Najdi forum

Mogoče kdo od vas bolje razume ker jaz sem izgubljen.

Neka punca je trenirala v moji skupini že leto in pol leti pa mi nikoli ni bila nekaj posebno privlačna. Nikoli ji nisem posvečal pozornosti. Tudi govorila nisva skoraj nič.

Nekega dne pa me vpraša koliko je ura in me zgrabi za roko ter pogleda na uro. Potem nama trener pove da bova imela treninge skupaj in ona da roko okoli mene in mi reče da sem njen novi prijatelj. Letos poleti sva imela več treningov skupaj, sama. Takrat me je čisto začarala. Veliko sva se hecala, smejala, govorila, veliko je bilo očesnega stika in nasmehov. Skoraj vedno je ona začela pogovor. Enkrat se vsede pred menoj z nasmehon in me gleda narvnost v oči, jaz jo pogledam nazaj in se ji nasmehnem. Star sem 19 in ona 21. Ne vem kako se vam to zdi ampak meni se to še ni zgodilo. Štos je v tem da se ona z vsemi heca in pogovarja. Se mi zdi prelepo da bi bilo res. Verjetno je z vsemi taka.

5 mesecev od kar sem ji nazadnje videl pa še vedno ne moram nehati misliti nanjo.
Dodal sem jo na FBju in snapchatu. Poslal sem ji nekaj snepov in enkrat sem komentiral njen story pa nisem dobil nobenih odgovorov.

Naj ji pošljem kakšno sporočilo? Jo povabim ven? Ali me bo samo ignorirala?

Hvala če ste vse prebrali in hvala vnaprej če bo kdo odgovoril.

Nikoli ne moreš 100% vedeti kaj ona razmišlja / kaj o tebi čuti.

Preprosto naslednjič ko vidiš KATEROKOLI gospodično, ki ti je všeč, ji to kar takoj povej..ne cincaj, ker punce ne marajo mevž, boječk. Kar direkt do nje samozavestno in ji reči, da si ji všeč. Ene so bodo prestrašile tvoje direktnost, drugim se bodo takoj zašibala kolena.

Še en nasvet: priložnost zamujena, ne vrne se nobena. Ne vračaj se v preteklost, ker ta punca je že odšla, si že zamudil vlak.

Skoraj zagotovo je z vsemi taka. Ponavadi smo do tistih, ki so na nam privlačni, malo bod zadržani. Ampak to še nič ne pomeni, vedno ni tako, poleg tega se privlačnost lahko razvije tudi pozneje, ne mislim samo na vizualno, ampak bolj na čustveno/duhovno.
Je pač tako, da boš vedel šele, ko boš šel v akcijo. Povej ji tako, kot čutiš in če drugega ne, boš vsaj vedel, kako te vidi.
Lahko si pa tudi malo manj posreden in skušaš skozi vajino druženje malo poflirtati, da dobiš kak dodaten odziv oziroma ji pokažeš, kako ti gledaš nanjo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Uh, sem spregledal, da se že 5 mesecev nista videla. Verjamem, da te je prevzela, ampak mislim, da ona ni bila prevzeta, sicer bi se odzvala na tvoje “pozive”. Kaj več od tega, kar si ji poslal do sedaj, bo smatrala samo kot nadlegovanje.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Lepo pozdravljen,

v kolikor ti je vsec, najdite bolj oseben nacin pristopa…poklicite jo…poiscite…Sicer boste vedno mislili, da niste naredili vsega…Morda je obojestransko, morda ne, ampak vi boste prisli do odgovora.

Hvala in vse dobro;

Pozdravljen, povabi jo ven, pa boš takoj videl pri čem si. Seveda bi bilo to bolje narediti pet mesecev nazaj. Drugic se ne ustraši, povabi punco ven pa boš videl če sprejme in kako bo potekal zmenek. Potem pa naprej.

New Report

Close