Najdi forum

Lep pozdrav, rada bi vam zaupala eno mojo težavo.. namreč pred 2 letoma me je najprej na zabavi pozdravil fant ki sva hodila v isto srednjo šolo.. ampak takrat me sploh ni maral.. vedno ko sem šla mimo njega sem imela občutek da sem mu odvratnam in na zabavi sem se ga ustrašila in ga nisem pozdravila nazaj. Prav na jok mi je šlo še danes ne vem zakaj.. potem čez tri tedne sem ga pa zopet videla. Tokrat sem bila na ulici s fantom ki nisem bila ravno neki resna z njim. In spet me je pozdravil, jaz pa sem spet nerodno odreagirala in mi je šlo spet na jok .. o tem sem dosti premišljevala in začela sanjariti o njem, vsak dan sem bila na njegovem Facebooku .. ampak ga nisem nikoli kliknila le slike gledala heh.pred leta pa sem ga spet videla na ulici, takrat pa ne ni pozdravil le čudno/grdo me je gledal. Sedaj se zelo sekirami in ne vem zakaj ga takrat nisem pozdravila nazaj da bi se lahko družila obenem sem tudi jezna nanj ker se v času srednje šole ni hotel nikoli družiti z mano takrat pa me je celo dvakrat pozdravil. Kako naj ga prebolim čeprav ni bil nikoli moj? Hvala za nasvete

New Report

Close