Najdi forum

Rabla bi nasvet ce bi mi lohka kaka pomagala k sem trenutno v stiski k nevem kko naprej—> en fant mije biu dalj casa usec sevedno mije in imava res tisoc in eno stvar enako in se tko dobro razumeva in lani je hoteu imet nekej z mano ampak nism bila priprauljena sedaj ko pa bi lahko komot imela sedaj ima punco res nevem ali naj obupam ali pa z glavo naprej v upanju da mi bo uspelo

Če ima punco, ga pusti pri miru. Zdaj on ni pripravljen.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Živjo !
Rabim pomoč …. in sicer mam fanta, ki sem ga prevarala in tudi on je mene 3-krat, edina dobra stvar je k mi je usaj priznau ampak še vedno se res ne počutim dobro. Z fantom, ki sem ga prevarala se nisva kej prou dostkrat videvala ampak tist čas ko sem bila z njim mi je bil najlepši. Starša sta vedela da imam fanta en dan pa sem prišla z ugrizem na vratu domov, starša sta mislila da je biu fanta za katerega vesta ampak ni bil. In to sta tudi izvedela. vedno ko je fant prišel k meni tega nisem povedala staršom saj jima ni všeč da se dobivava, zato sem sklenila da nebom nič povedala… in tudi to sta zvedela. Moja starša sta se preko telefona slišala z njegovimi starši in nastal je velik problem. Vsi so vse zvedeli. Danes sem se z fantom slišala in rekel mi je da bi se z mano rad pogovoril na 4 oči. Bojim se saj nočem da prekine z mano. Tisti ugriz vem use je bilo zelo narobe in prisegla sem usem da je bilo po nesreči in res je bilo po nesreči. Zelo se bojim !!! In naj bo jasno, z fantom ,ki mi je naredil ugriz sem prekinila po parih dneh saj sem vedela da to kar delam da ni prav. Res zelo imam rada svojega fanta in nočem da končava. Se opravičujem tistim ki bodo brali mojo zgodbo ker pišem kot prvošolček. Prosim za čim več odgovorov. Hvala.

Iz tega lahko potegneš več naukov. Najpomembnejši je – po mojem mnenju – ta: nikoli ne vpletaj starše v svoje osebne zadeve.
Drugi je: če že prevaraš fanta poskrbi, da zato ne bo nikoli nihče izvedel.
Tretji je: če že moraš nekomu povedat, da si ga prevarala, potem naj bo to on sam. Najhuje je, če za to izve od koga drugega.
Sicer pa te lahko potolažim, da je to, da bi se rad pogovoril s tabo na 4 oči dobro. Lahko bi tudi rekel, da te noče več videti.

Najpomembneje od vsega pa je: zveza, v kateri drug drugega varata ne more bit obstojna. Morda je bolje, da prekineta in prideta spet skupaj po tem, ko ne bosta imela več želja po novih avanturah ali pa si bosta našla partnerje, ki jih ne bosta želela prevarati.

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

New Report

Close