki se mi je se jokala vec kot 2 uri in govorila kako ji ni vseeno zame in da me ima se vedno rada(tudi jaz se nekaj cutim do nje), med voznjo domov me je skos drzala za roko brez prestanka. Sledil je poljub in slovo. Vendar po tem pa nic, koda se nic ni zgodilo, niti ne poklice niti ne napise sms-a, ko sma se srecala v mestu me je komaj pozdravila koda se nepoznama. Jaz jo pa tudi na miru pustim, ker res nevem kaj bi rada od mene. Kaj bi vi naredili?…

vse poznano, išče pozornost, vsi so jo zapustili in ona je žalostna. Glej ženske skačejo od enega do drugega in prvega ne spustijo dokler se pri drugem ne zasidrajo.
Reč ji da si (med tem ko te je ignorirala ) spoznal drugo in da vam ful laufa …pa prosi za kak nasvet kao prijateljski in boš hitro videl kako pa kaj.
pijačke in dobivanje pa skenslaj


Predvsem se ne bi spraševal, kaj si ona želi od mene, ampak kaj si sam želim v življenju…

nova
Uredništvo priporoča

Vrjetno bo tak to sprehela z jezo

Razlog za razhod je pa bil?

To najprej razčisti. Pri takih signalih ti brez tega niti Fourierjeva analiza ne pomaga. (Metaforično rečeno)

In še enkrat pomisli. ZAKAJ sta se razšla in ZAKAJ bi bilo sploh vredno dati novo priložnost. Človeka ne boš spremenil, sam to ti povem.

Klicarjenje nazaj je stalnica, ko zavrnjenega popade depra in občutek osamljenosti. Ne podpihuj in stoj za svojo besedo. Al se pa zaradi njenega joka omejuj v nedogled in dajaj lažno upanje sebi na škodo.

Lepo pozdravljen,

mislim, da bi morali vedeti kaj si zelite in morda sami v akcijo, v kolikor cutite kaj do te punce…ali pa vsaj razcistiti kje sta…saj sta trenutno v megli.

Hvala in vse dobro;

Da se ti jaz povem svojo zgodbo. Ene 2 leti nazaj sem koncala zvezo s fantom, s katerim sva sla po 4 letih narazen. Res se zelo dolgo casa razmisljala, ce naj to sploh naredim, kr je bil meni nek kancek upanja, da pa nama bo vseeno ratalo… Cerav zdaj ko gledam za nazaj vem da sem takrat nardila tisto kar sem zelela in ni mi zal. No torej, ko sva se razsla, se 2 meseca nisva slisala, nakar se enkrat cisto nakljucno vidima in takrat sva zacela hoditi na pijace in se odlocila, da bova prijatelja. To je velika napaka… Nekaj casa (dober mesec) sva se dobivala, bila sex friends, si pisala… Ampak ni slo dalje… Tko da sva potem res cisto prekinila odnose, nisma prijatelja na fb… Pac enostavno nic ne vem kar se z njim dogaja in to je nekako najboljsa stvar. Torej: prijatel z bivso ne mores bit, kr gre odnos slej kot prej na neka cudna pota… Tko da se pogovorita kako naprej, ampak najboljsa stvar, ce hoces vse skupaj prebolet in it naprej pa je to, da res prekines vse stike.

Torej sta na istem. Tudi ti ne veš. Dokler ne boš vedel, ne moreš nič. Predlagam pa ti, da se fokusiraš na to, kar si ti želiš, ne da čakaš, da se drugi zjasnejo. To velja na vseh področjih.
Glede na to, kar pišeš, je ta zveza preteklost, naj ostane lep spomin, zdaj pa pojdi počasi naprej.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close