Najdi forum

Fant mi veliko piše, a me nikamor ne povabi

Pred enim tednom sem na koncertu spoznala prijetnega fanta, ki ga je prijateljica poznala od prej. Odtlej sva se videla dvakrat: enkrat sva se dobila v mojem kraju, ker sem mu prinesla nekaj, kar je na koncertu pozabil. Z njim je prišel tudi njegov prijatelj, ker sta bila na poti nekam drugam, tako da smo šli vsi trije skupaj na kavo.

Naslednje srečanje je bilo nekako moj predlog, bilo je v kraju na pol poti med nama, na koncu sta se nama pridružila še dva prijatelja. Ob poslavljanju je rekel, da morda pa takrat ni bil zadnjič v mojem kraju. Rekel je tudi, da se še vidiva – če ne prej, pa takrat ko bom na poti v Celovec. Stvar je v tem, da zelo kmalu začnem delati v Celovcu, njegov kraj pa leži prav na poti do tja.

No, tudi po drugem srečanju si še naprej piševa, pogosto on začne pogovor. Veliko mi pove in veliko sprašuje, videti je, da ga zanima, kaj se mi dogaja, hkrati pa si očitno želi z menoj deliti del svojega vsakdana. Vse, kar omenim, si zapomni in omeni kdaj kasneje.

Kar mi je pa čudno, je pa to, da me nikamor ne povabi sam od sebe. Mogoče ga moti to, da se za eno šolsko leto selim v Avstrijo? Tudi če sem doma, je med nama v vsakem primeru približno ena ura vožnje. To pa ni nepremostljiva razdalja.

Lepo se je pogovarjati z njim, ampak ne vem, ali mi ima namen samo pisati, ali naj mu kako namignem, da bi bilo fino, če bi se tudi kaj videla?

Hvala za nasvete!

Glede na to, da so na obeh vajinih srečanjih bili prisotni neki njegovi prijatelji, ima tip očitno neke težave z “intimnostjo” oziroma strah pred biti sam s teboj. Vsekakor te najbrž želi povabit, pa si te ne upa. Na tvojem mestu bi se o tej zadevi čim prej pogovoril oziroma je bi ignoriral. Razen, če želiš vedno sama biti pobudnik. Na tvojem mestu mu ne bi preveč “olajšal”. Sicer pa je bolj pomembno, kako se ti ob tem počutiš in mu o tem poveš, ne kako vaju drugi vidimo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Lepo pozdravljena,

tudi meni se zdi čudno, da so vedno prisotne tretje osebe. Je to zaradi strahu in slabe samozavesti? Morda zaradi ega, da se postavi pred fanti ali ne misli z vami imeti nič resnega?
Vse to se sprašujem tudi zaradi tega, ker ni prišlo do povabila iz njegove strani…Jaz bi ga na vašem mestu povabila in opazovala (bodo zopet nepovabljene osebe poleg) ter mu povedala svoje občutke in povprašala po njegovih. Njegove oči bodo izdajale resnico. Sicer se boste še dolgo spraševala in podaljševala svojo nesigurnost.

Lep pozdrav in vse dobro;

nova
Uredništvo priporoča

Se ti je fant na zabavi zdel kaj bol sproščen,zainteresiran,..kakorkoli drugačen kot takrat,ko sta bila na kavi?
Glede na napisano si mu všeč,fant je po moje le nesamozavesten in nekoliko neprepričan vase,pomaga pa si z družbo nekoga,ki ga bolje pozna.
Predlagaj kakšen izlet,pohod na kak hrib ali karkoli,da bosta dlje skupaj in se tvoje družbe bolj navadi a ustrajaj,da gresta sama.Na kavi si središče ti,če si mu zelo všeč je napet in pazi na vsak korak,da ne naredi kakšne napake,ponudi mu nekaj,da bo imel več “lufta”,če me razumeš.Povprašaj ga kaj o tem,če ti prizna mu bo potem lažje.

Če je tak kot mislim in če ti je res všeč,mu daj čas,drugače pojdi naprej.

Je mogoče introvertiran?
Si ponavadi samo pišeta?

Po mojem mnenju je zajnteresiran. Amoak poznata se šele en teden pomije noce hitet nekam.

Pozdravljena, pomoje fanta zanimas a žal ne tako zelo. Če bi mu bila res všeč na vajina srečanja ne bi vabil drugih ljudi saj bi želel biti le s tabo. Te razumem da ti gre na živce ker ne veš ali je ali ni zainteresiran. Povabi ga ponovno ven pa bos videla kaj se bo zgodilo. Je možno da mu je dobro se družiti s tabo, a te vidi le kot prijateljico? Drugače tudi to se lahko spremeni, kar povabi ga ven, pa da vidiš.

New Report

Close