Najdi forum

Zdravo sem petra in imam eno vprasanje in upam da boste lahko odgovorili
Sem v razmerju ze vec kot 2 leti ampak v teh dveh letih sma ze sla z fantom 2x narazen in sem ga seveda 2x nazaj sprejela.Po prenehanju zveze sma ze skupaj par mesecev.Opazila sem da sem dobesedno posesivna do njega lobosumna in ne zaupam mu vec tako kot vcasih ker imam skoz v glavi da bo zacev poceti stvari ki jih je prej z prikrivanjem,laganjem in celo prevaro.Fant se je zelo spremeniv ampak v moji glavi se vedno norijo nore misli.Nenehno sem ga preverjala kje je ga klicala in ga zanemarjala z temu.To pocetje ze mene zelo moti in mori ampak se tega ne morem nikakor resit kot kaksna bolezen.Prosila bi za mnjenja kaj lahko ukrenem.

Sama sem dejansko imela zelo podobno izkusnjo. Ko sva z bivsim zacela zvezo je bil zelo ljubosumen na vse in sem mu takrat rekla, da jaz takega odnosa ne zelim imet in naj se odloci med tem ali bo z mano ali koncama… Kr dober odnos na tem ne more temeljit. No in dejansko se je spremenil, to popravil in je use bilo ok. Ko sma koncala po 3 letih, sva se 2 meseca nekako nekaj probavala… Takrat sem bila jaz tista ki je bila posesivna in ljubosumna, saj mu nekako nisem verjela o stvareh, ki mi jih govori…. V casu ko sva probavala spet prit skupaj se je zelo spremenil, ampak verjemi to je le zacasno… Mogoce 2 tedna, glih tolk da te dobi nazaj in pol bo spet isti… Ce neko osebo pustis 2x imas res tehtne razloge in prosim vztrajaj pri svojih odloctvah. Mogoce se ti zdaj zdi grozno bit sama in ga pustit, ampak verjemi, da obstajajo ljubje, ki te bodo bolj cenili in jim bos lahko res zaupala… Za mene odnos, ki temelji na posesiji nipravi odnos in tudi ne more obstat dolgo casa…

Ne bit z nekom samo zato, da si pač z nekom. Če ga moraš priklenit s ketno in mu napeljat električnega pastirja okrog hlač, potem to ni to.
Brez medsebojnega zaupanja, je takšna zveza mučenje za oba. Nima smisla. Škoda živcev.

Če res verjameš, da se je spremenil in bo tokrat drugače, potem mu tudi poskusi zaupat.
Če ne: Ko bosta šla tretjič narazen, naj pri tem tudi ostane.

nova
Uredništvo priporoča

Lepo pozdravljena,

imeli ste slabo izkušnjo, celo 2x in v vas se je naselil strah. Sedaj se boste morala odločiti. V kolikor ste fanta sprejeli nazaj in se trudi, si poskusite razumsko razložiti vsakič ko pridete v omenjeno fazo, da je vse ok in da se nič hudega ne bo zgodilo. V kolikor je “pravi” bo ostal, če pa to ni…je tako ali tako bolje da gre čim preje.

V kolikor vam ne bo šlo, me pa lahko obiščete in se bova pogovorili.

Hvala in vse dobro vam želim;

New Report

Close