Najdi forum

Pozdravljeni,

Zadnje čase sem pri sebi opazil, da mi misli dostikrat uhajajo k osebi s katero se zasebno ne poznava. Vidiva se tako, občasno ko sem pri njej na pregledu zob (ona nekje proti 30, jaz proti 40 letom).

Težava pa je v tem, da ne vem kako oziroma na kakšen način jo povabiti na kakšno kosilo ali pijačo, saj je pri pregledu vedno prisotna asistentka in bi bilo malo neumestno priti s tako ponudbo na plan. Ko se pregled zaključi je pa tudi vse kot po tekočem traku, ni kakšne prave priložnosti za small talk. Osebe ne morem kontaktirati po emailu, ker njenega emaila ne vem, tudi poklicati je ne morem, ker bi to prav tako izpadlo neumestno. Še najraje bi ji predlog dal osebno, vendar pa priložnost za to je samo ko imam termin, saj je zobarca kar precej oddaljena od mojega doma.

Morda je tole povsem zgrešena tema, pa vseeno upam, da mi lahko podate kakšen zanimiv predlog.

Hvala vam in lepo pozdravljeni.

Lepo pozdravljeni,

na vašem mestu, bi kar osebno pristopila in direktno povabila to osebo na pijačo ali kosilce, ne glede na asistentko. Ljudje vse preveč kompliciramo. Ženske imamo rade odločne moške, ki vedo kaj želijo in imajo fokus. Le pogumno…

Lep pozdrav in vse dobro;

Pozdravljeni,

Hvala vam za nasvet. Bo že držalo.

Vse prevečkrat kompliciramo, pa tako enostavno je včasih.

Lepo pozdravljeni.

New Report

Close