Najdi forum

Zdravo, s punco hodiva ven malo več kot en mesec, in imam problem ker se ne poljubljava več toliko kot sva se prej. Drugače se ujameva zelo dobro, hodiva ven, a ko gre za poljubljanje ne traja dovolj dougo in nikoli ne začne ona. Res da je za njo to prva nekakšna zveza oziroma nekaj ki traja malo več. Punca mi je res ušeč a se ne zna poljubljati in nočem prekiniti zaradi tega. Čudno mi je ker se ponavadi ljudje ki mutijo 1 mesec že seksajo ali pa se vsaj veliko poljubljajo otipavajo itd… Rabim nasvet kako jo pripraviti do tega da me ona poljubi, da se poljubljava dalj časa, večkrat… Pa še kaj naresti če se ne zna poljubljati, ji to povem ali ne? Hvala za nasvete.

S tem, ko ji boš povedal, da se ne zna poljubljati, ne boš rešil ničesar.
Raje ji povej in pokaži, kaj ti je všeč in kaj si želiš.
Seveda, bodi pripravljen prisluhnit tudi njenim željam 😉

Lepo ji povej, da bi se rad več poljubljal, objemal,crkljal itd.. Jst sm v isti situaciji kot ti, vedno dam samo jst povod za vse pa upam, da bo bolje. Ful se imava rada in uživava skupaj in vse, je res malo neizkušena, a me ima neskončno rada. Edino romantike pa nima, pa jih ne zamerim preveč, če je iskrena do mene in pove kot je. Vse se da s pogovorom rešiti…

nova
Uredništvo priporoča

Lepo pozdravljen,

morda poznate njene pretekle izkušnje? To, da nista po mesecu dni intimna, je normalno….kar se tiče poljubljanja, pa ji lahko na nežen način kot “model in vzor”, vi prikažete željo po tem in ste pobudnik…Morate pa vedeti, da različno čustvujemo in to kar je za nekoga pomembno, lahko za drugega ni…Oblikuje nas naša lastna osebnost ter korenine, naša primarna družina – vzorci staršev…

Lep pozdrav in vse dobro;

New Report

Close