Najdi forum

Pozdravljeni!

Torej, moj problem je tak. Kake 3 mesece nazaj sem si zacela dopisovati s fantom, ki se ze dolgo poznama, nisma pa nekih rednih stikih. S pogovori sem sicer zacela jaz, ampak vedo sem imela obcutek, da sem jaz pobudnica vsega in si on tega ravno ne zeli. Torej dela sicer v tujini, in je doma samo za vikende, tako da sma se vsak teden dogovarjala, kdaj se dobima in tako se v 3 mesecih in pol se sploh nisma dobila na pijaci… Vsak teden sem mu pisala in ga sprasevala ce ima cas, da se dobima, pa je vedno rekel ne vem, bomo vidli. Pa tut kam bi sla sem vedno predlagla samo jaz… Kar pomeni da je bil vecinoma interesiz moje strani. Tiste dneve ko bi se naj dobila sploh ni odgovaral na mojsporocila, niti sporocl ni da ne more. Ampak jaz sem vedla, da pac spet neboma sla. Nikoli ni predlagal novega termina… No in potem sem se odocila, da mam tegadost in mu rekla, da besede nic vec ne stejejo, ampak samo dejanja. No in s tem sla zakjucla pogovre. 3 tedne se nima slisala, no in sedaj mi pise, da sem pozabla na njega… Wtf!?!? Kaj je temu cloveku… Najprej me ignorira (deloma), pol pa govori da sem pozaba na njega, da bi ahko prisla k njemu v tujino. A sam si v teh treh mesecih ni mogo vzet 2/3 ur, da bi se dobila na pijaci. Aja, 6 let je starejsi od mene…
No in kaj se mi je v teh 3 tednih zgodilo. S sosolci s faksa na zur in tam sem spoznala nekega fanta. Vsi kolegi naj bi takoj videli da sem mu vsec, no in pol me ke dodal na fb, ter povabo na kavo. Po 1 tednu sma sla na kavo in vecerjo hkrati. Najin zmenek je trajal 7 ur… Lupcka se sicer nisem dobila, ampak vseeno mi je blo res svetovno… Nekako cutim, da bo to moj bodlci fant… Takoj ko sem ga spoznala sem cutila da bo… No kaj se bo iz tega razvilo bomo videli. Malo me namrec skrbi, da se ni pripravljen na zvezo, saj se je 2 meseca nazaj razsel s punco po7 letih. Je res da sta mela veiko probemov, ampak vseeno v sebi cutim oz me je strah, da bom se brezglavo zaljubila in mu pbo potem rekel da se ni pripravljen. Kaj naj naredim, za katerega se naj odlocim… Prosim za vase nasvete.

Za nobenega, ker nisi niti sama pripravljena na kaj resnega oziroma kam za vraga se ti mudi?! Po enem zmenku? Nisi niti konkretno zaključila zgodbe s ta prvim in že se vidiš z drugim. Kaj če se ta prvi malo oblj zgane in ti pokaže malo več interesa? Si tisto zgodbo zaključila? Če ne, se s ta novim ne petljaj. Če si, pa si s ta prvim daj malo več časa. 2 meseca po resni zvezi je res zelo hitro in je velika verjetnost, da mu boš samo malo rane polizala, potem pa boš postala odveč.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Lepo pozdravljena,

prvi ni pokazal zadostnega interesa in resnosti.
Vendar slaba izkusnja vas ne sme prestrasiti. Pojdite lahkotno naprej…prepustite se intuiciji in custvom. Spoznajte ga, dajte mu priloznost za to…

Hvala in vse dobro;

New Report

Close