Najdi forum

Punca odraščala brez očeta

Spoznal sem eno dekle, dobro sva se zaštekala in počasi se spoznavama. Odraščala je brez očeta – umrl v njenem otroštvu. Kakšne posledice je to pustilo na njej. Vem da so ji dosedanje veze bile neuspešne, to je da so se fantje čez čas umaknili.

Mislim, da ti to ni treba že v naprej razmišljati ampak se prepusti in ji dja možnost.

Jaz sem odrašlača z očetom in mamo, pa so se tudi umikali ali sem se umikala sama ali je nekaj blo. Razlog je bil, ker ni bil pravi. Ko sem spozanla pravega je vse super.

Torej če je prava bo obstalo. Če ne, pa ne. p tudi če ma tri očene  (bolj za šalo kot zares)

Lepo pozdravljeni,

vsaka stvar ima svojo posledico. Dejstvo je, da nihče od nas ni brez svojega “nahrbtnika” iz primarne družine. Danes govorimo o “pomanjkanju očetov” zaradi tega ali onega razloga. Zelo pomemben je tudi naš značaj in želja po svoji rasti ter razvoju. Dotična oseba lahko ni introjirala moške vloge, morda ne čuti varnosti v sebi ali pa so težave pri avtoritetah, lahko se ne sprejema, saj je ni nihče “potrdil”…lahko pa nič od tega, saj je moško vlogo ponotranjala skozi druge njej pomembne osebe, ki potujejo z njo v življenju. Tako na splošno je težko govoriti. Šele skozi dejanja človeka, njegov vrednostni sistem, značaj…opazimo šibkosti – kot posledico vzorcev iz primarne družine.

Prepustite se temu odnosu, v kolikor jo resnično ljubite in sprejemate.

Lep pozdrav in vse dobro;

nova
Uredništvo priporoča

Ne ubadaj se preveč s tem. Mimogrede moja partnerka je tudi živela brez očeta. Kar hočem povedati je, da tudi, če je nekdo imel oba starša, to o njemu ne pove nič. Lahko je bolj zavožen, kot nekdo, ki je živel brez enega starša.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Saj je vse lepo in prav.Bo čas pokazal kako in kaj.

No taprva stvar, sva skupaj ampak v javnosti se “skrivava”noče da bi naju kdo videl, ko gre domov za vikend in jo pokličem se ne oglasi niti ne vrne klica, če pošljem sms isto. Jo povprašam zakaj, reče da ni bila pri telefonu ali pa je bil kdo zraven…Družila se je s parimi prijateljicami ampak sedaj ko je z mano jih je “odpikala” ima mene in jih ne potrebuje. Nekaj govorla da ji ho čejo samo slabo, po pravici ko govori o preteklih vezah ali prijateljicah so ji vsi hotli slabo ali pa jo izkoriščali.

Sedaj živi sama in želi da se preselim k njej, kar se mi zdi prehitro.

Spilnost, nekak se je po dobrih 3mesecih ohladila, nima neke želje kot v začetku, če izrazim željo po čemu novemu je že vse sprobala preden je bila z mano.

Nikar ne hiti s selitvijo. Najprej uredita odnos, če se bo dalo. Punca očitno živi z občutkom, da je neka žrtev in nima pri tem nobene moči, zato beži pred mnogimi odgovornostmi. Upam vsaj, da je še mlada, okrog 20, ker potem je še kaj upanja, če se tako obnaša pri 30-tih, se bojim, da ima preveč dela s samo sabo.
Če so jo ljduje samo izkoriščali, pomeni, da se ni znala postaviti zase in za svoje potrebe/želje ali jih izraziti. Na tem mora delat, to ne pride samo od sebe.
Preseli se, ko boš ti čutil, da sta pripravljena za kaj takega, pri tem pa boš tudi sam moral biti zelo aktiven, da jo boš nekako opogumil oziroma pripravil do tega, da naredi določene normalne stvari, ki so njej neprijetne, kot recimo skrivanje v javnosti, oglašanje na telefon, če je kdo zraven in podobni izgovori.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Sva se pomenila, priznala da se jedobival z enim s svojega kraja ampak potem je spoznala mene, da hoče biti z menoj.

Lepo pozdravljen,

sta se kdaj pogovarjala o opisanem? Je povedala zakaj bi naj skrivala vezo? Zakaj deluje nezainteresirano, hkrati pa bi zelela ziveti z vami? Se je kdaj povprasala, kaj je sama naredila napak v prejsnjih vezah?

Lep pozdrav;

Ohladitev v seksu po komaj treh mesecih ne napoveduje nič dobrega.
In kakšna izjava je vendar to, da je vse že probala? A čokolade tudi ne je več, ker jo je enkrat že probala? Itak pa laganje, skrivanje že na začetku, dvojno življenje …

Ne vem no Miran, če je to to.

Se izogiba pogovoru. Kar sva se pogovarjala na to temo je bilo bolj ali ne da so jo varali, oz. da je ona potegnila kratek konec.

To da se je še z enim dobivala, me je šokiralo, ker po tem kar mi je povedala(zgoraj napisano) je ona sama varala.

Nevem kako pa kaj naprej, pri meni(in verjetno tudi pred menoj) je igrala na karto boge punce in se mi je po pravici zasmilila.

Nekak mi notranji občutek ni dal miru in sem imel žal prav, s tem tadrugim pravi da ni bilo spolnost(spet z menoj je šla takoj).

Pač en kup stvari kjer eno reče, drugo je pa res.

No z njene strani je vse ok in čaka kdaj se bim preselil k njej.

Seveda se ti je zasmilila, saj v tem vidiš priložnost zase, da jo rešiš tegob. Ampak to ni prava pot, tako boš samo zabredel. Ona se mora sama rešit, ti je ne moreš. Težava je v tem, da bo ubogo punco “igrala” tako dolgo, dokler ji bo to okolje omogočalo. In ti si njeno najbolj intimno okolje. Ko bo prišlo do težav/konflikta med vama, bo ona še vedno uboga punca, krivec boš pa ti. Je to življenje, ki si ga želiš? Si bil tudi doma (pri svojih starših) večinoma vsega ti kriv? Glej, tu je priložnost za vaju, da odrasteta, ampak se morata vsak zavedati svojih napačnih vzorcev. Ti nisi za vse odgovoren in ona je tudi za kaj odgovorna, kar ugotavljaš že sam. Jaz razumem tvoj občutek, ne boš je kar zapustil, ker ti nekaj pravi, da mogoče je to to al pa da mogoče boljše ne boš dobil. Saj mogoče je ona res ta prava, vendar ji tudi sam moraš dovoliti da odraste in ne dovoliti, da še naprej igra svojo igro s teboj. Se pač tega ne boš šel, če drugače ne bo želela. Ni izogibanja pogovorom, tega ne smeš sprejeti, če bi se rad šel resno zvezo in če bi rad, da so stvari med bolj pristne med vama.
Na momente ji bo težko, takrat jo pusti pri miru oziroma ji daj vedet, da si za njo tam, ko bo pripravljena, ne prevzemaj pa njene odgovornosti nase. Upam, da razumeš vsaj delno, na kaj ciljam.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Sex.Ko sva se spoznala sva 10 samo seksala, dobesedno sva bila v njenem stanovanju in samo seksala jedla in spala. Rad seksam ampak po tem se je ohladila skoraj nič ali pa malo.Čisto nasprotje. Telefon je bil vedno na tiho in v predalu, jaz svojega nisem skrival.

Potem je bilo obdobje kot sem že zgoraj pisal da ko se za vikende nisva videla se ni niti javila na telefon ali odgovorila na sms.

Sedaj ima željo da se preselim k njej.
Je pa novost da je izredno ljubosumna .
Dostikrat me pokliče kdaj delam in kje sem trenutno, (delovnik je fleksibilen ker se dosti se vozim po slo).

Aja sodelavec ki je z menoj na terenu je pokomentiral da je njega bivša preverjala kje je in kdaj pride ker ga je varala in je hotla vedet kje je in kdaj pride da je ne zaloti.

Kakšna ideja in izkušnje dibrodošle.

Lepo pozdravljen,

V kolikor se ne moreta pogovarjati glede pomembnih stvari v odnosu, je to lahko vecen problem.

Dozivljate dvojnost, vsaj obcutek imaste taksen, kar ni dobro. V kolikor se ne bosta mogla pogovoriti okrog vasih odprtih vprasanj, bo vas dvom samo narascal…

Lep pozdrav in vse dobro;

No napredka v smeri pogovora ni.Sedaj je problem da preveč delam in da se družim z frendom.
K njej se še nisem preselil.

Razočarala me je, povabljena je na zabavo in mi reče da se tam nebova skup stiskala. Da pač bova žurala vsak po svoje. Ni mi bilo prav in sem že premišljal da nebi šel. Potem na žuru sem srečal znanca in dva skup žurala , verjtno sva na vsaki fotki zraven slavljenke. Kar ji spet ni blo prav ko me je v celem večeru poiskala samo ko je hotla iti domov.

Meni je že vse skup noro, spet dolčas mi ni.

Po eni strani se mi smili po drugi …

Ima kdo kakšen predlog?

Praviš da ke nora, s tako je najbolji seks.Živeti pa ne, sedaj veš zakaj kup partnerjev pred tabo in kam te to pelje. Po eni strani te hoče samo zase po drugi se te pa sramuje?

Vprašanje kaj je še bilo kar neboš zvedel in kaj ti bo še pripravila.

Ne bom kot mačka okrog vrele kaše: a res ne moreš zapecati ene normalne?

Kaj je normalno dandanes je vprašanje. Spet ženska je dobra manipulatorka, no uči se na napakah in postaja vse boljša. Sedaj še čakam da ti reče ali da bi otroka ali pa da že je noseča.

Nimam sreče, je delovala čist ok punca.

Nevem kako naprej, sem iskreno razočaran.

Meni deluje kot prefrigana mačka ki išče partnerja ki ga bo lahko obračala.

Mom?

New Report

Close