Najdi forum

Pozdravljeni mam vprasanje, prosnjo saj nevem kako naj recem.
Zadnje case sva z mojim dragim dosti oddaljila zaradi mojih vaj v gledaliscu.
In zdaj ko bo pocasi konec z mucnimi vajami dolgo v noc ko bodo le predstave bi ga rada presenetila da mu pokazem kako sem hvalezna da je ob meni.
Vcasih se bojim da bo zaradi moje neprisotnosti ob njemu zaceu iskat pozornost pri drugih zenskah. Kar se je v preteklosti ze zgodilo. Sicer nic posebnega ampak mi je dalo misliti. Vem da ne bom mogla bit ob njem vedno 100% in vem da bi mu morala zaupati ampak vcasih se bojim.
Ima mogoce katera kaksn prijazen nasvet kako mu pokazat kako sem mu hvalezna da je ob meni in da ga imam iskreno najrajsi.
Ker sem trenutno student ki nima neomejene kolicine denarja. Bi prosila za kaj ugodno, lepo romanticno. Da se zblizava.
Mogoce ogled kaksne lepe znamenitosti, dobra vecerja…
Ker sem brez idej sm se res lahko obrnila le sem.
Hvala vam za vsako idejo.

Lepo pozdravljena,

mislim, da ni bistvena poanta o materialnem doživljanju, čeprav obstaja možnost…Večjo bližino lahko ustvarita skozi čas, ko sta skupaj in eden za drugega. Pohvalite ga, stisnite se k njemu, pogovarjajta se…ali pa bodita v prijetni tišini, samo bodita….Najlepše stvari se skrivajo v majnem…

Hvala in vse dobro;

Bom povedal na kratko. Ne vem, kolk ima on rad romantiko. Kaj pa navaden sprehod? Saj pomembno je, da sta skupaj in si imata kaj povedat ali pa tudi, če si nimata. Če vama je skupaj lepo, je vseeno kje sta. Mogoče pa bo njemu odtehtata”samo” kaka naklonjenost v postelji (ali kje drugje).

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
nova
Uredništvo priporoča

Ker bo še nekaj lepih in toplih dni, ga lahko pelješ kam na romantičen piknik. Pripraviš kaj dobrega za pod zob in ga odpelješ tja. Če sta iz Ljubljane, lahko magari zvečer na Špico posedet na stopnice in malo poglodat, prineseš še kakšno svečko ali lanternico, blazine za pod rit …
Mogoče gresta pa lahko samo na tortico in kavo nekam v malo dražji/boljši lokal, kamor sicer ne zahajata.

New Report

Close