Najdi forum

Živjo

Imam problem z mojim fantom s katerim sem bila 11 mesecov se je cez noc vse spremenilo .
Se dan pred tem prepiru je bilo vse super vec kot super zato me je naslednji dan se tok bolj sokiralo.
Ta prepir se je zacel ker je rekel da vedno dajem mu izgovore da je cakal ce se bo v 3 mesecih spremenilo in je rekel zdaj pa imam dovolj .
Se danes ne morem verjeti zjutraj se rekel “joj kok me ti srecnega delas “ zvecer vse crazyyyy ta prepir je bil par ur in se koncal da je rekel “konec je nebi te rad izgubil vendar zate so nekatere stvari bolj pomemben not jaz” (kar ni res vedno sem delala da je bil srecen ) v 1 min me je odstranil od socialnih omrezjih samo stevilko mojo ni blokiral. Kar me je to se bolj prizadelo saj kako lahko brez slabe vesti v 11 mesecih od kdar sva bila skupaj naredi to.
V tem casu od kar sva bila skupaj je ze 2 zelel prostor tko da nisva govorila po par dni , zdej mi je pa prvic rekel konec ne + zbrisal iz socialnih omrezjih. Seveda mi je hudo rada sem ga imela bil je moj fant res nekaj posebnega, zdaj mineva ze 6 dni od kar nisva nic komunicirala .
Po eni strani si zelim da bi me kontektiral po drugi strani si govorim -preboli pojdi naprej ker je res konec vendar sva koncala tako je bila na njegovi strani cutiti jezo na mene + da sem mu unicila ego .

Kaksno je pa vase misljenje je res KONEC ali rabi cas da razmisli o vsem ?

Reagiral je zelo intenzivno in momentalno. Kaj ga je tako razbesnelo pa ne vemo. Izgovore glede česa? Ne da se razbrati ali sta imela kak dogovor, ki se ga nisi držala ali so bila neuresničena kakšna njegova skrita pričakovanja do tebe. Če je bilo drugo, je to bolj njegov problem. Kakorkoli, če je on tisti, ki je prekinil, je to naredil iz neke užaljenosti in zdaj verjetno pričakuje kakšno opravičilo ali upanje, da bo odslej drugače (tako, kot si je zamislil). Če ima tega odnosa dovolj, morda upa, da mu boš dala mir, težko je rečt, ker nič ne vemo. Vsekakor te nič ne stane, če se skušata še kaj pogovorit, ko se čustva umirijo (ne vem kolk časa rabita) in potem oceniš kako in kaj.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Lepo pozdravljena,

kako ste ga čutila vi? Je bil v zadnjem času kaj spremenjen ali ne? V zvezi s čim pa je bil prepir? Ima sam kakšne rane in vzorce iz primarne družine, pa ste mu stopili na “žulj”?
Zakaj se niste pogovorila o vsem skupaj?

Hvala in vse dobro;

nova
Uredništvo priporoča

V tvojem opisu precej manjka.
Npr. napiši vsaj kaj si ga špičila tri mesece, da mu je na koncu prekipelo ?

New Report

Close