Najdi forum

Zivjo.
Moj problem je ta, da se pocutim kot magnet za neresne fante. Stara sem 23 in 2 leti nazaj sem koncala zvezo, ki je trajala 4 leta. Od takrat dalje, srecujem same neresne fante. Enemu je bila bolj vsec moja prijateljica, za drugim je ravno takrat zacela skakati ena sosolka in potem iz tistega ni bilo nic. Sedaj si 4 mesece pisem z enim in se nikakor ne moreva dogovorit za pijaco, kr nikol nima casa, sedaj pa si 3 tedne pisem z enim, ki se je 2 meseca nazaj razsel s punco in kljub zelo super zmenku, me je sedaj zacel ignorirat, in mi vec ne odpisuje na fb, ceprav, bi jaz rada sla se na kaksen zmenek, kr sem se imela zelo fajn.. Ampak ce to ni obojestransko pol je brezveze vztrajat… Temu zadnjemu bi tudi rada povedala, da pac sma lahko zelo dobra prijatelja, kr sem pac ugotovila da se bivse ni pozabil… A ima kdo podobne probleme? Mene ze pocasi skrbi da je z mano kaj narobe, kr se ze pocasi sekiram, kr iscem resnega fanta, ampak to od teh noben ni… Ceprav so stari 25, 22, 28 in zadnji 23.

Po prebranem sem dobil občutek, da se ti zelo mudi najti nekoga. Razumem, da imaš željo biti s kom, vendar s takšnim hitenjem po mojem nisi dovolj pozorna na osebo na drugi strani, saj si preveč želiš izpolniti lastna pričakovanja, ki so najti nekoga, kateremu boš všeč. Hočem rečt, da verjetno ne deluješ preveč resno niti sama s takim pristopom. Če pa se motim, pa pač verjetno moraš dati samo času čas, da pride nekdo, ki bo pripravljen in mu boš hkrati všeč. Včasih je potrebno samo nekaj potrpželjivosti.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Za ostale ne morem trdit, samo tale zadnji je očitno resen.
Čisto resno te ignorira.

Če prav razumem:
Rada bi šla na še en zmenek samo zato, da bi temu fantu lahko dala košarico (bi mu rekla, da želiš samo prijateljstvo…), pa ne moreš, ker te ignorira ?

nova
Uredništvo priporoča

Po cem veste da je resen? Kr ce me ignorira smislu, da mi enkrat na dan odpise na fb, ali pa mogoce 2x. Jaz mu na njegova sporocila sam odgovorim in to je to… Nic vec…
Pac sama sploh nwm kaj naj od vsega pricakujem… Tale zadnji mi je res ratal ful vsec in se dejansko vidim enkrat z njim, al bo to cez par mesecev al cez pol leta nwm… Nek tak obcutek sem dobila, ko sem ga spoznala, da je to to in da bo to moj fant. Haha malo smesno se slisi, ampak vsak takoj ve, ce je to to.
Skrbi me samo to, kr se je s punco razsel dobra 2 meseca nazaj in v tem casu se je ziher ni prebolel al pac? Verjetno je on tisti, ki se ni pripravljen na resno zvezo glede na to, da je eno komaj koncal?

Če je dva meseca odkar se je razšel s punco, nam nič ne pove, ker je pomembno tudi, kako dolgo sta bila skupaj.
Tistega s sporočili pa ne razumem, on ti odgovori enkrat ali dvakrat na dan, ti pa njegova samo odgovoriš? Kaj torej ti tukaj ni prav? Bi on moral na tvoje sporočilo odgovoriti več kot enkrat? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Zdaj pa nič več ne razumem.
Najprej pišeš, da ti nič več ne odgovarja, nato pa, da si dopisujeta 2x na dan.

Lahko pojasniš tole o dopisovanju in ignoriranju ?

Lepo pozdravljena,

mislim, da je potrebno samo “spustiti”…Kadar se preveč zaganjamo v željeno, se nam le to oddaljuje. Lepo postopoma. V kolikor je “pravi”, ne bo ušel…

Hvala in vse dobro;

New Report

Close