Najdi forum

Spoznala sem ga pred enim mesecem, nekako mi je začel govoriti o sebi. Sprejela sem ga kot je. Je ločen z odraslimi otroki, jaz vdova tudi z odraslimi otroki. Od takrat se dopisujeva, a to je vse. Obvezen dobro jutro, lahko noč in še čez dan mislim nate, si v mojih mislih….. včasih kakšen hiter klepet še zvečer. Povabilo na kavo, čaj še ni bilo podano. Sem pa ga med vrsticami povabila na ogled lučk v Lj – pa je bil odgovor, da še ne ve kaj bo takrat delal (hmmm, čez 2 dni ne ve kaj bo delal). Želi si z menoj na potovanje, a ko ga vprašam kdaj lahko, spet ne ve……nimam pojma kaj naj pričakujem? Nič, zgolj prijateljstvo in znano frazo: mu že ni do tebe 🙂 🙂 Moški so čudni.

Verjetno ni ločen in rabi samo malo popestritve sicer očitno mrtvega zakona. Tvoja sporočila mu ravno prav pobožajo dušico, da ve, da nekje nekdo malo misli nanj. Jaz ne bi računala na nič konkretnega. Če je tudi tebi to dovolj, da si tu in tam napišeta prijazno sporočilce, potem nadaljuj. Če bi pa rada kaj več, pa mislim, da ni pravi naslov.

Lučke niso enkraten dogodek, ampak bodo krasile Ljubljano nekje do sredine januarja, če ne še dlje. In on za obdobje, dolgo mesec in pol, napiše, da še ne ve, kaj bo delal? Res rabiš še kakšno bolj konkretno ponazoritev?

Nikamor ne vodi. Prišla sta že do konca, pa še niti začela nista v redu. To je to, kar lahko od njega dobiš. Če v celem mesecu ne ve, ali bo imel čas za en sprehod, ti veliko pove, kolk misli na tebe in kakšne ima plane s teboj. Na tem mestu jaz zaključim, da sem na tvojem mestu, naj to dela katera druga.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljena, če ti samo piše in se nima časa nikoli dobiti pozabi nanj. Če bo našel čas odlično, če ne, pojdi naprej. Razen če ti odgovarja prijateljski odnos ki ga imata in dopisovanje s prijateljem.

Lepo pozdravljena,

kaksna je situacija med vama trenutno? Cudno je, da ne bi imel prave zelje deliti cas z vami…

Lep pozdrav in vse dobro;

Gospa Barbara! Nikjer, ne na začetku in ne na koncu. Nekoč mi je pisal, da ima vse, a samo tistega ne kar si želi. Odgovorila sem mu, da če si kaj resnično želi, se bo za to potrudil in si vzel čas. Ja sva že večkrat bila na čaju (kave ne pijeva). Kaj več pa mislim, da se ne bo razvilo. Niti nisem razočarana, ker že v štartu sem bila previdna. Sem imela že grenko izkušnjo in ne bom šla več na limanice. On pa ……..jaz grem naprej brez njega, če pa želi, se mi lahko pridruži, silila ga pa ne bom in tudi metala se ne za njim. Sprašujem se, kaj je vzrok, da spoznavam samo take modele…… In ja moški imajo kar nekaj izgovorov, a ugotovljeno je, da so njihovi izgovori zelo podobni in enaki, nič inovativni…..

New Report

Close