Najdi forum

V zvezi in zaljubljena v fanta v zvezi

Pozdravljeni.
Že 5 let imam fanta, soseda. Pred zvezo sva bila že dolgo znanca, prijatelja. Pri njemu doma sva si zgoraj uredila manjše stanovanje. Fant je super…prijazen, ni baraba, ljubezniv…boljšega si ne bi morala želeti.
2 leti nazaj sem začela hoditi na vodeno vadbo za ženske. Vaditeljev vadbe je bilo več različnih, ki so se menjavali. Vendar sem sem v enega izmed vaditeljev počasi zaljubila…od tega je že več kot eno leto. Mislila sem da bo zaljubljenost minila, ker je bilo vmes 8 mesecev, ko on ni imel vadbe zaradi drugih obveznosti. Ko pa je spet prišel, sem videla, da so čustva enaka, močnejša. Moj notranji glas pa mi je cel čas govoril, da tudi on nekaj čuti do mene (po njegovem obnašanju do mene). Kljub temu nisem naredila nič, ker sem vedela da tudi on ima dekle (10 let), zato sem samo upala, da bodo čustva izginila.
Potem pa smo imeli prejšnji teden druženje, ker se je vadba zaključila. Ker sem spila malo preveč, sem postala bolj pogumna in se mu povedala kaj čutim. Ko sem se mu izpovedla, je bil videti vesel, božal me je po stegnih, stiskala sva si dlani, rekel je da mu srce noro razbija…po eni strani se je potrdil tisti moj čut. Rekel je tudi, da bova raje nadaljevala, ko bova oba trezna.
Potem pa kar naenkrat “hladen tuš”…da on tega ne more narediti, ker ima punco, da ne bo tak fant…a ko je to govoril je bil zelo žalosten. Vprašal me je tudi, zakaj sem mu sploh všeč, ker ima, tako je rekel, “zelo težko/temno osebnost”…zakaj, nevem, ker mi ni želel povedati. Tako da je na koncu zaključil s tem, da naj ostane tako kot je…in s tem se je moje srce zlomilo na tisoč koščkov. :((
Problem pa je, da ga ne morem in ne morem pozabiti 🙁 …sem na koncu z živci…samo jočem, se zdiram na fanta za vsako brezvezno malenkost 🙁 …in nevem kaj naj naredim? 🙁

Naredi to, kar nimaš jajc naredit. Povej svojemu, da ga ne ljubiš več, ter da ga zapuščaš. Drugače bo pa verjetno kmalu njemu potegnilo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Točno tako. Moj se je tudi začel tako vesti, me nadiral nič ni bilo prav, nato pa mi priznal, da več ne čuti isto kot nekoč. Bodi iskrena do njega, vsak ima pravico se odlicit kako bo živel, od nas pa je da smo pravični do partnerja.

New Report

Close