Najdi forum

Pozdravljeni!

Pred cca pol leta sem spoznal punco moje starosti in sva se nekako ujela. Prišel je tudi trenutek ko naj bi postala bolj intimna in… problem je v tem, da sva se o tem pogovarjala in ona ne mara spolnih odnosov s kondomom mene je pa groza že pomislit da bi bil brez. Njej je spolni odnos pomemben ampak meni spet ne toliko da bi tvegal. Njej so tabletke baje dovolj.

Razlog da sem zaskrbljen pa je v tem, da je baje enega zaradi tega že pustila. Osebno ne vem kaj naj 🙁 . Mene je to na nek način odbilo ampak upam, da bomo dosegli nek kompromis kjer ne bo potrebe, da bi popustil pri zaščiti. Ne vem kaj naj. Pustiti vse skupaj ?

Ps.
Z ljubeznijo sem vedno imel težave in sem s težavo spoznaval sebi simpatična dekleta. Sedaj, ko sem končno našel pa zraven dobim tihi namig za neživljenjski ultimat . Saj ne vem kaj naj 🙁

Naj vztrajam?

Lepo pozdravljen,

verjamem, da vas skrbi in v vsakem primeru ni nic 100%. Verjamem pa tudi, da je vasi izbranki s kondomom neugodno (ni taksnega obcutka in vlaznosti). Ampak, v kolikor imaste dekle resnicno radi se boste odlocili za…v kolikor ne, pa to tako ni vprasanje. Odgovor boste poznali le vi. V kolikor resnicno jemlje kontracepcijo, bi moralo biti dovolj, ampak kot pravim…nic ni 100%. Srce je najpomembnejse.

Lep pozdrav in vse dobro;

Barbara, govorite v svojem imenu, večina žensk nas s kondomi nima težav oziroma zelo cenimo, če moški ne jamrajo zaradi tega. Za vlažnost je pa treba poskrbeti prej, preden pride zraven kondom.

Poleg tega je kondom druga najboljša zaščita pred spolnimi boleznimi (prva je vzdržnost) in vsaj na začetku je kljub npr. KT ali drugi hormonski kontracepciji prav, da se ga uporablja. Če to dekle ne mara kondoma, pomeni, da z vsemi partnerji seksa brez kondoma, kar je pravzaprav tvegano spolno vedenje. Jaz osebno, če bi nova simpatija izjavila, da ne mara kondomov, zelo verjetno ne bi niti nadaljevala z njim, ker to zame pomeni večjo možnost okužbe. S svojim zdravjem se pa ne maram igrati.

nova
Uredništvo priporoča

Podpis pod žarno. Lej, ona z vsemi seksa brez kondoma. Kaj to pomeni, veš.

Pameten fant si, vsaj eden, ki ne razmišlja samo s spodnjo glavo … pojdi naprej in si najdi eno, ki se ne bo igrala s svojim in tujim zdravjem.

Srečno!

Pustil sem jo.

To ni ljubezen, če mora samo eden vedno popuščati zato, da drugemu ustreza.

Sem razmislil o možnosti da bi popustil pod pogojem, da greva oba na testiranje pa vseeno nimam zaupanja.

BINGO!
Po drugi strani…. Glede na to, da nobeden od vaju ni popustil, imata vsaj nekaj skupnega.

Vprašanje za vse, ki visoko cenite kondome: Vam še nikoli ni počil ?
Se strinjam, da je boljše kondom, kot nič. Samo, če ne zaupaš partnerju je kondom vsaj zame ruska ruleta.

BINGO!
Po drugi strani…. Glede na to, da nobeden od vaju ni popustil, imata vsaj nekaj skupnega.

Vprašanje za vse, ki visoko cenite kondome: Vam še nikoli ni počil ?
Se strinjam, da je boljše kondom, kot nič. Samo, če ne zaupaš partnerju je kondom vsaj zame ruska ruleta.
[/quote]

Še nisem doživela počenega kondoma med odnosom, v vsej dolgi karieri je eden počil že med raztegovanjem pred natikanjem.

Partnerju lahko zaupaš 200-procentno, pa lahko zaupaš tudi vsem njegovim/njenim bivšim in njih bivšim? V postelji smo redko v dvoje.

Ne vem, koliko časa sta se poznala avtor in njegova simpatija … upoštevaj, da ta simpatija očitno z vsakim novim potencialnim partnerjem po toliko in toliko tednih seksa brez kondoma. Sicer je pa dovolj en okuženi v nizu.
Moja prijateljica je imela resnega fanta še iz srednje šole, bil je njen prvi spolni partner, hodila sta skoraj deset let. Šele nato so se začeli določeni gin. problemi, operacija, na srečo uspešna, ima pa vsake pol leta kontrolo. Za tovrstni problem je v 90 procentih kriva okužba, ki ti jo prinese spolni partner (on jo je zadnje leto ali dve varal). Druga prijateljica se je okužila zaradi nekajmesečne avanture z malo bolj živahnim tipom, tretjo je prav tako zelo verjetno okužil mož s HPV, čeprav je seveda dajal glavo stran, da ni varal in je okužba očitno spala še od bogve kdaj prej :). Četrta prijateljica prav tako okužena s HPV zaradi nezvestega partnerja.

Mene kar mine vse skupaj in da potem kdo navija za seks brez kondoma in se sklicuje na zaupanje … ha. In če je kondom zate ruska ruleta, kaj je potem seks brez kondoma? Giljotina?

zapozneli
offtopic:
Giljotina ? Lahko tudi (če ima partner figo v žepu).

Brez kondoma je, ko si z nekom in bi oba rada imela otroka.
Vsaj pri meni tukaj ne gre brez zaupanja.

Očitno sva s parterko imela “srečo”, da sva zelo na začetku naletela na slabo serijo.

Ja kok prjatlc pa maš ti a so use okužene. Dvomim več kot 10.

Zgleda je 50% +++ vseh okuženih.

A je res tako težko se upret skušnjavi pa raje poseksat svojo partnerko? Pol te itak mine da bi še kakšno.

Ne res ne vem. Pa zbirajo take…

Resno pišete k da je cela Slovenija okuzena. Sploh pa če je punca pristala na to da se gre zanj testirat za bolezni, kje je potem problem? Poleg tega če jo ima on za kurbo z veliko boleznimi zakaj bi sploh spal z njo, četudi s kondomom???

Kristus a tud take obstajajo, ki bi se že prvič dol dale brez?

Pa kaj je z vami ljudje. A zdej je babncam že izpod časti, če ma pob kondom?

Saj niste več normalni.

New Report

Close