Najdi forum

Zdravo, našel sem punco, s katero sva šla že na veliko zmenkov, ampak se vsakič samo poljubljava.(seveda se pogovarjava, hodiva itd.) Zanima me kako priti do naslednje točke, “otipavanja” oz prijemanja še za kaj drugega kot le obraz. Punca nima izkušenj, jaz pa tudi ne, tako da nevem kako narediti ta korak. Hvala za nasvete.

Če so tvoje roke na obrazu, jih moraš prestavit z obraza na en drug njen del telesa, ki te pač zanima. Saj kako drugače ne gre a ne? 🙂
Ko jo stisneš k sebi, jo lahko primeš za ritko recimo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Upam da imaš vsaj ene 15 let….Pa imej malo domišlije in ne pozabi punca bi rada da se jo dotikaš …sam ne bit hlod in navalit na “končne” cone. Za take situacije si je človeštvo izmislilo ples kjer se lahko stiskaš in dotikaš praktično celega telesa ampak samo namiguješ da se punca sama zapali…nežno se dotikaj vratu (poljubček tam ne more naredit škode) zadnjega dela kolen in končno notranje strani stegen….počasi … počakaj da te prosi.in jasno pove da hoče še. ampak pazi ker ko se bo zakurla ji ne uideš …

New Report

Close