Najdi forum

Dilema, skoraj 25 let, samska, dokaj razigrana. Kolegice smo se resno zakurile za 50 odtenkov in celo zgodbo, samo dolgočasja in rutine ne prekmalu v naša življenja, dajmo res kaj doživeti, ampak kje so ti vroči fantje? Nekaterim uspeva imeti luštne avanture, imajo par solidnih dečkov, vedno se nekaj dogaja in nikoli ni dolgčas. Jih vozijo okoli, kapljajo fotke in pozdravčki od vsepovsod, na kavi mi razlaga kako je kdo koga, pa kako je luštno, pa v javnosti in… erotične zgodbice v živo… neomejeno avantur na urgenca.com.

In? Jaz očitno ne zmorem tega koraka, da bi našla kaj zanimivega zase, preveč sem konzervativna. Pišem bolj zase, da se s seboj zmenim, bojim se da če enkrat prestopim to mejo… bom šla k spovedi…, ali pa naj se vdam radovednosti… Plačuj davke, poroči se čim prej, uživaj v zakonski zvezi 40 let kot babica, rodi kup davkoplačevalcev, ali pa živi življenje na polno, brez obžalovanj… Ali pa oboje, samo moram začeti takoj na pravem koncu in ve se kateri je to. Ali pa…

Avanturistično in žgečkljivo je lahko tudi samo z enim, stalnim.
In tudi če rojevaš in plačuješ davke, je lahko seks še vedno zabaven.

In obratno, vsi bahači niso nujno tudi realizatorji in ostajajo bolj ali manj samo pri besedah. Vse avanture niso nujno tudi avanturistične.

Ti se moraš res najprej sama s sabo pomenit. Ni pomembno, kaj počnejo prijateljice, ker one niso ti in ti nisi taka kot one. Vsaka je svoj unikat, s svojimi stališči, občutki, zavorami.

Če pišeš zase, zakaj pišeš na enega bolj znanih forumov?
50 odtenov sive… seriously??? To ti je všeč? Kakšen intelektualni nivo pa je to? Knjige ne poznam, film pa – neumnost v slogu Twilight sage.
Davke boš plačevala tako ali tako, če boš hotela potovati.
Pišeš, ker hočeš, da te nekdo prepričuje, da ni tako kot praviš. Škoda časa, živi in izkušaj. Pojdi v Grčijo, Turčijo, na Malto, daj se dol z lokalci, ali pa si dobi kakega sina po poklicu, pa se bo tvoja fantazija hitro razblinila.

New Report

Close