Najdi forum

V zvezi sva šest let, za nama je ločitev, vsak s svojimi otroki, brez skupnih. Odnos sva imela lep, ljubeč, vse je bilo ok (tako sem jaz mislila do predkratkim). Prejšnji teden sem izvedela, da me partner vara. Slutila sem že dalj časa, preveč dobro ga poznam. Najprej so bili smsm, pogovori….potem je prekinil. In zopet sta navezala stike…in prejšnji teden se je zgodil seks. Vse to mi je sam priznal, povedal kje, kdaj…vse. Prosil me je, da naj poskusiva znova, da me ljubi…Pred mano jo je poklical, ji povedal, da prekinja vse stike z njo in da bo ostal z mano. V meni se je vse zlomilo: sem zmedena, padam iz enega stanja v drugega. Jočem, potem mi je vseeno in zopet jočem. Vrtam v njega, ga sprašuje, če je bilo vredno. Opažam, da je se zaprl v sebe. Ko sem ga vprašala, če kaj čuti do nje, je povedal, da ne ve. Da mora tudi on vse predelati. Če sta v resnici prekinila, ne vem. Če bosta čez čas zopet navezal stike, ne vem.

Kaj bo v prihodnosti, ne vem. Vedno sem mislila, da se to meni ne more zgoditi, pa se je. Zlomil me je, me ponižal, razvrednotil. Popolnoma sem strta, ne spim, boli me celo telo, boli me duša…

Prosim vas za kakšen nasvet, tolažbo

Kot bi brala svojo zgodbo . Moj je skrival razmerje tri leta in se dobival z njo meni pa je natvezil da se to ne dogaja dolgo . Isto kot pri tebi je tudi meni začel govoriti da bi bil rad z menoj in da me ljubi . To mi mora povedati da ima vsaj nekaj ker po vsej verjetnosti tista druga ne ustreza povsem in najbrž ni bila pripravljena na kaj več .
Sčasoma opaziš vse več dokazov da ni prekinil stikov z njo . Sms – si v telefonu , cigareti ki jih kadi samo ona ,vtikovanje v spremljanje njenih moških prijateljev na fb in podobno . Moj je celo enega dodal s katerim naj bi bila ona sedaj v nekakšni zvezi .
Po mojem te ima v malem prstu tako kot moj mene in v glavnem vesta da ljubiva dovolj da ostajava .
Moja zveza z njim je podobna nekakšnemu tekmovanju in napetosti in nesproščrnosti .
Jaz za enkrat še ne morem zaključiti z njim delam pa na tem .

Pozdravljena, popolnoma razumem ta nihanja razpoloženja. Ko želiš biti z nekom a te ustavlja nekaj kar se je zgodilo med vama. Če se imata še vzajemno rada, če obadva zelita biti drug z drugim in če čutiš da mu lahko oprostiš naredi to. Če misliš da te je preveč prizadel pojdi naprej in najdi svoji srečo. Odloči se tako da ti nekoč v prihodnosti ne bo žal. Seveda pa je to zelo težka odločitev. V vsakem primeru se mora z njegove strani varanje nehati, šele nato lahko razmišljaš naprej.

nova
Uredništvo priporoča

Lepo pozdravljena,

mislim, da niste vredni taksnega odnosa…da si zasluzite spostljiv in ljubec odnos…po izkusnjah, boste to tezko napravila iz tega odnosa. Vprasanje kaj je bilo na njegovi strani pravi razlog za prvi razhod.

Na vasem mestu bi odsla iz tega odnosa, saj vas partner sploh ne ve kaj si zeli….

Hvala in vse dobro;

Kot je rekla moderatorka. Ima te zaradi občutka varnosti, pripadanja, izzive pa išče drugje.

New Report

Close