Najdi forum

Kako naj ga že enkrat pozabim

Tri leta bo minilo odkar me je zavrnil nek fant jaz pa ga še nisem pozabila in se kar sanjarim o njem.. Kako naj ga že enkrat pozabim? Mogoče imate kakšen nasvet? Hvala že vnaprej

ŽIVJO. Jaz imam zelo podoben problem…..šel sem narazen z žensko, punco in ćeprav sva bila skupaj le pol leta, je nikakor ne morem pozabiti…..najprej se moraš zavedati, da ni NOBENE MOŽNOSTI da bi bila z njim,…..če obstaja v tvoji glavi le majhna možnost, ter misliš, da bi bila nekako le lahko z njim, potem ga ne boš prebolela……važno je razčistiti v svoji glavi, da ni upanja……ampak res prav nobenega, da bi bila z njim. Tako ga boš prebolela, lahko ti napišem pa še veliko več o tem na tvoj mail, če hočeš. Lepo te pozdravljam in želim da ti čimprej uspe pozabiti..

Meni je pomagalo to, da sem mu poslala sms in v njem opisala vsa čustva, ljubezen, torej vse kar čutim do njega. Kako boli, kako se počutim.
In ja, je pomagalo.

Ko me je čez 1 mesec povabil na kavo, se nisem niti odzvala, ker me dejansko več ni zanimalo, kaj mi ima za povedat. Probaj. Zgubit nimaš kaj.

nova
Uredništvo priporoča

Kakšen pa je ta fant, da te je tako prevzel?
Kako mu je pa ime, še nima punce? Jaz bi ga kontaktirala, za usak slučaj. Škodit ne more, pa mir boš imela, ker boš rešila nerešen problem.

Zavrnil te je? A mu nisi ušeč vizualno? Kaj pa je rekel?

Mene je isto ampak ne direkt. In nevem kaj naredit kaj naj si mislim

Povej kaj si ali boš naredila in če ti je uspelo

Priporočilo: napiši pismo/sms v katerem opises vsa svoja custva do njega, preberi ga v celoti ko bo dokoncan, zjokaj se, zazgi/zbrisi pismo/sms, pozabi nanj, pojdi dalje, začni gledati za privlacnimi fanti ki so v tvoji bližini.

Lepo pozdravljena,

v kolikor je kaksna moznost, da navezete stik in vidite “kje” ste bo najbolje….za ponoven zacetek ali pa konec, kateri mora preklopiti. V kolikor sta se razsla v nerazresenem odnosu, je to tezje.

Lep pozdrav in vse dobro;

New Report

Close