Najdi forum

Ljubim ga a zaljubljena sem v drugega

Pozdravljeni.
Pred petimi leti sem si veliko dopisovala s fantom iz tujine. Živi na drugem koncu Evrope. Nikoli ga nisem spoznala v živo, nikoli še nisem bila v njegovi državi. Takrat sem bila v nekakšni stiski, in je bil res edini, ki je bil tam zame. Dopisovala sva si vsak dan in noč. Čez čas so se najini stiki zmanjšali in sva se slišala le tu in tam. Pred štirimi leti sem prišla skupaj z drugim fantom (poznala sem ga že iz osnovne šole). Na začetku je bilo vse super in lepo, toda čez čas je zaljubljenost minila. V najini zvezi ni več toliko vznemirjenja. Še vedno ga ljubim in ga tudi še naprej bom, to vem. Že 3 leta živima skupaj, in čez čas je vse postalo samoumevno. Pogrešam flirtanje in zaljubljenost. Pred kratkim sem pa spet prišla v stik s tem fantom iz tujine. Vem da ga verjetno nikoli ne bom videla, ampak vseeno do njega nekaj čutim. Misllim da sem zaljubljena vanj. Počutim se grozno, saj svojega fanta res ljubim. Nočem spet izgubiti stikov s fantom iz tujine, ker so pogovori z njim vse kar pogrešam v zvezi. Tako preprosti in vznemerljivi. Nočem pa tudi izgubiti tega fanta, ki ga ljubim. Verjetno mislite da sem grozna oseba. Ljubim enega sanjarim pa o drugem. Saj verjetno sploh ne potrebujem kakšnega odgovora, le da sem dala to iz sebe.

Lepo pozdravljena,

s sedanjim fantom ste omenjala, da je vse postalo rutina…S stiki s tujcem, pa ste bila in ste nekako v vznemirljivem pricakovanju, ki nikoli ne mine…Rada sanjate? Ali si zelite, da je vasa veza vsak dan razburljiva kot na zacetku? Morda ste dinamicna oseba in verjamete, da je prava ljubezen vecna, hkrati pa vsak dan “ziva”, polna izzivov, pozornosti, blizine?

Lep pozdrav in vse dobro;

Hej. Tudi moja prijateljica je imela podobne izkušnje. Imela je svojega fanta in vedno si je dopisovala s fantom, ki sicer ni bil iz tujine, ampak iz drugega dela Slovenije. Vendar je čez čas ugotovila da ne gre več tako.
Zelo je imela rada oba fanta a morala se je odločit za enega saj je bil njen fant zelo hitre jeze
če si je dopisovala z drugim.
Dolgo časa je trajalo da se je s psihiatrično pomočjo odločila da bo prekinila stike z fantom s katerim si je dopisovala. Svojemu fantu pa je povedala kaj jo moti in ker jo je imel tako rad je to tudi spremenil. Moraš vedeti kar res želiš saj mogoče fant na drugi strani računalnika sploh ni zaljubljen vate. Verjemi pa da nisi slaba oseba saj ljudje ne moremo nadzirati kaj čutimo.

Upam da sem ti kaj pomagala.

New Report

Close