Najdi forum

Zdravo, star sem 19let in rabim nasvet glede punc. Nikoli še nisem poljubil dekleta, in sem še devičnik. Vsi moji prijatelji imajo že veliko izkušenj medtem ko sam nevem kaj naresti. Ne počutim se, kot da bi bil lahko nekomu drugemu privlačen, čeprav zgledam uredu. Res me zanima če je bil še kdo v situaciji ko je pri 19letih šele začel hoditi ven z puncami in kako je to zgledalo. Hvala za odgovore 😀

Sem bil v taki situaciji:)

Prvic sem se dobil s kaksno punco pri 20ih letih. Toliko jih je imela tudi ona. Za oba je bilo prvic, oba sva bila prevec zivcna in obema je bilo precej neprijetno in seveda ni bilo iz tega nic (sedaj sva prijatelja in se temu se vedno smejiva).

Naslednjic je bilo ze bolje in pocasi sm v druzbi deklet zacel uzivati. Tako sem se zacel druziti z dekleti, najprej seveda na prijateljskem nivoju, saj drugega nisem znal. Prva ljubezen je prisla sele cez nekaj let in se vedno traja:)

Bilo mi je na zacetku izjemno tezko punco povabiti ven. Se spomnim, da sem vec tednov cakal na pravo priloznost. Ampak sem prebil led in nikoli mi ni bilo zal, ceprav niti slucajno ni slo vse po nacrtih.
Imel sem to sreco, da me je najboljsi prijatelj vsak dan klical in spraseval ce sem jo ze povabil ven:) tako sploh nisem imel izbire, ampak sem moral zbrati pogum.

Ne obremenjuj se s prvim poljubom, kaj sele s spolnimi odnosi. Do tega bo ze prislo, ko bo cas za to. Definitivno pa to ne sme biti razlog zakaj se moras zaceti druziti s puncami. Bos videl, da so dekleta boljsa druzba kot fantje, veliko bolj zanimivo se je pogovarjati z njimi. Zelo zanimiva bitja:)

Tako da kar v akcijo. Sem preprican, da ti je kaksna punca vsec. Povabi jo nekam, saj ni toliko vazno kam, samo da bosta sama (se pravi brez tvojih/njenih prijateljev/prijateljic). Pa ni treba, da je to zmenek, mogoce celo boljse da ni.

Pri povabilu bodi konreten. Ne se bati zavrnitve, ker velika vecina samskih deklet bo rekla ja:)

Tole sem bolj na hitro napisal, pa vseeno upam da ti kaj pomaga.

Lepo pozdravljen,

le pogumno…vedno je enkrat prvič. Razmisli kakšna punca bi ti bila všeč, potem pa opazuj svojo okolico, vsak dan, povsod. Včasih zaradi strahu ne vidimo ničesar, če tudi lahko stoji pred nami. Ko jo boš opazil, pristopi k njej in jo ogovori. Bodi pristen, povabi jo na pijačo.

Lep pozdrav in vse dobro;

nova
Uredništvo priporoča

Privlačen boš postal takrat, ko ne boš več imel takšnih pomislekov, ki so, roko na srce, popolnoma odveč. Ljudje ves čas pretiravajo okoli tako poljubljanja, kot seksa, kar seveda povzroča dodatni pritisk.

Jaz sem zaradi nezgode bil več kot desetletje vegetirajoča rastlina, v tem času sem imel podobne pomisleke, kot ti, nato sem pa čudežno ozdravel, se spravil v najboljše telesno stanje življenja, ter kmalu tudi spoznal ravno to, kar sem napisal v zgornjem odstavku, da se okoli vsega tega po nepotrebnem dela velik rom-pom-pom.

Prej, kot boš to spoznal, boljše bo, saj boš zaradi manjše nervoze postal veliko privlačnejši med osebami nežnejšega spola. Glede nervoze, samozavesti itd. je kot da bi imele dva majhna radarčka na glavi. 😉

P.s.: Ni me sram povedat, da sem sam to doumel na zelo ekstremen ter ekspren način – z enim in edinim obiskom ponudnice nastarejše obrti. Res, da je bil moj primer malce ekstremen, saj sem imel tudi hudo asocialnost po desetletju vegetacije, ampak vseeno. Tako sem najhitreje doumel, da ne gre za noben “big deal”, in kar naenkrat postal veliko bolj samozavesten, posledično se mi je pa življenje obrnilo na glavo … v pozitivnem smislu.

New Report

Close