Najdi forum

Kako naj pripravim moškega da ne ostane zgolj pri flirtu… in da me povabi ven ?
Nekako se vedno ustavi na istem mestu…
Hvala

Ga povabiš ti.

Povej kaj več, kje se ustavi in kako se vedeš.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
nova
Uredništvo priporoča

Mislim, da bi s tem že vse pokvarila. Mu pač ni do mene, če bi mu bilo, bi mi to že konkretno pokazal. Zakaj bi torej jaz vabila… to je delo moških. Še vedno!

Mogoče mu res ni do tebe, ampak kako naj on ve, da je tebi do njega? Mu daš kako vedet? Ker, če moškemu ni samo cilj, da eno položi, ne glede na to, če mu daje kake signale ali ne, bo rinil tudi “na silo” vate, če pa ga zanimaš kot oseba, pa bo čakal tudi na kak tvoj signal, portditev, da tudi on tebe zanima.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Mislim da je… ne vem pa kako očitno mora biti..

Melani pozabi vse, kar misliš da veš glede zadeve. Dejansko gre za paritveni ritual z National Geographica z zelo preprostimi pravili, kjer ima moški samo navidezno pobudo. V resnici igro vodi ženska. Res ima moški nalogo, da tvega in se izpostavi, hkrati mora pa ženska nedvoumno pokazati, da je pobuda dobrodošla in ne bo zavrnjena. Žal je večina moških precej neuspešnih pri prepoznavanju subtilnih namigov, tako da velja biti karseda konkreten. Preko palca bi bilo ustrezno vodilo slediti svojim občutkom glede tega kaj je dovolj očitno, nato pa pojačati zadevo za faktor 4 ali več. Marsikateri ženski se to zdi zamalo – “tisti, ki je pravi zame bo že začutil”, ampak taka ženska v resnici čaka na velik čudež, v vmesnem času pa izbira med najbolj brezobzirno “oblajajmo vsako” populacijo. Kako tragično nepotrebno!
Vso srečo ti želim.

PS. A greš ven? 😛
Vidiš, že deluje!

Zadeva je delikatna ker gre za delovno mesto. Se bom sprijaznila z nicem kot vedno.

oz kakšna je razlika med prijaznostjo in flirtom? da bom sure…

Haha, zakaj bi morala biti moška naloga, da te povabi ven? A smo moški in ženske enakopravi ali nismo? A so se sufražetke za to borile?

Če ga hočeš imeti, se boš že potrudila. Če ne pa – Srbi imajo lep izraz za to.

Jah, sure boš tako, da sprejmeš igro, eskaliraš dogajanje in opazuješ reakcije. Saj je lahko malo po malo in v hecu.

MElani2
imam obcutek,da prevec kompliciras… Zivljenje je preprosto,ce ne igras igric.. ce si tolko iskrena da poves kaj mislis.
Zakaj bi te moral moski povabit ven? da gre on na riziko da je zavrnjen? Se ti bojis ga vprasat,ker je tebe strah zavrnitve?
Ce ti je tip res simpaticen in bi ga rada ti bolje “spoznala” mu enostavno povej.

On bi moral to izpeljati če je začel… ali me pustiti na miru (popolnoma indiferentna sem bila do njega). Nihče ga ni nič vprašal, možno da je v zvezi in se pač malo grdo rečeno zajebava ker mu je dolgčas… ne razume pa da meni to ne paše.
Ne niti pisat neumnosti o enakopravnosti…. Samo se dodatno je obremenilo ženske, ta diskurz namreč. To zato ker tipi enostavno ne razumete kaj je bila poanta feminizma, sprva in sedaj. Žalostno.
Sem že večkrat naredila prvi korak in imam že malo dovolj tega. Hočem da se nekdo potrudi zame.

Ne bojim se zavrnitve, bojim se razočaranja.

“On bi moral”, “tipi ne razumete”, “hočem” … Kako dolgo imaš že tak pristop in kakšne uspehe beležiš?
Ali si opazila, da nekatere ženske pa brez večjih težav privlačijo moške in tudi po koncu zveze nikoli niso dolgo samske? Kako si to razlagaš? So vse toliko lepše in pametnejše od tebe, imajo neverjetno srečo, ali pa je morda vseeno kakšna razlika v njihovem vedenju do moških?

Svet pač očitno ne deluje tako, kot bi ti rada. Pozabi pravljice in se potrudi za to, kar si želiš.

mogoče imajo drugačne izkušnje od mene


Glede na opisano kaj vse bi moški “moral” ti je razočaranje neizogibno. Da pojasnim, imaš določene predpostavke že v mislih glede obnašanja tega moškega, čeprav mi sploh ne vemo, če si mu kdaj sploh namignila, da bi ga rada videla tudi izven službe.

Vem, delikatna stvar, ampak načeloma se (pametni) moški izogibajo strelov v prazno, ker pri naši vrsti seksualno selekcijo izvajajo ženske in ne moški (kot je to pri šimpanzih). Tako da, on se bo že postavil na ogled, ampak mu moraš dati nek (za ženske irazito jasen) signal, da bo vedel da ne strelja v prazno. Po tem pa kar naj oni naredi prvi korak.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [i]"It is by caffeine alone I set my mind in motion. It is by the beans of Java that thoughts acquire speed, the hands acquire shakes, the shakes become a warning. It is by caffeine alone I set my mind in motion."[/i]

kako naj mu sploh namignem, če nisem niti sure kaj dogaja… res ne rabim, da mi pove, kako je zaseden, kar je klasika v mojem življenju


Kakih 10 let nazaj sem bil parkrat v podobnih situacijah. Prvi korak naredil, potem pa nisem bil siguren v signale. Ena mi je dala telefonsko, če bi jo kaj rabil, druga email, tretja mi je rekla, da naj jo kaj obiščem, da me bo vedno vesela. Pri tej tretji sem od takrat naprej…

Ja prvi korak je naredu sedaj čaka na feedback. če je zaseden se bosta itak šla skrivalnice. Sam na šihtu srat, se zavedaš kaj to pomeni .

New Report

Close